سخترین درستون تو دوران تحصیل چی بود؟

alikia

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه های حفاری.مخازن.اکتشاف.بهربرداری بیاد=
بگید سخترین درستون چی بود تو دوران تحصیلتون اگه خواستید اسم استادتونم بگید و نمره ای که گرفتین از اون درسو ودانشگاهی که توش درس میخونید....

alikia

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اول خودم شروع میکنم در حال حاظر سخت ترین درسم حفاری1 بود که ترم پیش پاسش کردم سختیش بخاطر فرمول های زیادش بود........نمرم شد12 استادمم دکتر ولی احمد سجادیان بود.........

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
درجه سختی رو با چی می سنجین؟
اگه به سختی و عذابش و سطح نمره باشه: انسان در اسلام- سخت بود خوندنش حفظ کردنش نمرم 15 و نیم

اگه به ابهت درس و استرسش باشه: خواص بیوفیزیکی یا همون رئولوژی- یه ترم خوندیم و خوندیم ، یه ماه منتظر نمره ها بودیم نمره هجده و نیم

اگه به عدم تناسبش با تدریس مربی باشه شیمی 1 دبیرستان ، معلممون زحمت نکشیده بود سوال طرح کنه، سوالای یه معلم دیگه رو داده بود 4 یا 5 ورقه بود از کل کتاب ریز ریز - فکر کنم دوازده و هفتاد و پنج یا شایدم یازده و هفتاد و پنج

jpt

عضو جدید
سخت ترین درس ریاضی مهندسی بود چون عادت داشتم درسی رو که میخوندم رو باید کامل می فهمیدم اما استاد که خودش مدرک ارشد داشت و احتمالا برای دومین بار بود که داشت ریاضی مهندسی می خوند(و اولین بار که درس می داد) فقط می آمد و از اول تا آخر کلاس یه مثال فوریه و مشتق جزئی حل می کرد که وسط اش هم صد بار می گفت اگه خودتون ادامه بدین به این جواب می رسین
من هم کلا درس رو بیخیال شدم و افتادم !!!! به این امید داشتم که ترم بعد با یه استاد دیگه برمی دارم که ترم بعد هم با ایشون برداشتم(اجبارا چون باید با استادای رشته خودمون برمی داشتیم) و در نهایت با 10 پاس شدم و هنوز هم خدارو شکر می کنم که پاس شدم

بهترین درس مخزن 1 بود (به نظر من) چون کاملا مفهومی بود و باید با اکسل مثال هاشو حل می کردیم و صد البته چون متن انگلیسی تارق احمد رو باید می خوندیم و در نهایت هم جزء نمرات بالای کلاس شدم

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
سختترین درس من ولتست بود. به نظر من مهندسی ترین و تخصصی ترین درس مهندسی نفت هست. بار اول با دکتر شادی زاده داشتم با یه نمره افتضاح افتادم. البته ناراحت نیستم چون خودم افتادم واقعا. ولی ترم بعد خیلی خوب یاد گرفتم

hamed6984

عضو جدید
سختارین درس انتقال جرم بود بویژه وقتی که استادت دکتر جامیالاحمدی باشه:confused:

Unline

عضو جدید
هُنَر دوران راهنمایی ... چه زجری میداد مارو طرف

بقیه ی دروس همیشه آسون بودن

alikia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سخت ترین درس ریاضی مهندسی بود چون عادت داشتم درسی رو که میخوندم رو باید کامل می فهمیدم اما استاد که خودش مدرک ارشد داشت و احتمالا برای دومین بار بود که داشت ریاضی مهندسی می خوند(و اولین بار که درس می داد) فقط می آمد و از اول تا آخر کلاس یه مثال فوریه و مشتق جزئی حل می کرد که وسط اش هم صد بار می گفت اگه خودتون ادامه بدین به این جواب می رسین
من هم کلا درس رو بیخیال شدم و افتادم !!!! به این امید داشتم که ترم بعد با یه استاد دیگه برمی دارم که ترم بعد هم با ایشون برداشتم(اجبارا چون باید با استادای رشته خودمون برمی داشتیم) و در نهایت با 10 پاس شدم و هنوز هم خدارو شکر می کنم که پاس شدم

بهترین درس مخزن 1 بود (به نظر من) چون کاملا مفهومی بود و باید با اکسل مثال هاشو حل می کردیم و صد البته چون متن انگلیسی تارق احمد رو باید می خوندیم و در نهایت هم جزء نمرات بالای کلاس شدم

ریاضی مهندس که اسونه....

مهنیا

عضو جدید
سلااااااام...سخت ترین درسم ترمودینامیک2 بود.استادمون قدرت بیان نداشت...وای واقعا بد بود.

ali3faz

عضو جدید
همه درس های تخصصی خوب و ساده بودو هست،من از شیمی جات! زیاد خوشم نمیآد مثلأ شیمی آلی(سنتز،...)
البته شیمی هم ساده بود اما من متنفر بودم. سپاس از همگی

mhtn

عضو جدید
سخت ترین درس ودر واقع افتضاح ترین زمینشناسی نفت بود با آقای پیریایی.
تو 50،60 درصد جلسه ها موضوع منشا نفت بود بچه ها هم تندتند جزوه مینوشتن(البته اونایی که کپی نمیکردن)...آخر سر سر جلسه امتجان یکی از سوالا این بود:منشا نفت را توضیح دهید.

alikia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سختترین درس من ولتست بود. به نظر من مهندسی ترین و تخصصی ترین درس مهندسی نفت هست. بار اول با دکتر شادی زاده داشتم با یه نمره افتضاح افتادم. البته ناراحت نیستم چون خودم افتادم واقعا. ولی ترم بعد خیلی خوب یاد گرفتم

من ولتست با شاگرد دکتر شادی زاده مهندس بارگاهی داشتم واقعا درس میاد بهمونا انقد قابل فهم کرد برامون که شدم17..دستش واقعا درد نکونه

hormozd

عضو جدید
البته درسای مهندسی نفت قابل مقایسه با مهندسی شیمی نیست

من لیسانسم مهندسی شیمی بود و ارشد نفت خوندم
همه درسای نفت رو بالای 17 شدم غیر از محاسبات عددی پیشرفته ولی واقعا درسهایی مثل ترمودینامیک 2 توی دوره لیسانسم با دکتر قطبی و عملیات واحد 1 با دکتر بهمنیار واسه من سخت بود

alikia

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که درسمون تموم شد ولی سخترین درسم همون مخزن 1 بود...
چون کلی فرمول سحت داشت که باید حذف میکردم
اخرشم دکتر سجادیان بهم 12 داد...

بالا