[ سربازی مهندس شیمی ]

rghr

عضو جدید
امريه شركت نفت ؟؟

امريه شركت نفت ؟؟

در مورد امريه چي ميدونيد.كمك كنيد
من ميخام تو سايت ثبت نام كنم اگه قبول بشي ديگه سربازي نميري؟

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد امريه چي ميدونيد.كمك كنيد
من ميخام تو سايت ثبت نام كنم اگه قبول بشي ديگه سربازي نميري؟

دوست عزیز اگه شما بتونید امریه بگیرین دیگه سربازی به اون شکلی که تو ذهنتونه نمیرین....مثل یه کارمند وارد صنعت میشین حالا یا پتروشیمی یا پالایشگاه یا هرجا که اونا بخوان و میری مدت سربازیتو اونجا کار میکنی هم تجربه و سابقست هم کاره به هر حال....عالیه در واقع..ولی خب قضیه به این راحتی ها هم نیست و در زمینه نفت باید خوش شانس هم باشی چون برای ثبت نام سیستم میگه برگ سبزت باید مال فلان تاریخ و تاریخ اعزامت مال فلان تاریخ باشه که معمولا این 2 تا یکیش جور در نمیاد..واسه همین 90 درصد نمیتونن ثبت نام کنن چه برسه به مراحل بعدی...شما تلاش خودتو بکن ایشالا موفق میشی

yasin131

عضو جدید
سلام. من امریه شرکت نفت بودم. اون زمان اینقدر سخت گیر نبودن و اصلا سایتی نبود. سربازی همدو ماه آموزشی توی 01 ارتش می افتی و بعدش هم مثل کارمند شرکت نفت کار می کنی براشون منتهی با حقوق سربازی البته از سایر مزایا مثل بیمه شرکت نفت و بن خرید کتاب و ... می تونی استفاده کنی

rghr

عضو جدید
لطفا اگه كسي از طريق سايت شركت نفت ثبت نام كرده و قبول شده بياد و ما رو هم راهنمايي كنه.

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سربازی مهندس شیمی

سربازی مهندس شیمی

سلام. دوستان. دوستانی که رفتن خدمت یا نرفتن، ولی نظر و ایده و نکاتی دارین، بیان کنین تا بتونیم به خوبی تصمیم گیری کنیم.
سوالات:
1. طرح انجام پروژه به عنوان دوره سربازی چجوریه؟ چه شرایطی داره؟ اصلاً مهندسی شیمی میخواد؟
2. امریه در کدام ارگانها و سازمانهه فعالن برای مهندسی شیمی؟
3. تاثیر معافیتهای مختلف بر روی استخدام در سازمانها و ارگانهای مختلف چگونه است؟
دوستان منتظریم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. دوستان. این تاپیک رو زدم تا دوستانی که رفتن خدمت یا نرفتن، ولی نظر و ایده و نکاتی دارین، بیان کنن تا بتونیم به خوبی تصمیم گیری کنیم.
سوالات:
1. طرح انجام پروژه به عنوان دوره سربازی چجوریه؟ چه شرایطی داره؟ اصلاً مهندسی شیمی میخواد؟
2. امریه در کدام ارگانها و سازمانهه فعالن برای مهندسی شیمی؟
3. تاثیر معافیتهای مختلف بر روی استخدام در سازمانها و ارگانهای مختلف چگونه است؟
دوستان منتظریم

1- نمی دونم
2- خیلی از سازمانها و به قول شما ارگانها می گیرن اکثرا زیاد تو فکر رشته نیستند (به جز شرکتها تخصصی مثل نفت ) و با بند پ می تونی بگیری
3- بستگی به نوع معافیت داره و البته باز هم جایی که استخدام بشی باز خودشون باتوجه به نوع کار ازمایشات لازم رو می گیرن

amir4924

عضو جدید
2تا شرکت هستند که مهندسی شیمی بای امریه می گیرند
1-شرکت نفت که باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از 2 ماه به شما جواب میدن
2-انرژی اتمی که باید برای شرکت های تابعه رزومه بفرستید و بعد از بررسی به شما اطلاع میدن

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی ممنون. دوستان در موارد پیشنهادی وزارت نفت و هسته ای نکته، مسئله یا موردی هست، خیلی خوشحال میشم، بفرمایین.
از دوستان صاحب تجربه هم دعوت میکنیم که شرکت کنن تو بحث ما...

amir4924

عضو جدید
خیلی ممنون. دوستان در موارد پیشنهادی وزارت نفت و هسته ای نکته، مسئله یا موردی هست، خیلی خوشحال میشم، بفرمایین.
از دوستان صاحب تجربه هم دعوت میکنیم که شرکت کنن تو بحث ما...
در مورد هسته ای خیلی سخت گیری میشه و باید فرد گزینش بشه و یک سری از مسائل حفاظتی را باید رعایت کنه و شاید هم برای خروج از کشور در زمان بعد از خدمت یکم سخت گیری بشه.نفت را نمیدونم

