ساعت هم با رشته ی ما کار می کنه!

ab88

عضو جدید
ساعتی که با آب کار می کند! + عکس:biggrin:

:biggrin:این ساعت رومیزی بدون استفاده از هر نوع باتری و تنها با آب کار می کند. کافی است هر چند هفته یکبار آب آن را تعویض کنید تا توان کار کردن داشته باشد.

در واقع نیروی مورد نیاز این ساعت که با نام Water‪-‬Powered Digital Alarm Clock عرضه شده، توسط یک واکنش شیمیایی بین آب و فلز تامین می شود. مقدار انرژی این واکنش، کفاف نمایش زمان و دمای محیط و همچنین آلارم زدن را می دهد. در صورتی که این ساعت خالی از آب باشد، تا دو دقیقه زمان را نگه می دارد تا شما آب آن را عوض کنید و می توانید با افزودن مقداری رنگ خوراکی به آن، شاهد جلوه های جالبی باشید. اگر چه این کار خالی از ریسک هم نیست!​

خاطره ميري

عضو جدید
ساعتی که با آب کار می کند! + عکس:biggrin:

:biggrin:این ساعت رومیزی بدون استفاده از هر نوع باتری و تنها با آب کار می کند. کافی است هر چند هفته یکبار آب آن را تعویض کنید تا توان کار کردن داشته باشد.

در واقع نیروی مورد نیاز این ساعت که با نام Water‪-‬Powered Digital Alarm Clock عرضه شده، توسط یک واکنش شیمیایی بین آب و فلز تامین می شود. مقدار انرژی این واکنش، کفاف نمایش زمان و دمای محیط و همچنین آلارم زدن را می دهد. در صورتی که این ساعت خالی از آب باشد، تا دو دقیقه زمان را نگه می دارد تا شما آب آن را عوض کنید و می توانید با افزودن مقداری رنگ خوراکی به آن، شاهد جلوه های جالبی باشید. اگر چه این کار خالی از ریسک هم نیست!​
يعني چي من كه سر در نياوردم :surprised:باكدوم رشته مرتبط بود؟؟؟؟//

peach_69

عضو جدید
از اینا تو بازار هم هست؟؟؟؟
من شیفته اش شدم!!!!!!!!!:D
من از اینا میخوااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام خیلی باحاله:redface:

MehrAn.ButterFly

عضو جدید
من از اینا میخوااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام

خوب یه دونه بخر چرا داد میزنی

خداکنه تو بازار ایران هم بیاد منم خیلی بهش علاقه مند شدم
از اونجایی که ما مهندس آبیم هر چی در مورد آب به ما مربوط می شه :D از ساعت آبی گرفته تا سازه آبی و آبپاش و شلنگ و ...

samad kaghazloo

عضو جدید
ساعت آبی

ساعت آبی

يعني چي من كه سر در نياوردم :surprised:باكدوم رشته مرتبط بود؟؟؟؟//
راستش واسه منم جالب بود؛واسه همین یه سرچی تو اینترنت کردم و متوجه شدم اولین ساعت های آبی متعلق به خود ما ایرانی ها بوده ک در گذشته بسیار دور استفاده می شده همیشه همینطور بوده..فکر و خلاقیت ساختش از ما بوده ولی پیشرفتش از کسان دیگه

گیلان(فومن)

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
راستش واسه منم جالب بود؛واسه همین یه سرچی تو اینترنت کردم و متوجه شدم اولین ساعت های آبی متعلق به خود ما ایرانی ها بوده ک در گذشته بسیار دور استفاده می شده همیشه همینطور بوده..فکر و خلاقیت ساختش از ما بوده ولی پیشرفتش از کسان دیگه

جالب بود.مرسی مهندس:smile:
منم حتما میخرمش خسته شدم ازبس باتری ساعتو رو عوض کردم :)
واقعا که آب مایه ی حیاته

• Like
واکنش ها: n30e

sajjad_we

عضو جدید
سلام ab88
اگه محل فروششو پیدا کنی و یه نمایندگی بزنی خوب پول در میاری ها !!!!!!!!!!!

ab88

عضو جدید
سلام ab88
اگه محل فروششو پیدا کنی و یه نمایندگی بزنی خوب پول در میاری ها !!!!!!!!!!!

سلام سجاد جان--ای بابا حالا جنس چینی اومده تو بازار میری نمایندگیشو بگیری میبینی آب که سهله نوشابه کانادا بریزی کار نمیکنه پدر آدمو درمیارن:biggrin:
:biggrin::biggrin:

• Like
واکنش ها: n30e
بالا