سازمان مهندسين مشاور باشگاه (مهندسی شیمی)

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر کارخانه ای که شما تصورش را بکنید میتواند مشمول این قوانین و شرایط باشد فرقی نمیکنه از کارخانه هواپیما سازی گرفته تا پفک نمکی هر کارخانه و پتروشیمی و پالایشگاه و غیره میتواند باشد
بعد از اینکه واحد صنعتی رو شناسایی کردیم که نیمه فعاله و یا به کلی تعطیله ظرفیتش برای شما مهم است؟
ممکنه که من یک کارخونه کوچیک با ظرفیت کم رو به شما پیشنهاد دادم آیا مد نظر شما هست؟
آخه توی شهر ما پر هستش از واحد های صنعتی ور شکست شده و تعطیل.

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعد از اینکه واحد صنعتی رو شناسایی کردیم که نیمه فعاله و یا به کلی تعطیله ظرفیتش برای شما مهم است؟
ممکنه که من یک کارخونه کوچیک با ظرفیت کم رو به شما پیشنهاد دادم آیا مد نظر شما هست؟
آخه توی شهر ما پر هستش از واحد های صنعتی ور شکست شده و تعطیل.

ظرفیت کم یا زیاد مهم نیست مهم اینه که از یه جائی شروع کنیم و کم کم مثل بذر زیر خاک رشد کنیم

TOM-CAT

عضو جدید
کاربر ممتاز
ظرفیت کم یا زیاد مهم نیست مهم اینه که از یه جائی شروع کنیم و کم کم مثل بذر زیر خاک رشد کنیم
سلام
من امشب بایک دوستی صحبت کرده ام.
یک کارخونه فکر کنم تصفیه دوم روغن موتورسوخته و همچنین تولید روغن موتور باشه در یکی از شهرستان های ما (شهرستان ایوان غرب در استان ایلام) که تمام کارهای ساخت و ساز و تجهیزاتش تا حدودی درست شده.یعنی اگه از دور تماشاش کنی میگی که این یک واحد صنعتی کامله .
اما نمیدونم به چه دلیل به بهره برداری نرسیده.کمبود بودجه ،کمبود تجهیزات و....
اما من حتما کلیاتش رو میگیرم براتون توضیح میدم.
آیا این مجموعه مد نظرتون هست؟

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من امشب بایک دوستی صحبت کرده ام.
یک کارخونه فکر کنم تصفیه دوم روغن موتورسوخته و همچنین تولید روغن موتور باشه در یکی از شهرستان های ما (شهرستان ایوان غرب در استان ایلام) که تمام کارهای ساخت و ساز و تجهیزاتش تا حدودی درست شده.یعنی اگه از دور تماشاش کنی میگی که این یک واحد صنعتی کامله .
اما نمیدونم به چه دلیل به بهره برداری نرسیده.کمبود بودجه ،کمبود تجهیزات و....
اما من حتما کلیاتش رو میگیرم براتون توضیح میدم.
آیا این مجموعه مد نظرتون هست؟

سلام
بله میشه از همچین کارخانه ای استفاده خوبی کرد.

بالا