سازمان مهندسين مشاور باشگاه (مهندسی شیمی)

salam_to_all

عضو جدید
سلام
اول از مسئول تالار به خاطر اینکه شاید این تاپیک در جای مناسب خودش نیست عذر خواهی می کنم.
مدتی است با شما همراهم ، کارها و فعالیتتون رو میبینم، احساس میکنم شما ها باید بیشتر از این به چشم بیاین
با خودم فکر کردم که نظرتون رو در مورد اینکه ادامه فعالیت بچه های این سایت یک مجله بشه بپرسم
نظرتون چیه بهترین مقالات سایت رو مجله کنیم وسایت و بچه هاش رو جاودانه کنیم
اگه پیشنهادم کمکی عجیب غریبه ، ببخشید
با احترام
نسترن پهلوان

salam_to_all

عضو جدید
سلامی مجدد
از اینکه در مورد پیشنهاد من فکر کردین ممنونم
میدونین من به تازگی کمک دبیر هیئت تهیه مقالات مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف شدم
کار بسیار زیبایی است ، و فکر کنم سازمان یافته این سایت میشه، مجله .
میدونم پیشنهادم کمی خام است اما ناشدنی نیست به خصوص که خوانندگان این سایت نسبت به خوانندگان این نوع مجلات بیشتره
من با تمام وجود برای کمک در این برنامه ها حاضرم، آخه میدونین یه جورایی تنم واسه این کارا میخواره
با تشکر

سلام
اول از مسئول تالار به خاطر اینکه شاید این تاپیک در جای مناسب خودش نیست عذر خواهی می کنم.
مدتی است با شما همراهم ، کارها و فعالیتتون رو میبینم، احساس میکنم شما ها باید بیشتر از این به چشم بیاین
با خودم فکر کردم که نظرتون رو در مورد اینکه ادامه فعالیت بچه های این سایت یک مجله بشه بپرسم
نظرتون چیه بهترین مقالات سایت رو مجله کنیم وسایت و بچه هاش رو جاودانه کنیم
اگه پیشنهادم کمکی عجیب غریبه ، ببخشید
با احترام
نسترن پهلوان

پیشنهاد خوبیه
ولی یه چیزی هست
آخه بیشتر مقاله های اینجا کپی برداری از جاهای دیگست و کمتر کسی به قلم خودش مقاله نوشته
ولی بازم میشه یه جورایی پرورشش داد ;)
ممنون
بيشنهاد خوبيه

به به به اقا مهدی
تالارو منور فرمودید
چه عجب از اینورا ؟ کجایی بابا دلمون واست تنگ شده :redface::gol:

