[ سربازی مهندس شیمی ]

k_siroos

مدیر بازنشسته
بچه ها تو این امیریه نفت، زده بعد فارغ التحصیلی باید بیاین برای ثبت نام، ولی یکی از دوستان رو سراغ دارم که در هنگام تحصیلش ثبت نام کرد و خیلی زود بعد فارغالتحصیلیش رفت امریه نفت. الان بهش دسترسی ندارم بپرسم چیکار کرده، بچه ها کسی اطلاعی داره؟

فکر کنم زمان ثبت نام باید یک سری از مدارک رو اسکن شده آپلود کنی حسین، همینجوری نیست .

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فکر کنم زمان ثبت نام باید یک سری از مدارک رو اسکن شده آپلود کنی حسین، همینجوری نیست .

ممنون. رسماً رفتم ازشون پرسیدم. مسئولش عوض شده و خیلی مقرراتیه. میگه را نداره. ولی قبلیه آدم باحالی بود!! راه میومد

AndanaEnd

عضو جدید
بچه ها هر سوالی در زمینه امریه وزارت نفت دارین ما در خدمتیم .......................

AndanaEnd

عضو جدید
اگه احیانا کسی می خواست در مورد امریه بیشتر بدونه واسم پیام خصوصی بذاره ، ما رفتیم تا ساعت 23 . بای

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزیز راه گرفتن امریه برای هر رشته ی مهندسی رو یافتم.از چنتا از دوستام که گرفتم دقیقا پرسیدم.
اولا امریه وزارت نفت چرت محض هستش و هیشکی قبول نمیشه!!!دوست من با معدل 17.09 قبول نشد!!پس بیخیال این امریه بشین.
مراحلشو میگم:
1-یک اشنای سردار تو سپاه پیدا کنین.یکی که خرش بره.
2-میرین بسیج عضویت میگیرین و فعالی بسیج رو باید داشته باشین.
3-میرین تهران توی مقر شرکت قرارگاه خاتم الانبیای نمایندگی استان خودتون و اونجا میگین من اومدم برای امریه سربازی و فلانی هم پارتیمه.بعد خودشون براتون جورش میکنن.
بعدشم میفرستنتون عسولیه امریه و ماهی 350 تومن تا 400تومن حقوقم میدن بهتون و 20 روز کار 10 روز استراحت میشین.

k_siroos

مدیر بازنشسته
دوستان عزیز راه گرفتن امریه برای هر رشته ی مهندسی رو یافتم.از چنتا از دوستام که گرفتم دقیقا پرسیدم.
اولا امریه وزارت نفت چرت محض هستش و هیشکی قبول نمیشه!!!دوست من با معدل 17.09 قبول نشد!!پس بیخیال این امریه بشین.
مراحلشو میگم:
3-میرین تهران توی مقر شرکت قرارگاه خاتم الانبیای نمایندگی استان خودتون و اونجا میگین من اومدم برای امریه سربازی و فلانی هم پارتیمه.بعد خودشون براتون جورش میکنن.
بعدشم میفرستنتون عسولیه امریه و ماهی 350 تومن تا 400تومن حقوقم میدن بهتون و 20 روز کار 10 روز استراحت میشین.

دوست من قبول شد بدون اینایی که گفتی، معدلش تقریبا 18 بود و فرآوری انتقال گاز خونده بود تو فردوسی. ثبت نام کرد بعد 20 روز بهش زنگ زدن و گفتن اولویت هاش رو مشخص کنه (نفت - گاز - پتروشیمی) بعد هم چون خودش بوشهری بود عسلویه مشغول شد. چون میشناسمش که بچه‌ صافیه میگم که پارتی بازی نکرده. البته بعدش دکترا قبول شد و اومد بیرون.

می گفت حقوقش زیر 100 تومنه، تو گاز دو هفته یک هفته است با بلیط رفت و برگشت، ولی نفت دو هفته دو هفته است.

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست من قبول شد بدون اینایی که گفتی، معدلش تقریبا 18 بود و فرآوری انتقال گاز خونده بود تو فردوسی. ثبت نام کرد بعد 20 روز بهش زنگ زدن و گفتن اولویت هاش رو مشخص کنه (نفت - گاز - پتروشیمی) بعد هم چون خودش بوشهری بود عسلویه مشغول شد. چون میشناسمش که بچه‌ صافیه میگم که پارتی بازی نکرده. البته بعدش دکترا قبول شد و اومد بیرون.

