سلام

سلام دوستان . راجع به ارشد مكانيك سنگ و همچنين بازار كارش اطلاعات ميخواستم. اگه كسي از دوستان مكانيك سنگ ميخونه خوشحال ميشم بحث كنيم.

مهرناز*

عضو جدید
به نظر من مکانیک سنگ واسه اقایون خیلی رشته number one ای هست از اکثر استادامونم پرسیدم میگن در حال حاضر از بهترین گرایشا هست;)

احسان آراس

عضو جدید
بازار کارش خیلی خوبه.در سد سازی و تونل سازی و معدن و آزمایشگاه ها و....بازار کار داره که به دانشگاه محل تحصیل هم مربوط میشه.
ولی باید بگم که مثل سایر رشته ها داره ظرفیتش زیاد میشه که خوب نیست برای بازار کار آینده.
مثلا صنعتی اصفهان امسال نزدیک 30 نفر گرفته....

سلام.به جرات می گم بهترین گرایش معدن که نه تنها تو ایران بلکه توکل دنیا خیلی مشتری داره مکانیک سنگه.البته یه خرده برای خانما جا وا کردن تو این بازار مشکله ولی کارای کارمندی و طراحی تو شرکت ها فراوونه.(اینارو گفتم چون من خوودم امسال مکانیک پلی تکنیک قبول شدم.9

PowerM

عضو جدید
سلام
فراوری چطور؟
با سلام خدمت شما دوست عزیز، فرآوری یکی از گرایش های خیلی خوب معدن هستش در صورتی که تلاش و پشتکار داشته باشین. علمتون را خیلی باید مسلط باشین چون فوق العاده کار آیندتون با علمتون درگیر هست.تو زمینه فرآوری تجربه کسب کردن یه مقدار مشکله چون مختص به شهرهاب معدنی مثل کرمان اصفهان و زنجان .... میشه که برای استارت کاری یه مقدار سختی دارید.

بالا