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
نشريه

نشريه

به چند دليل نشريه ممكنست موفق نباشد:
- نشريه هاي متعددي در اين زمينه وجود دارد
-دانشگاه ها هم در اين موارد فعال هستند
- اگر نشريه به كيوسك ها برود با خريداران زيادي روبرو نميشود و اگر هم نرود دخل و خرج نميكند
- فعاليتها در اين سايت در اين هدف متمركز شده كه نياز هاي موقت دانشجويان با معرفي ديگر سايتها تامين شود در واقع افراد سايت توليد كننده مطالب علمي نيستند هر چند كه ترجمه متون علمي هم ميتواند به دوام نشريه كمك كند ولي با هدف و توانايي سايت براي اداره يك نشريه علمي فراگير جور درنميايد اما اگر اجتماع اين افراد بتواند ارائه دهنده دانش فني به صنعت باشد در اينصورت هم اوقات فراغت عزيزان با تحقيقات صنعتي و طراحي پر ميشود و هم درامد زا خواهد بود حالا چگونه:
يكي از مشكلات صنعت تصفيه دوم روغن ايجاد لجن اسيدي است كه سازمان محيط زيست را وادار كرده تا از احداث اين صنايع جلوگيري كن حال اگر تيمي از مهندسين بتوانند ارائه دهنده مثلا پتنت RECYCLON باشند در اينصورت براي ارائه دانش فني دراين صنعت ميبايست گامهاي زير برداشته شود :
- تهيه پروپوزالي حاوي اطلاعات اوليه صنعت و ارائه مجاني آن به متقاضي
- طراحي اجزا و تهيه نقشه هاي PFD و P&ID و در نهايت ارائه هيت و مس بالانس
- تهيه نقشه هاي WORK SHOP تجهيزات
- تهيه دستورالعمل هاي نصب و تست هاي ذيربط
-تهيه نقشه هاي كنترل و برق سيستم
با آماده شدن اين پكيج تيم مهندسي ميتواند وارد بازار شده و اجراي كار را تحت نظارت مهندسين و مديريت پروژه به فرجام رساند
از آنجائيكه بازار كار براي تحصيلكرده ها با مشكل مواجه شده به اين ترتيب با عرضه اينگونه خدمات مهندسي به كشور و همسايگان از جمله عراق و افغانستان مجموعه دست اندركاران ميتوانند در شكل يك شركت مجازي اينترنتي و با ايجاد يك سايت ارائه دهنده خدمات مهندسي وارد بازار كار جهاني شده و پروژه هاي كوچك را اجرايي نمايد.
موضوع فقط محدود به روغن نيست ميتوانيد روي ساخت برخي مواد شيميايي كه شامل فقط يك راكتور مولتي پرپوز است هم متمركز شويد مثل توليد UF يا PVA يا رزينهاي الكيد و حتي رنگسازي و صنايع آرايشي و بهداشتي كه فقط چند ميكسر هستند .
اگر بتوانيد اولين شركت مهندسي مشاور اينتر نتي را راه اندازي كنيد و حتي براي آن از سازمانهاي ذيربط RATE هم بگيريد در اينصورت بدون ايجاد دفتر و تشكيلات ديگر فقط با عرضه توانايي هاي مهندسي ميتوانيد به سايت بيش از پيش رونق ببخشيد.
به به
مهدی جون :w40:
از این طرف ها ؟؟
اومدی که بمونی یا سر زدی ؟

آخرین ویرایش:

mohammad_che_eng

عضو جدید
به چند دليل نشريه ممكنست موفق نباشد:
- نشريه هاي متعددي در اين زمينه وجود دارد
-دانشگاه ها هم در اين موارد فعال هستند
- اگر نشريه به كيوسك ها برود با خريداران زيادي روبرو نميشود و اگر هم نرود دخل و خرج نميكند
- فعاليتها در اين سايت در اين هدف متمركز شده كه نياز هاي موقت دانشجويان با معرفي ديگر سايتها تامين شود در واقع افراد سايت توليد كننده مطالب علمي نيستند هر چند كه ترجمه متون علمي هم ميتواند به دوام نشريه كمك كند ولي با هدف و توانايي سايت براي اداره يك نشريه علمي فراگير جور درنميايد اما اگر اجتماع اين افراد بتواند ارائه دهنده دانش فني به صنعت باشد در اينصورت هم اوقات فراغت عزيزان با تحقيقات صنعتي و طراحي پر ميشود و هم درامد زا خواهد بود حالا چگونه:
يكي از مشكلات صنعت تصفيه دوم روغن ايجاد لجن اسيدي است كه سازمان محيط زيست را وادار كرده تا از احداث اين صنايع جلوگيري كن حال اگر تيمي از مهندسين بتوانند ارائه دهنده مثلا پتنت RECYCLON باشند در اينصورت براي ارائه دانش فني دراين صنعت ميبايست گامهاي زير برداشته شود :
- تهيه پروپوزالي حاوي اطلاعات اوليه صنعت و ارائه مجاني آن به متقاضي
- طراحي اجزا و تهيه نقشه هاي PFD و P&ID و در نهايت ارائه هيت و مس بالانس
- تهيه نقشه هاي WORK SHOP تجهيزات
- تهيه دستورالعمل هاي نصب و تست هاي ذيربط
-تهيه نقشه هاي كنترل و برق سيستم
با آماده شدن اين پكيج تيم مهندسي ميتواند وارد بازار شده و اجراي كار را تحت نظارت مهندسين و مديريت پروژه به فرجام رساند
از آنجائيكه بازار كار براي تحصيلكرده ها با مشكل مواجه شده به اين ترتيب با عرضه اينگونه خدمات مهندسي به كشور و همسايگان از جمله عراق و افغانستان مجموعه دست اندركاران ميتوانند در شكل يك شركت مجازي اينترنتي و با ايجاد يك سايت ارائه دهنده خدمات مهندسي وارد بازار كار جهاني شده و پروژه هاي كوچك را اجرايي نمايد.
موضوع فقط محدود به روغن نيست ميتوانيد روي ساخت برخي مواد شيميايي كه شامل فقط يك راكتور مولتي پرپوز است هم متمركز شويد مثل توليد UF يا PVA يا رزينهاي الكيد و حتي رنگسازي و صنايع آرايشي و بهداشتي كه فقط چند ميكسر هستند .
اگر بتوانيد اولين شركت مهندسي مشاور اينتر نتي را راه اندازي كنيد و حتي براي آن از سازمانهاي ذيربط RATE هم بگيريد در اينصورت بدون ايجاد دفتر و تشكيلات ديگر فقط با عرضه توانايي هاي مهندسي ميتوانيد به سايت بيش از پيش رونق ببخشيد.