می گفت حقوقش زیر 100 تومنه، تو گاز دو هفته یک هفته است با بلیط رفت و برگشت، ولی نفت دو هفته دو هفته است.

دوستان هم با معدل پایینتر رفتن امریه نفت، آخه امریه نفت خیلی چیز شاخی نیست که . چون اگه بخان استخدامت کنن اونجا دوباره ازت آزمون میگیرن

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دوست شما دروغ نگفته منم نمیگم دروغ گفته ولی یکم احساس نمیکنین دوستتون ارشد بوده!!!یا اینکه معدلش خیلی خدا بوده!!!
من میگم کسی به اون امریه وزارت نفت امید نداشته باشه چون کلا شاید 100 نفر بخوان یا شایدم بیشتر!!!
ولی قرارگاه خاتم خیلی نیرو میگیره حقوقشم همینیه که گفتم!تازه بحث حقوقش اصن مهم نیست!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان هم با معدل پایینتر رفتن امریه نفت، آخه امریه نفت خیلی چیز شاخی نیست که . چون اگه بخان استخدامت کنن اونجا دوباره ازت آزمون میگیرن

فک نکنم به این آسونیا هم باشه!!!آخه دوست من با معدل 17.09 قبول نشد!!هممون فک میکردیم قبول میشه!!

product man

عضو جدید
دوستان امریه خوبه ولی خیلی سخته گرفتنش .........

من معدل لیسانسم 17/30 بود و یه مقاله هم داشتم ولی نتونستم بگیرم ......

mohsenv21

عضو جدید
مراحلشو میگم:

دوست شما دروغ نگفته منم نمیگم دروغ گفته ولی یکم احساس نمیکنین دوستتون ارشد بوده!!!یا اینکه معدلش خیلی خدا بوده!!!
من میگم کسی به اون امریه وزارت نفت امید نداشته باشه چون کلا شاید 100 نفر بخوان یا شایدم بیشتر!!!
ولی قرارگاه خاتم خیلی نیرو میگیره حقوقشم همینیه که گفتم!تازه بحث حقوقش اصن مهم نیست!!

وحید جان اینجوری هم که فکر میکنی نیست، من خودم امریه سال 90 بودم
تقریباً از 60 نفری که توی اون دوره امریه وزارت نفت بودیم 2نفر فوق لیسانس بودن و بقیه لیسانس، و درصد زیادی هم از دانشگاه آزاد
مسئله ای که توی امریه گرفتن وزارت نفت مهمه تنظیم کردن تاریخ ثبت نام و تاریخ اعزامه
ثبت نام فقط اول تا دهم ماه های زوج هست و هروقت که ثبت نام میکنی باید تاریخ اعزامت 6 ماه بعد باشه (البته میشه با یکم پیگیری این زمان رو به 4 ماه کم کرد، خودم این کار رو انجام دادم)

وچبزی هم که درباره حقوق امریه خاتم الانبیاء گفتی تا یکی دوسال پیش درست بود ولی الان کنسل شده و همون حقوق نظام وظیفه رو بهشون میده(همین دو روز پیش از یکی از دوستام که امریه خاتم هست پرسیدم)

جاهای دیگه ای هم هستن که مهندسین شیمی می تونن امریه بگیرن: وزارت نیرو و انزژی اتمی

اگه دوستان سوالی در رابطه با امریه گرفتن دارم بنده در خدمتم

k_siroos

مدیر بازنشسته
وحید جان اینجوری هم که فکر میکنی نیست، من خودم امریه سال 90 بودم
تقریباً از 60 نفری که توی اون دوره امریه وزارت نفت بودیم 2نفر فوق لیسانس بودن و بقیه لیسانس، و درصد زیادی هم از دانشگاه آزاد
مسئله ای که توی امریه گرفتن وزارت نفت مهمه تنظیم کردن تاریخ ثبت نام و تاریخ اعزامه
ثبت نام فقط اول تا دهم ماه های زوج هست و هروقت که ثبت نام میکنی باید تاریخ اعزامت 6 ماه بعد باشه (البته میشه با یکم پیگیری این زمان رو به 4 ماه کم کرد، خودم این کار رو انجام دادم)

