[ سازه ] درخواست جزوه ،کتاب ، مقاله

a123457

عضو جدید
من نیاز سریع به مطالب مفصلی در مورد آزمایش خمش ارتجاعی دارم .:w10:

سماته

عضو جدید
[ مقالات سازه ] درخواست

[ مقالات سازه ] درخواست

سلام دوستان
من تحقیقی در باره سیستم سازه ای پیش ساخته ترونکو دارم. لطف می کنید کمکم کنید و اطلاعات بدید تخصصی لطفاً:gol:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sma519

عضو جدید
سیستم ساختمانی ترونکو

سیستم ساختمانی ترونکو

عنصر اصلی این سیستم را قطعات لوله ای از جنس استیل گالوانیزه قابل تهیه در محل ساخت تشکیل می دهد. در داخل این لوله ها هوا قرار دارد که دارای قابلیت ایزولاسیون گرمایی است. این لوله ها سبک وزن هستند و لوله های با طول 68/4 متر می تواند توسط یک کارگر به تنهایی و بر روی یک شانه حمل شوند. این لوله ها می توانند در هر طولی که مورد نیاز باشد ساخته شوند.
انتقال مصالح به سایت بستگی با توجه به وزن و حجم آن ها هزینه ای را در بر دارد، در مورد این سیستم چنین چیزی مطرح نیست چون لوله ها در محل سایت توسط ماشین آلات متحرک ساخته می شوند. دستگاه ها با سه چهار نفر متخصص به سایت منتقل می شوند. افراد دیگر گروه می توانند کسانی باشند که هیچ گونه تجربه ای در زمینۀ ساخت و ساز نداشته باشند.
این سیستم ساخت سوپر استراکچر با استفاده از قطعات ساخته شده در محل با قابلیت احداث سریع می باشد. فریم درها و پنجره ها و تاسیسات الکتریکی و مکانیکی در حین کار در محل لازم گذاشته می شود. اولین پروژۀ ساخت مدرسه توسط سیستم ترونکو در ایران مدرسه ای به مساحت 1000 مترمربع واقع در کاشان است که در حدود 30 روز ساخته شد و نشان دهندۀ امکان معماری بومی و اجرا توسط نیروهای محلی است.
این سیستم علاوه بر مزایای سادگی و سرعت اجرا می تواند در ساخت پروژه های کوچک مرتبط در مکان های مختلف استفاده شود. ماشین آلات مربوطه توسط تریلی ،کشتی یا حتی هواپیما قابل حمل به سایت هستند. سیستم ترونکو امکان انبوه سازی در مقیاس وسیع را فراهم می کند.

از گفته های پروفسور اشتاین از کشور سوئیس در معرفی سیستم ساختمانی ترونکو :):gol::gol::gol:

حمیدengineer

عضو جدید
درخواست راهنمایی برای دانشجوی ترم2

درخواست راهنمایی برای دانشجوی ترم2

با تشکر ازکمک دوستان ما در ترم 2 باید پروژه ای تحقیقی در مورد تحلیل تیر به روش مقطع ارائه دهیم از دوستان کسی کتابی یا سایتی کلا در مورد تیر(هر اطلاعاتی مثلا روش ساخت یا تاریخچه یا....) سراغ دارد که به ما کمک کند؟:cry:

@ RESPINA @

عضو جدید
کاربر ممتاز
با تشکر ازکمک دوستان ما در ترم 2 باید پروژه ای تحقیقی در مورد تحلیل تیر به روش مقطع ارائه دهیم از دوستان کسی کتابی یا سایتی کلا در مورد تیر(هر اطلاعاتی مثلا روش ساخت یا تاریخچه یا....) سراغ دارد که به ما کمک کند؟:cry:

دوست عزیز شما برو تالار گفتگوی مهندسی عمران اونجا سپهر عزیز و دیگر دوستا کمک میکنن موفق باشی

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من کلاً سوالتون رو متوجه نشدم :) اگر ممکنه بیشتر توضیح بدید ... به زیر تالار درخواست ها منتقل میشه ، ورودتونم به جمع ما مبارک :) سال نوتون هم مبارک :) خوش اومدید ...

