سایتهای مهندسی

ایران86

کاربر فعال
دستتون درد نکنه.....کاش افرادی مثل شما بیشتر بودن تو این باشگاه....امشب خیلی خوشحال شدم که با شما آشنا شدم.....امیدوارم موفق باشین.....

fofoli142536

عضو جدید
سلام. میشه لطفا اگه کسی پاسخنامه سوالات آزمون کارشناسی ارشد رشته مهندسی هسته ای - پرتوپزشکی آزاد داره برای دانلود بزاره. یا منابع مربوطه رو معرفی کنه.ممنون

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز
این سایت دانلود کتابه که خیلی خوبه

www.irebooks.com

اینم سایت مربوط به رشته من

iran medic.net
IBME.com
iribme.ir
isbn.ac.ir

یه سایتی هم بود که از کارو زندگی و درس بازت می کنه و باعث می شه همینجوری پله های ترقی رو بیای پایین که اقای جوون جو معرفی فرمودن! :biggrin:

amir.nedaei

عضو جدید
کشاورز این بند و بساط

کشاورز این بند و بساط

کشاورز جان مرسی از زحمتی که داری میکشی . امیر ندایی

nekooh

عضو جدید
اینم یه سایتی که هم فیلم آموزشی هم کتاب آموزشی در مورد همه نرم افزار ها و برنامه نویسی ها داره و همینطور جزوات رشته کامپیوتر
www.parmasoft.ir

aida_az

عضو جدید
از تلاشتون متشکرم خسته نباشید من به شدت به جواب مسائل کتاب نول نیاز دارم اگر می تونید کمکم کنید ممنون

syst3m1371

عضو جدید
انجمن تخصصی مهندسین جوان . انجمنی متفاوت همینک عضو شوید

انجمن تخصصی مهندسین جوان . انجمنی متفاوت همینک عضو شوید

انجمن تخصصی مهندسین جوان . انجمنی متفاوت همینک عضو شوید و از امکانات رایگان لذت ببرید. جذب مدیر فعال
www.g-eng.ir

به ما سر بزنید پست بدید اس ام اس رایگان جایزه بگیرید:gol:

85mms

عضو جدید
وبسایت تخصصی محاسبات عددی پیشرفته؛ برنامه ها، کتاب ها، پروژه ها و کدهای نوشته شده در مقطع کارشناسی ارشد

http://www.adadi.ir

دانلود کتاب های مرجع محاسبات و روش های عددی؛ آنالیز عددی
همچنین انجام پروژه های محاسباتی با متلب (matlab)

در این سایت مطالبی پیرامون محاسبات عددی در بخش های مختلف ارائه می گردد:

computersoft

عضو جدید
هیچی برای مهندسی کامپیوتر نیست؟؟؟
:(

من به دنبال مقاله و همایش و یا نشریه ها هستم که بتونم مقاله بفرستم .. حالا نشریه علمی ترویجی یا نشریه علمی پژوهشی زیاد فرقی نداره .. اصلا تو ایران هیچی نیست!!!!

alr.ramezani

عضو جدید
آزمون های آزمایشی نظام مهندسی به تعداد بی نهایت و به صورت انلاین و محاسبه نتیجه آزمون با ارائه راهنما و مشاوره تحصیلی
http://azmoonline.com

بالا