وچبزی هم که درباره حقوق امریه خاتم الانبیاء گفتی تا یکی دوسال پیش درست بود ولی الان کنسل شده و همون حقوق نظام وظیفه رو بهشون میده(همین دو روز پیش از یکی از دوستام که امریه خاتم هست پرسیدم)

جاهای دیگه ای هم هستن که مهندسین شیمی می تونن امریه بگیرن: وزارت نیرو و انزژی اتمی

اگه دوستان سوالی در رابطه با امریه گرفتن دارم بنده در خدمتم

سلام دوست عزیز . ممکنه شما هم شرایط زمان ثبت نامتون رو بگین و اینکه کدوم قسمت بودین و چه تجربیاتی قبل از اعزام داشتین . آیا امکان داره 6 ماه رو 8 ماه کرد ؟

mohsenv21

عضو جدید
سلام دوست عزیز . ممکنه شما هم شرایط زمان ثبت نامتون رو بگین و اینکه کدوم قسمت بودین و چه تجربیاتی قبل از اعزام داشتین . آیا امکان داره 6 ماه رو 8 ماه کرد ؟

سلام، چشم حتماً
من عید 90 دفترچه رو فرستادم 20 روز بعد که برگ سبزم اومد تاریخ اعزامم شد اول شهریور
اردیبهشت 90 توی سایت ثبت نام کردم، که 6 ماه بعدش میشد اول آبان، به این امید که برم نظام وظیفه و تاریخ اعزامم رو 2ماه تمدید کنم واسه اول آبان
ولی متاسفانه نظام وظیفه بدلیل قانون جدیدی که واسشون اومده بود ( هرچند که شامل من نمیشد) واسم تمدید نکردن
رفتم شرکت گاز (من اولویت اولم رو شرکت گاز زده بودم و همونجا قبول شده بودم) و مسئله رو به مسئولش ( جناب خراسانیان) گفتم
از اونجائیکه زود پیگیری کرده بودم و هنوز مدارک کسایی که اول اسفند 89 واسه اول شهریور 90 ثبت نام کرده بودن رو نفرستاده بودن به نظام وظیفه، مدارک من رو هم گرفت و واسه همون اول شهریور فرستاد

این رو هم بگم که امریه های وزارت نفت واسه حتماً باید توی برگه سفیدشون که 20 روز قبل از اعزام میاد و میشه از پلیس 10+ گرفت کد ارتش خورده باشن ( نیروی زمینی تهران(01) - نیروی دریایی انزلی (234) یا نیروی هوایی مشهد، که اکثرا همون 01 میوفتن) ولی موقعی که برگ سفید من اومد کد نیروی انتظامی خورده بودم که پس از کلی پیگیری و 4روز دویدن توی تهران بالاخره 4 روز مانده به اعزام کد اعزامم به نیروی دریایی انزلی(حسن رود) یا بعبارتی هتل حسن رود تغییر کرد

آیا امکان داره 6 ماه رو 8 ماه کرد ؟[/QUOTE]

آره از لحاظ وزارت نفت اگه پیگیری کنید حتماً میشه، شرطش اینه که تاریخ اعزامتون همون 8ماه بعد باشه