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم تو سازمان صنایع و معادن امریه بودم البت اون موقع مستقل بود ولی الان با یه وزارت خونه دیگه ادغام شده

mohamad.63

کاربر فعال
من امریه شرکت نفت از سایت اقدام کردم گفتن قبولی زنگ میزنیم مدارک بیار ولی برا 4 ماه بعد از تاریخ اعزام بود منم تاریخ اعزامو تمدید کردم ولی آخرش خبری نشد 10 روز مونده بود به اعزام زنگ زدم گفتن از پالایشگاه ها استعلام کردن نیرو نمی خوان فعلا، خلاصه اینکه فکر نمی کنم شرکت نفت به غیر از بند پ جواب بده. ولی انرژی اتمی احتمالا راحت تره چون چند تا از دوستانم اونجا امریه شدن حقوقشم بد نبود حداقل مثل ما نبودن که با مدرک ارشد تو نیروی انتظامی اسلحه به دست دم در پست میدادیم برا ماهی 50 تومن. وزارت دفاع هم شنیدم بد نیست من چون خودم به امید شرکت نفت بودم جای دیگه ای اقدام نکردم ولی به هر حال از بند پ غافل نشو

mohamad.63

کاربر فعال
برا طرح سربازی هم باید برید اتوبان صیاد کنار پادگان خلیل زاده ، پادگان محمد جواد نظران بنیاد نخبگان نیروهای مسلح از اونجا اقدام کنید اکثر رشته ها هم میخوان فکر کنم از این روش حداکثر 9 ماه کسری میدن مطمئن نیستم. اگه عضو بنیاد ملی نخبگان هم باشید که حتی میتونید کامل با انجام طرح پژوهشی معاف بشید . برا بچه های ارشد هم اگه بتونید پایان نامتون رو به یه موضوع نظامی یا دفاعی ربط بدید با همون میتونید چند ماه کسری بگیرید خیلی ها با پایان نامه های بی ربط هم کلی کسری گرفتن متاسفانه اینا همش بعد از اینکه من رفتم سربازی کم کم پیدا شد در واقع اون موقع خیلی حرفش نبود

mohamad.63

کاربر فعال
در مورد کسر خدمت مشمولین فوق لیسانس که تحقیق یا پایان نامه مرتبط با امور دفاعی دارند می تونید از این لینک استفاده کنید
http://www.iut.ac.ir/inside/article60.html
واسه این بخش هم باید برید به پادگان نظران تو میدان سبلان
از درب شمالی به سمت صیاد شیرازی یعنی درب نحبگان باید برید.خیلی راحت یه نسخه از پایان نامه شما رو میگیرنو بعد دوروز اگه به کارشون بیاد باهاتون تماس میگیرن تا ارزیابی دقیق تری بشه.من پیشنهادم اینه که همه این تست کنن.
در مورد بسیجی بودن و کسر خدمت بسیج فعال باید عضو بسیج فعال باشید و بعد گرفتن نامه از پایگاه بسیج یا قرارگاه نامه رو به تایید سپاه استان برسونی
بعدش همون نامه به محل خدمت شما ارسال میشه و کسر خدمت می خورین.

نقل از
http://www.applyabroad.org

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا اینا که میگن معدل بالای 15 واسه کارشناسی میخوان؟؟؟؟!!!!!!!
خدایی مگه الکیه معدل 15 تو دانشگاه های دولتی اونم رشته مهندسی شیمی؟!!!؟؟؟
راه دیگه ای هم هست که امریه بدن؟
پس ائنایی که امریه میرن و اصلا تو این سایت هم نمیان چطور امریه میرن؟
کسی هست برام توضیح بده باید چیکار کنیم؟باید اول بریم ببینیم کجا امریه میدن؟
لطفا اگه کسی با این پروسه آشناست توضیح کامل بده...

davoodamir

عضو جدید
من دانشگاه آزاد شهرضا هستم
معدلم حدود 18 هست
واسه امریه قبولم میکنند؟

agta666

عضو جدید
نمیدونم میدونین یا نه امریه هر ساز مانی که بگیرید باید 24 ماه خدمت کنید به نظرم نمیارزه.