پیشنهاد فوق العاده ای است....

قکر می کنم در این راستا چندین و چند جلسه حضوری بین افرادی که مایل به اجرای چنین طرح جامعی هستند صورت بگیره تا هماهنگی های لازم انجام بشه...
من به شخصه با چنین طرحی 100% موافقم....

zahra.as

عضو جدید
من هم بازي

من هم بازي

من هم مي خوام در اين زمينه كمك كنم بي خبرم نگذاريد من عاشق اين جور كارام

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
ممنون از جناب araghi
مگه میشه یه شرکت مشاوره رو به صورت اینترنتی ایجاد کرد ، و به نظر شما می توان از آن نتیجه گرفت؟
آیا اصولا" کسی چنین شرکتی را تحویل گرفته و به آنها پروژه ای میدهد ؟

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا نه

چرا نه

شركتي بنام ليپكس در آلمان وجود دارد كار اينشركت فروش دانش فني توليد الياف شيشه گريد E است مسئول آن فردي بنام ليچبلاست دفتر اين فرد در طبقه با لاي خانه اش قرار داشته و اصولا پرسنلي ندارد ولي در عوض سايت بسيار پر بيننده اي دارد حسب پروژه اي كه ميگيرد سازمان مجازي خود را ميسازد و به كمك ساير مهندسين آلمان خواسته هاي مشتري را پاسخ ميدهد اين شخص تا كنون پروژه هايي را در ايران (شيشه ليا) كره ،كانادا و چندين كشور ديگر راه اندازي نموده است بعد از راه اندازي سازمان رسمي ايشان به خودش و همسرش خلاصه ميگردد . حالا دقت كنيد براي رسيدن به اين خواسته مراحلي وجود دارد كه منجر به شناخته شدن اين سازمان ميگردد .
- توسط يك آشنا پروژه اي به اين گروه مهندسي واگذار شود
- پروژه بعنوان اولين كار در سايت تعريف شود و رضايت نامه كتبي كارفرما نيز به نمايش گذاشته شود.
- بعد از اجراي حداقل 5 پروژه مشتري خودش به سراغ شما خواهد آمد
امروزه كه سازمان برنامه هم از بين رفته مسئله RATING هم فعلا منتفي است
آنچه كه مهم است توان طراحي اعضاي سايته ، ميتوانيد كار را با پتنت RE CYCLONE در صنعت تصفيه دوم آغاز كنيد مشتري اين پتنت را در دست دارم در صورت موفقيت يك سايت مستقلي براي عرضه خدمات مهندسي بر پا كرده و رزومه افراد را در آن به نمايش ميگذاريم.
متقاضي اين پتنت در افغانستان ،دبي و عراق موجود است.