alexmorgan

کاربر بیش فعال

• عنوان خبر : نام نویسی سرباز معلم سال ۹۲ طی دو مرحله در استان همدان

به گزارش خبرگزاری موج، عباس حسنی محتشم با بیان این مطلب اظهار داشت: از داوطلبان واجد شرایط دارای برگه ی آماده به خدمت بدون مهر غیبت که تاریخ اعزام آنها از اسفندماه ۹۱ تا تیرماه ۹۲ می باشدازتاریخ وصول بخشنامه طی دو مرحله ثبت نام صورت می گیرد (در صورت تکمیل ظرفیت در هرمرحله، مرحله بعدی منتفی می گردد). در مرحله اول افراد مجاز برای ثبت نام، دارندگان برگه اعزام۱/۱۲/۹۱ الی ۳۰/۴/۹۲ می باشد که میتوانند در تاریخ ا ز۹/۱۱/۹۱ لغایت۲۴/۱۱/۹۱ ثبت نام نمایند.
وی افزود: مرحله دوم افراد مجاز برای ثبت نام ، دارندگان برگه اعزام ۱/۲/۹۲ الی ۳۰/۴/۹۲ خواهند بود که تاریخ ثبت نام آنان نیز از۱/۱۲/۹۱ لغایت۱۷/۱۲/۹۱ می باشد.
وی اعلام کرد: داوطلبان می بایست هنگام ثبت نام، فرم تعهد نامه ی رعایت شئونات معلمی، رعایت ضوابط عمومی گزینش درطول مدت خدمت و همچنین فرم پرسشنامه ی اطلاعات فردی گزینش رانیز تکمیل و پس ازالصاق یک قطعه عکس به همراه تصویرتمام صفحات شناسنامه تحویل مسئول ثبت نام نمایند. این فرم هاپس ازفهرست برداری به صورت یک جا به کارشناسی امورسربازمعلم تحویل خواهدشد.
حسنی محتشم مدارک مورد نیاز جهت ارسال به واحد سربازمعلم این اداره کل را فرم تکمیل شده پرسش­نامه­ی فردی (۲ برگ)، تصویر تمام صفحات شناسنامه (یک سری)، تصویر کارت ملی، تصویر برگ اعزام و مدرک تحصیلی و تصویر فرم امتیازبندی اعلام و افزود: داوطلبان بایستی از سلامت کامل جسمی، روحی- روانی، اخلاقی و اجتماعی متناسب با شغل معلمی برخوردار باشند.
وی گفت: به کارگیری پذیرفته شدگان با مدرک تحصیلی فوق دیپلم در دوره متوسطه صرفا در شاخه های فنی و حرفه ای و کاردانش به عنوان استاد کار (در رشته تحصیلی مرتبط) مجازخواهد بود.
وی عنوان کرد: اگر مشمول درخواست معافیت پزشکی و یا تحصیلی کرده باشد، سازمان نظام وظیفه اعزام وی را لغو نموده و لذا از لیست سرباز معلمان کنار گذاشته می شود.
لازم است این افراد، در مهلت ثبت نام نسبت به ابطال درخواست معافیت، اقدام نمایندمدیر کل آموزش و پرورش تصریح کرد: جهت هماهنگی لازم و تماس با واحد امور معلمان وظیفه، شماره تلفن اداره کل آموزش وپرورش ۴۶-۸۲۶۴۰۴۱ ، داخلی ۱۳۳۴ و شماره دورنگار ۸۲۷۴۶۵۳-۰۸۱۱ اعلام می گردد.

منبع : خبرگزاری موج

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام، بچه ها.
میشه برای دو سازمان بطور همزمان برای امریه اقدام کرد یا خیر؟ از لحاظ قانونی مشکلی نیست

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اینه مطمئنی امیر؟ از کجا میگی ایم حرفه؟

والا من اينو يه جا خوندم. اين چند وقت درگير اين مسائل بودم ، خيلي جاها سر زدم. نميدونم تو خود سايت نظام وظيفه بوده يا جاي ديگه.
احتمال داره از اين سايت خونده باشم. خودت يه نگاهي بنداز
http://www.applyabroad.org/forum/forumdisplay.php?28-گرفتن-گذرنامه،-مشکل-سربازی-و-خروج-از-کشور

mohsenv21

عضو جدید
سلام، بچه ها.
میشه برای دو سازمان بطور همزمان برای امریه اقدام کرد یا خیر؟ از لحاظ قانونی مشکلی نیست

هیچ مشکلی نداره، من خودم هم انرژی اتمی اقدام کردم هم نفت
مهم اینه که در نهایت برگ سبزت رو به کدوم سازمان تحویل بدی

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان گل، میشه امریه نفت دوبار ثبت نام کرد؟ یعنی دو بار پشت سر هم؟

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره میشه حسین جان ... من هم پذیرفته نشدم :(

نمیدونم ملاکشون چیه؟ دوستم شرایطش مثه خودم بود، پذیرفته شد. تازه بجای گواهی فراغت از تحصیل، فرم هیئت داوران جلسه دفاعشه فرستاده بود!!!

بالا