momech

عضو جدید
من امریه شرکت نفت از سایت اقدام کردم گفتن قبولی زنگ میزنیم مدارک بیار ولی برا 4 ماه بعد از تاریخ اعزام بود منم تاریخ اعزامو تمدید کردم ولی آخرش خبری نشد 10 روز مونده بود به اعزام زنگ زدم گفتن از پالایشگاه ها استعلام کردن نیرو نمی خوان فعلا، خلاصه اینکه فکر نمی کنم شرکت نفت به غیر از بند پ جواب بده. ولی انرژی اتمی احتمالا راحت تره چون چند تا از دوستانم اونجا امریه شدن حقوقشم بد نبود حداقل مثل ما نبودن که با مدرک ارشد تو نیروی انتظامی اسلحه به دست دم در پست میدادیم برا ماهی 50 تومن. وزارت دفاع هم شنیدم بد نیست من چون خودم به امید شرکت نفت بودم جای دیگه ای اقدام نکردم ولی به هر حال از بند پ غافل نشو
با سلام
1) امریه از طرق سایت، تاریخ اعزامش 6ماه بعد ثبت نام هست.
2) نتایج از طریق سایت اعلام میشه نه تلفنی!!
3) وقتی تشریف ببرید برا تشکیل پرونده، اعلام نیاز ها از شرکت های مختلف معلومه و همون روز بهتون میگن!
$) تا ونجایی که بنده تحقیق کردم حقوقشم 80 -90 بیشتر نیست!

mohamad.63

کاربر فعال
با سلام
1) امریه از طرق سایت، تاریخ اعزامش 6ماه بعد ثبت نام هست.
2) نتایج از طریق سایت اعلام میشه نه تلفنی!!
3) وقتی تشریف ببرید برا تشکیل پرونده، اعلام نیاز ها از شرکت های مختلف معلومه و همون روز بهتون میگن!
$) تا ونجایی که بنده تحقیق کردم حقوقشم 80 -90 بیشتر نیست!
اره دقیقا از طریق سایت اعلام کردن قبولی بعدا خبرت میکنیم که بیا برا تشکیل پرونده که خبر نکردن وقتی زنگ زدم گفتن بله قبول شدی ولی شرکت ها این دوره نیرو نمیخوان، منم همون تاریخ اعزامم 6 ماه بعد از ثبت نام تو سایت امریه بود. حقوقشم حقوق سربازیه که با یه سری مزایا یکم بیشتره ولی سابقش کلی میارزه که به هر حال اگه کسی پارتی چیزی داشته باشه و بره خیلی خوبه، همه اینا رو میدونم دوست عزیز ولی به هر حال تعداد جاهای خالی کمه و ............

aminkhan

عضو جدید
کسی اصلا اینجا پست نمیده....

از بچه های اینجا کسی از طریق نخبگان و یا نخبگان ستاد مسلح تونسته معافیت یا کسری بگیره...
نمیشه اونا موضوع بدهن و ما بریم دنبالش؟درضمن حتما باید با پایان نامه یکی باشه یا میتونه جدا از پایان نامه روی اون هم کار کرد؟منظورتون از طرح سربازی چیه؟
بسیجی هم که دیگه کسریش پرید و فقط اگه کسی تکمیلی رفته باشه،اگر در سپاه بیوفته،میتونه 2 ماه از خدمتش کم کنه(اونم فقط آموزشی)...

SCIENSE

عضو جدید
کسی اصلا اینجا پست نمیده....

از بچه های اینجا کسی از طریق نخبگان و یا نخبگان ستاد مسلح تونسته معافیت یا کسری بگیره...
نمیشه اونا موضوع بدهن و ما بریم دنبالش؟درضمن حتما باید با پایان نامه یکی باشه یا میتونه جدا از پایان نامه روی اون هم کار کرد؟منظورتون از طرح سربازی چیه؟
بسیجی هم که دیگه کسریش پرید و فقط اگه کسی تکمیلی رفته باشه،اگر در سپاه بیوفته،میتونه 2 ماه از خدمتش کم کنه(اونم فقط آموزشی)...

سلام نه کسری بسیجی بازم هست قانونشم اینه که شما به ازای هرچند سال بسیجی فعال نهایتا تا سقف 4 ماه کسری می گیری در ضمن اگه دوره تکمیلی رفته باشی 2 ماهم برا اون کسری می دن یعنی کلا سقف کسری بسیج می شه ماه .
حالا اگه کسی که دوره تکمیلی دیده سپاه بیفته آمورشی نمی بینه و مستقیما میره یگان اصلیش. ولی اگه ارتش باشه با این که اون کسریای فوق شاملش می شه ولی خدمت رو باید از آموزشی شروع کنه

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها تو این امیریه نفت، زده بعد فارغ التحصیلی باید بیاین برای ثبت نام، ولی یکی از دوستان رو سراغ دارم که در هنگام تحصیلش ثبت نام کرد و خیلی زود بعد فارغالتحصیلیش رفت امریه نفت. الان بهش دسترسی ندارم بپرسم چیکار کرده، بچه ها کسی اطلاعی داره؟

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. کسی امریه انرژی اتمی گرفته؟؟؟ امکان قبولی تو مصاحبش چقدره؟ مصاحبش سخت میگیرن؟؟

بالا