ممنون از جناب araghi
مگه میشه یه شرکت مشاوره رو به صورت اینترنتی ایجاد کرد ، و به نظر شما می توان از آن نتیجه گرفت؟
آیا اصولا" کسی چنین شرکتی را تحویل گرفته و به آنها پروژه ای میدهد ؟

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
شركتي بنام ليپكس در آلمان وجود دارد كار اينشركت فروش دانش فني توليد الياف شيشه گريد E است مسئول آن فردي بنام ليچبلاست دفتر اين فرد در طبقه با لاي خانه اش قرار داشته و اصولا پرسنلي ندارد ولي در عوض سايت بسيار پر بيننده اي دارد حسب پروژه اي كه ميگيرد سازمان مجازي خود را ميسازد و به كمك ساير مهندسين آلمان خواسته هاي مشتري را پاسخ ميدهد اين شخص تا كنون پروژه هايي را در ايران (شيشه ليا) كره ،كانادا و چندين كشور ديگر راه اندازي نموده است بعد از راه اندازي سازمان رسمي ايشان به خودش و همسرش خلاصه ميگردد . حالا دقت كنيد براي رسيدن به اين خواسته مراحلي وجود دارد كه منجر به شناخته شدن اين سازمان ميگردد .
- توسط يك آشنا پروژه اي به اين گروه مهندسي واگذار شود
- پروژه بعنوان اولين كار در سايت تعريف شود و رضايت نامه كتبي كارفرما نيز به نمايش گذاشته شود.
- بعد از اجراي حداقل 5 پروژه مشتري خودش به سراغ شما خواهد آمد
امروزه كه سازمان برنامه هم از بين رفته مسئله RATING هم فعلا منتفي است
آنچه كه مهم است توان طراحي اعضاي سايته ، ميتوانيد كار را با پتنت RE CYCLONE در صنعت تصفيه دوم آغاز كنيد مشتري اين پتنت را در دست دارم در صورت موفقيت يك سايت مستقلي براي عرضه خدمات مهندسي بر پا كرده و رزومه افراد را در آن به نمايش ميگذاريم.
متقاضي اين پتنت در افغانستان ،دبي و عراق موجود است.

این مسئله مهمیه و ما هم که همه جوون و تازه کار . . .
حالا به نظر شما ، اگه ما بخواهیم شروع کنیم ، از کجا باید شروع کنیم ؟

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
فلو دياگرام فرايند

فلو دياگرام فرايند

فلو دياگرام تصفيه مدرن روغن ضميمه است ميتوانيد براي ورودي 100 بشكه در روز طراحي و خود آزمايي نماييد
علاوه بر فرايند مذكور امروزه بازار صنعت بدنبال پالايشگاه هاي كوچكي است كه قادرند هر فراورده ضايعاتي را به عنوان خوراك بپذيرد و محصولات سبكي از آن استحصال نمايد تصويري از آنرا ضميمه ميكنم براي اين صنعت مشتري دست به نقد وجود دارد .
امكان ساخت تجهيزات وجود دارد فقط كافيست ابعاد و برشهاي كارگاهي داده شوند.

salam_to_all

عضو جدید
تشکر از نقد دوستمانمان به خصوص دوستمانaraghi

تشکر از نقد دوستمانمان به خصوص دوستمانaraghi

سلامی دوباره
بگذارید اول از نقد دوستان بخصوص اقای عراقی تشکر کنم
صحبت دوستمان در مورد شرکت اینترنتی زیاد بی راه هم نیست البته مسئله در ایران و آلمان کاملا متفاوت است اما با بررسی جنبه های دقیق، مسئله نه تنها عملی بلکه سود آور است لذا خواهشمند است یک تاپیک جدید تحت همین عنوان باز شود که هم در بررسی مسئله مجله خلط مطلب نشود و پیشنهاد بررسی مجله سریعا به یک سرانجامی برسد و هم ما از نقطه نظرات دیگران برای شرکت اینترنتی هم استفاده کنیم
-علت اینکه اینقدر قاطع در مورد این شرکت صحبت مینکم این است که شخصا چنین تجربه ای را داشتم
یادتون میآید من ابتدا رشته ام را مهندسی صنایع زده بودم
رزومه کاری من سه بار در سایت آمده و اگر کمی دقت کنید میبیند که مدت نه چندان کمی با بچه ها و اساتید مهندسی صنایع که در صنعت دست داشتند بودم و همکاری داشتم لذا مشاهده کردم که خیلی از بچه صنایعی از این طریق به کعبه مقصود می رسند
اما اکنون تمایل دارم که بحث جدی در مورد این مسئله را پس از ایجاد تاپیک جدید با دقت بیشتری پیگیری کنم
با احترام
نسترن پهلوان

