سطح علمی مکانیک دانشگاه آزاد قزوین؟

ariyaii

عضو جدید
میخواستم بدونم سطح علمی گروه مکانیک قزوین به چه صورت است؟ اساتید دروس جامداتی و سیالاتی چه کسانی هستند و در کل هیات علمی مکانیک خوبی دارند با چه تحصیلاتی؟ و مکانیک قزوین در بین دانشگاه آزاد در چه رتبه ای است ؟
با تشکر.

iPooria

عضو جدید
کلا این واحد جزو تاپ ترین هاست. حالا مکانیکش رو دقیق نمیدونم... یا خوبه یا عالیه

ehsan migren

عضو جدید
درود بی کران

بنده مکانیک دانشگاه آزاد قزوینو از سه جنبه بررسی می کنم:
اساتید: حدود 40 درصد اساتید این رشته رو دانشجوهای دکترای دانشگاه های سراسری( بیشتر خواجه نصیر) مهندس خدایاری، مهندس خیری خواه تشکیل میدن. 40درصدشو اساتیدخیلی خوبی مثل پروفسور خلیلی(جامدات)، دکتر افتخاری( سیالات)، دکتر حامدی(سیالات)، دکتر پور شقاقی(سیالات)، مهندس کاکوند(جامدات)، مهندس بهرام پوستی، مهندس شاهوردی تشکیل میدن.
20 درصد باقیمونده رو هم اساتید متوسط به پایین.
الان یه کاری پیش اومد که باید برم. بقیه شو در اولین فرصت میگم خدمتتون

بدرود

ehsan migren

عضو جدید
سطح علمی دانشجویان: دانشجوهای مکانیک این دانشگاه سطح متوسط به بالایی دارن. ( در این مورد زیاد صحبت نمیکنم، چون خودمم جزو این دسته ام.)

امکانات: من نمیدونم دانشگاه های دیگه چه امکاناتی دارن، ولی ما اینجا آزمایشگاه های دینامیک-ارتعاشات، سیالات-هیدرولیک، مقاومت مصالح، ترمودینامیک و انواع کارگاه هارو داریم.
کلاسا همه تخته وایت برد دارن( تمیز و مرغوب)، حدود 30 درصد کلاسا مجهز به ویدئو پروژکتور وکامپیوترن.
سایت نرم افزار - اینترنت بزرگ و پر سرعتی داره. اخیرا اینترنت Wireless هم واسه همه ی دانشکده ها راه اندازی شد.

امکانات تفریحی و خدماتی هم که دیگه حرف نداره: استخر سر پوشیده( یکی واسه آقایون و یکی واسه خانوما)، زمین تنیس، والیبال، بسکتبال، فوتبال، لوازم ورزشی برای استفاده رایگان کلیه دانشجوها تو فضای باز، سوله ورزشی، سالن بدنسازی و ....، سوپر مارکت، نانوایی، کافی شاپ، عینک فروشی، فست فود، شیرینی فروشی، دو سه تا بانک( ملی و تجارت) و ....

در مورد رتبه ی این دانشگاه در بین دانشگاه آزادای دیگه پرسیدین، نظر من اینه که رتبه ی دوم یا سوم(فقط به دلیل ضعیف بودن میانگین اساتید نسبت به دانشگاه آزاد های تهران و تاکستان). از نظر اساتیدی مثل دکتر افتخاری که اینجا مدیر گروه مکانیک و همچنین مدیر دانشکده های فنی دانشگاه آزاد تهران مرکز( اگه اشتباه نکنم) هستن، اینه که دانشگاه آزاد قزوین از جنبه های نظم(در شروع و برگزاری کلاسها و امتحانات)و امکانات رتبه اول رو داره.

بازم اگه اطلاعات جزئی تری خواستید، تا جایی که بتونم و بدونم در خدمتم.

یه سری هم به این تاپیک بزنید، دوست خوبمون آقای شکیبا اطلاعات خوبی دادن.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/222281

بدرود:gol:

آخرین ویرایش:

karimi.85

عضو جدید
من فارغ التحصیل این واحدم
از نظر مدیریتی عالی و سطح علمی هم مناسب
مکانیک جای برای درس خوندن در حد شریف واقعا داره
چون استاد و امکان خوبی داره
اما اگه درس نخونی میتونی یه مهندس بی سواد فقط پاس کنی
دروس پایه ریاضی و معادلات و....در حد بسیار قوی تدریس و امتحان داده میشود
اما بند پ خیلی مهمه
اگه بند پ نداری درس نخون
چون این پارتی که آخر ....
من 7ماه بیکارم با توانایی خوب یک مهندس مکانیک
اما بند پ را ندارم
خوش باشید
بای

hadixyz

عضو جدید
بهرام پوستی تو قزوینه؟ نمی دونستم
کارش حرف نداره. همیشه اول کتابای ترجمه شده اونو میخرم اگه نبود بقیه اساتید
درود بی کران

بنده مکانیک دانشگاه آزاد قزوینو از سه جنبه بررسی می کنم:
اساتید: حدود 40 درصد اساتید این رشته رو دانشجوهای دکترای دانشگاه های سراسری( بیشتر خواجه نصیر) مهندس خدایاری، مهندس خیری خواه تشکیل میدن. 40درصدشو اساتیدخیلی خوبی مثل پروفسور خلیلی(جامدات)، دکتر افتخاری( سیالات)، دکتر حامدی(سیالات)، دکتر پور شقاقی(سیالات)، مهندس کاکوند(جامدات)، مهندس بهرام پوستی، مهندس شاهوردی تشکیل میدن.
20 درصد باقیمونده رو هم اساتید متوسط به پایین.
الان یه کاری پیش اومد که باید برم. بقیه شو در اولین فرصت میگم خدمتتون

بدرود

saeid15207

عضو جدید
وقتی وارد این دانشگاه می شی ،اولین نکته ای که جلو توجه میکنه اینه که دانشجو هاش بیشتر تو فاز درسن تا ...
در کل با اینکه استاد تمام زیاد نداره تو رشته مکانیک ولی خوب سطح علمیش بالاست.
من مدیون استاد خیری خواه هستم.

بالا