سنجش و نظرات پیرامون کنکور ارشد عمران سال 90-89

meshki_0pm0

عضو جدید
با آرزوی موفقیت و خسته نباشید برای همه ی دانشجویان و مهندسان علی الخصوص مهندسین عمران!
تو تاپیک قصد داریم نظرات دانشجویان و عزیزانی که در کنکور کارشناسی ارشد سال 90-89 شرکت کردند رو برای همه ی دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل دارند و یا در شرف کنکور ارشدن قرار بدیم تا همه بتونن از تجربیات هم استفاده کنند.
لطفا هر گونه نظر و پیشنهاد و راهنمایی در این زمینه دارین تو این تاپیک قرار بدین.ممنونم از همگیتون :gol:

milad20082008

عضو جدید
سخترین و وقتگیرترین و بی ربط ترین سوالایی که میتونستن دادن..!مثل اینکه ریاضیاش قبلا برای ازمون دکترای ریاضی محض بوده!!!!واقعا برای این طراحا متاسفم...حیف این همه وقت که واسه این کنکور گذاشتم...

rasool.civil

مدیر بازنشسته
سلام
امسال فقط به نظرم راه سازی و خاک نرمال بود البته پی سازی هم سوالات یه کم گنگ بود به نظرم
ریاض و جامدات و طراحی بتنی و فولادی اصلا نرمال نبود
مخصوصا ریاضی در مقایسه با پارسال خیلی سخت تر بود

tm-civil

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب من اگر احيانا بخوام شروع كنم از عيد از كجا شروع كنم؟
همون رياضي؟

smk1

عضو جدید
واقعا مزخرف بود!!!؟ منکه قبول نمیشم آره فقط راه و روسازی نرمال بود.زبانش که واقعا جا فکر داشت نمیدونم طراح سوالات چی فکر کرده بود!!!!؟

rasool.civil

مدیر بازنشسته
خب من اگر احيانا بخوام شروع كنم از عيد از كجا شروع كنم؟
همون رياضي؟
ریاضی که هرچی بخونید کم خوندید
سازه بتنی و فولادی رو هم خیلی باید مفهومی کار کنید و عمق مطلب رو بفهمید
یه سوال بود امسال خودش 2 خط بود هر گزینه هم 2 خط بود
اگه بدون فکر کردن و روزنامه وار هم میخوندیم از روش دست کم 4 دقیقه وقت میخواست
نمیدونم چرا امسال اینجوری بود
شایدم ما کم کاری کردیم دیگه

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای دوستانی که میخوان ارشد بخونن بگم سعی کنید رو درسایی که بهتر یاد میگیرید تمرکز بیشتری کنید و اگه احیانا دید درسی رو خوب نمیتونید تست بزنید خیلی روش وقت نزارید مثل تحلیل من کلی وقت گذاشتم روش ولی توی کنکور زیاد نتوستم تست بزنم چون از تحلیل خوشم نمیاد با اینکه وقت خوبی هم براش گذاشتم ولی نتونستم
وقتی اوضاع سیاسی کشور اینطوریه خوب شد به جای مقاومت سوال معارف نبود:D
خدا را شکر که در و تخته جوره نه به پارسال نه به امسال:D

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
واقعا مزخرف بود!!!؟ منکه قبول نمیشم آره فقط راه و روسازی نرمال بود.زبانش که واقعا جا فکر داشت نمیدونم طراح سوالات چی فکر کرده بود!!!!؟

افتضاح بود!!مخصوصا تحليل !!
راه سازي نرمال بود،و البته زبان تخصصي يه كوچولو!!ولي زبان عمومي سخت !!!
رياضي هم كه هيچ!ولي معادلات كمي نرمال بود.
سيالات؟؟؟؟

دختر شجاع

عضو جدید
من رشتم كشاورزيه ولي امسال عمران دادم كلاسم نرفتم هيدروليك 30 درصد زدم به نظرتون خوبه 8000شدم چيزي قبول ميشم:que:

بالا