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
توان طراحي

توان طراحي

اگر مطمئن شوم كه توان طراحي در تمام بخشها (پروسس ، مكانيكال ، برق و ابزار دقيق ) در سايت وجود دارد بخش ساخت و آوردن پروژه را در خودم ميبينم.
سلامی دوباره
بگذارید اول از نقد دوستان بخصوص اقای عراقی تشکر کنم
صحبت دوستمان در مورد شرکت اینترنتی زیاد بی راه هم نیست البته مسئله در ایران و آلمان کاملا متفاوت است اما با بررسی جنبه های دقیق، مسئله نه تنها عملی بلکه سود آور است لذا خواهشمند است یک تاپیک جدید تحت همین عنوان باز شود که هم در بررسی مسئله مجله خلط مطلب نشود و پیشنهاد بررسی مجله سریعا به یک سرانجامی برسد و هم ما از نقطه نظرات دیگران برای شرکت اینترنتی هم استفاده کنیم
-علت اینکه اینقدر قاطع در مورد این شرکت صحبت مینکم این است که شخصا چنین تجربه ای را داشتم
یادتون میآید من ابتدا رشته ام را مهندسی صنایع زده بودم
رزومه کاری من سه بار در سایت آمده و اگر کمی دقت کنید میبیند که مدت نه چندان کمی با بچه ها و اساتید مهندسی صنایع که در صنعت دست داشتند بودم و همکاری داشتم لذا مشاهده کردم که خیلی از بچه صنایعی از این طریق به کعبه مقصود می رسند
اما اکنون تمایل دارم که بحث جدی در مورد این مسئله را پس از ایجاد تاپیک جدید با دقت بیشتری پیگیری کنم
با احترام
نسترن پهلوان

mahdi.adelinasab

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
پیشنهاد خوبیه
ولی یه چیزی هست
آخه بیشتر مقاله های اینجا کپی برداری از جاهای دیگست و کمتر کسی به قلم خودش مقاله نوشته
ولی بازم میشه یه جورایی پرورشش داد ;)
ممنون

به به به اقا مهدی
تالارو منور فرمودید
چه عجب از اینورا ؟ کجایی بابا دلمون واست تنگ شده :redface::gol:

salam
khoobid
:gol::gol::gol::w27:mamnoonam az lotfetoon
aval sharmande pc english hast
2vom ke hamishe sar mizanam ama kootah
chashm bishtar miam va maghale ham enshalah khaham gozasht
e2
ya ALI

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
اگر مطمئن شوم كه توان طراحي در تمام بخشها (پروسس ، مكانيكال ، برق و ابزار دقيق ) در سايت وجود دارد بخش ساخت و آوردن پروژه را در خودم ميبينم.

شما میتونی به عنوان یه فرد با تجربه ، رهبری این پروژه رو شروع کنی ؟
و همیشه در کنار کار بمونی ؟

کار خیلی خوبیه
منم موافقم
ولی پای عمل که میرسه سخته پیش بری
چند وقت پیش شخصی بنام جان زینک همین برنامه رو عنوان کرد و برای شروع پروزه ساخت سکوی نفتی رو داد ولی دیگه پیگیری نشد
واسه اینه که میگم کار به عمل که برسه سخته پیش بردنش
ولی اگه پیش بره که خوبه

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
کار خیلی خوبیه
منم موافقم
ولی پای عمل که میرسه سخته پیش بری
چند وقت پیش شخصی بنام جان زینک همین برنامه رو عنوان کرد و برای شروع پروزه ساخت سکوی نفتی رو داد ولی دیگه پیگیری نشد
واسه اینه که میگم کار به عمل که برسه سخته پیش بردنش
ولی اگه پیش بره که خوبه

خوب آره نیما جان
اول هر کاری سخته
ولی به نظر من یه نفر که تجربه داشته باشه ، باید کل عملیات رو هدایت کنه
دفعه قبل در همچین شخصی به کمبود خوردیم . . .