A_Khorashadi

عضو جدید
سازه های بتن آرمه

سازه های بتن آرمه

دوستان به یک مقاله در مورد نحوه محاسبه، تحلیل و طراحی سازه ها و همچنین یک مقاله در مورد سازه های بتن آرمه نیاز دارم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.
اگر هم مقدمه مناسبی برای پروژه سازه های بتن آرمه در اختیار دارید لطفاً در تهیه مقدمه پروژه کمک کنید. متشکرم

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان به یک مقاله در مورد نحوه محاسبه، تحلیل و طراحی سازه ها و همچنین یک مقاله در مورد سازه های بتن آرمه نیاز دارم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.
اگر هم مقدمه مناسبی برای پروژه سازه های بتن آرمه در اختیار دارید لطفاً در تهیه مقدمه پروژه کمک کنید. متشکرم
اخه عزیز دل برادر دیگه الان کدوم مقاله ای در مورد تحلیل خطی استاتیکی سازه ها چاپ میشه اخریش واسه 50 ساله پیش بود، طراحی بر اساس عملکردم 10 ساله کهنه شده. (مطمئنا منظورتون انالیز پوش اور و... نیست) فرمودین یه مقاله در مورد سازه های بتنی، در مورد چیه سازه بتنی؟ شما اگه دو جلد طراحی سازه های بتنی دکتر داوود مستوفی نژادو تهیه کنین مشکلتون حل میشه، یعنی تو طراحیش مشکلی نخواهید داشت، روشهای انالیزم که تو کتب تحلیل سازه موجوده ...

shark0

عضو جدید
درخواست پروژه مقاوم سازی سازه ها

درخواست پروژه مقاوم سازی سازه ها

من پروژه مقاوم سازی میخوام از کجا دانلود کنم:cry:

shark0

عضو جدید
اگه ممکنه عکسهای بییشتری از سازه های مقاوم سازی شده بذارید.تشکر

navidl

عضو جدید
تکنولوژی جدید در معماری و عمران

تکنولوژی جدید در معماری و عمران

سلام دوستان
دنبال یک تکنولوژی جدید برای اجرای سازهایی با دهانه بزرگ هستم.منظورم سیستم اجرای نیست بلکه مثلا امکان استفاده از مصالح جدید یا طبیعی یا هرگونه نوآوری که تا بحال اجرا نشده یا امکان استفادش در اینجور سازها میباشد.
به عنوانه مثال استفاده بامبو در استادیوم شنزن در چین

http://inhabitat.com/shenzhens-new-baoan-stadium-evokes-the-greenery-of-chinas-bamboo-forests/

MARYAM97

عضو جدید
چنتا مقاله در مورد اتصالات سازه های فولادی از سایت cience direct. . اخه تو دانشگاه ما ازاد نیست

چنتا مقاله در مورد اتصالات سازه های فولادی از سایت cience direct. . اخه تو دانشگاه ما ازاد نیست

yasihood

عضو جدید
دوست عزیز شما از خونه هم میتونی مقالتو سرچ کنی تو ساینس دایرکت
چکیده ها رو ببینی هرکدوم به کارت میومد لینکشو تو تالار پسوردها بذاری دوستان لطف میکنن و برات لینک دانلودشو میذارن

bayat59

عضو جدید
[سازه ها ] درخواست جزوه > کتاب> مقاله

[سازه ها ] درخواست جزوه > کتاب> مقاله

باسلام
کسی از دوستان کتاب جامع و کاربردی در زمینه تحلیل دینامیکی سراغ داره ؟
معرفی کنید ممنون میشم .
با تشکر

dyahyapour

عضو جدید
درخواست پروژه تعمير و تقويت سازه

درخواست پروژه تعمير و تقويت سازه

با سلام
بنده نياز به يه پروژه در خصوص تقويت سازه دارم
اينكه چرا سازه مورد نظر نياز به تقويت دارد و روش تقويت سازه به چه صورتي انجام شد
از دوستاني كه مي تونند كمك كنند ممنون ميشم كه مطالب مفيد در اين زمينه را براي دانلود قرار بدن

fakharan

عضو جدید
درخواست [ [جزوه و کتاب سازه ها]

درخواست [ [جزوه و کتاب سازه ها]

سلام لطفا جزوه تحلیل سازه 2 - سازه فولادی 1-سازه بتنی 1

civil_2013

عضو جدید
جزوه تحلیل سازه 2

جزوه تحلیل سازه 2

سلام...
یه سری مثال حل شده می خواستم از روش کانی(قاب دارای حرکت جانبی 2 طبقه)،اگه کسی بهم کمک کنه ممنون میشم.

uonesnemati

عضو جدید
جزوه سازه های فولادی(2)به روش حدی

جزوه سازه های فولادی(2)به روش حدی

سلام از تاپیک همه چیز مشخصه ممنون میشم

ahad_civil

عضو جدید
همکاری جهت تهیه مقاله

همکاری جهت تهیه مقاله

با سلام
من ساکن تبریز هستم
علاه قه مند هستم در زمینه سازه (ترجیحا فضاکار و یا دیوار برشی فولادی و یا اتصالات نیمه صلب) یک مقاله ISI کار کنم
اگه کسی در محدوده مکانی من مایل به همکاری هست اطلاع بده
ممنون