سامانه هدی

surveyorboy998

عضو جدید
از دوستان عزیز هر کسی اطلاعاتی راجب سامانه هدی داره ممنون میشم اینجا بگه
هر اطلاعاتی که باشه راجب نحوه کارکردش،اینکه اصلن الان فعال هست؟اگه هست امکان استفاده ازش هست؟دقتش قابل قبول؟چه طوری میشه ازش استفاده کرد و در سامانه ثبت نام کرد؟هزینش چقدره؟
خلاصه هر اطلاعاتی که دارین،من بیشتر دنبال اینم که ببینم امکان استفاده عملی در حال حاضر از سامانه هدی هست؟

surveyorboy998

عضو جدید
راجب سامانه سمت هم اگه دوستان اطلاعات دارن ممنون میشم اینجا بگن،مخصوصن نحوه استفاده عملی از این سامانه

surveyorboy998

عضو جدید
حالا چرا هدی؟

چون برای استفاده از GPS در مناطق شهری استفاده از سامانه هایی مثل هدی یا سمت با امکانات وقابلیتایی که میگن داره خیلی مقرون به صرفه تر و بهینه تر نسبت به بقیه روش ها
ولی چون تا حالا کار نکردم باهاشون زیاد اطلاعات ندارم راجبشون،مخصوصن اینکه برای استفاده عملی از این سیستما باید چیکار کرد دقیقن،آیا باید به جایی مراجعه کرد؟از سیم کارتای خاصی استفاده میکنن و خیلی سوال دیگه...

HamedNJ64

عضو جدید
چون برای استفاده از GPS در مناطق شهری استفاده از سامانه هایی مثل هدی یا سمت با امکانات وقابلیتایی که میگن داره خیلی مقرون به صرفه تر و بهینه تر نسبت به بقیه روش ها
ولی چون تا حالا کار نکردم باهاشون زیاد اطلاعات ندارم راجبشون،مخصوصن اینکه برای استفاده عملی از این سیستما باید چیکار کرد دقیقن،آیا باید به جایی مراجعه کرد؟از سیم کارتای خاصی استفاده میکنن و خیلی سوال دیگه...

با درود
در مورد سامانه هدی که مربوط به سازمان نقشه برداری میشه تا اونجا که متوجه شدم مسکوت مونده این طرح.
الآن سامانه شمیم مربوط به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور هست که میشه گفت پوششی سرتاسری (کل کشور) رو راه انداخته و داره کامل تر هم میشه.
برای ثبت نام در این سامانه هم باید به این سایت برید.

در ضمن برای هر گیرنده ظاهرا باید یه اکانت جداگانه داشته باشید. در مورد هزینه اش هم اطلاعی ندارم.

و اما سامانه سمت :
این سامانه مشابه سامانه شمیم اما در حوزه استان تهران و مقداری هم اطرافش رو پوشش میده. در حال حاضر استفاده ازش رایگانه. محدودیت تعداد گیرنده رو هم نداره.
خودم این سامانه رو تست کردم و OK بوده.
برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام به این سایت برید.
اگه پرسشی باشه در خدمتم دوستان:)

بالا