آره درسته
ایشالا که ایندفعه راه میفتیم
راستی جناب عراقی هوای ما تازه کارار رو داشته باشین
خیلی مونده تا یاد بگیریم چی به چیه ! :sweatdrop:

mohammad_che_eng

عضو جدید
به قول اشکان جان هرکاری اولش سخته....

ولی وقتی شروع بشه با کمی اعتماد به نفس و حمایت از اهالیه فن 100% به نتیجه مورد نظر خواهد رسید...

وقت اون رسیده که استفاده های بهینه ای به شکل نیز در ایران جای بیوفته....

در صورت شروع به کار این سایت منم خوشحال میشم بتونم کمکی هرچند کوچک به پیشبرد اهداف سایت بکنم...

در گام نخست يك شركت مجازي ساخته ام كه ممكنست حتي ثبت شود رزومه شركت را بخوانيد و تصحييح نماييد
در مرحله بعدي يك پرو پوزال واقعي از شركت lipex را آپلود ميكنم تا همگي بخوانيد با مظالعه اين پروپوزال به عمق فعاليت بيشتر پي خواهيد برد .
http://rapidshare.com/files/117169029/ies.doc.html
http://mihd.net/1rgn69c
جناب عراقی
مث اینکه فایلهای آپلود شده ایرادی دارن
فایل اول توی وورد با فونتهای نامشخص و قاطی نمایش داده میشه
لینک دوم هم فکر میکنم اشتباهی قرار دادین . لینک delete فایله !

چرا جای پستها جابجا شد؟!!!!!
پست من رفته قبل از پست جناب عراقی !

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
راه برد پروژه ها

راه برد پروژه ها

هر پروژه اي به يك نفر نيازمند ميشود كه آنرا راهبري كند و يقينا هر كس بيشتر از يك پروژه را نميتواند اداره كند ولي مشكلاتش را ميتواند در سايت مطرح كرده و از سايرين كمك بگيرد.
شما میتونی به عنوان یه فرد با تجربه ، رهبری این پروژه رو شروع کنی ؟
و همیشه در کنار کار بمونی ؟

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
هر پروژه اي به يك نفر نيازمند ميشود كه آنرا راهبري كند و يقينا هر كس بيشتر از يك پروژه را نميتواند اداره كند ولي مشكلاتش را ميتواند در سايت مطرح كرده و از سايرين كمك بگيرد.

اینی که فرمودید ، دقیقا" یعنی چی؟

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سازمان

سازمان

در رزومه شركت مجازي يك سازماني طراحي شده كه در آن واحدي بنام مديريت پروژه وجود دارد فرض كنيد دو پروژه به باشگاه واگذار شده تا آنرا از A تا Z انجام دهد در اينصورت هر پروژه به يك مدير پروژه اي نياز دارد تا پاسخگوي مشتري باشد تيم مهندسينش هم حسب پروژه تفكيك ميشه اما يك مديريت كلاني وجود دارد كه كارش دريافت پروژه ها و واگذاري آن به مديريتهاست اين افراد به عنوان اعضاي هيئت مديره در رزومه شركت مجازي با رزومه هاشون در سايت معرفي ميشن كه در نهايت مسئول نهايي اقداماتي هستند كه مديريتهاي پروژه ها زحمت آنرا متقبل شده اند. ممكنست اين افراد به عنوان اعضاي هيئت مديره يك ngo در نهايت قانونا انجمني را به ثبت برسانند .
ببينيد شركتهايي مثل چگالش و ناموران و امثالهم با تمام عظمتي كه دارند جرائت طراحي صنعتي ندارند آنها نقشه ها و ساير مدارك دانش فني خريداري شده توسط كارفرما را بازنگري كرده در نهايت يك كامنتي ميدهند حد اكثر اينستكه اگر كاري را بعنوان مديريت پيمان پذيرفته باشند خودشان پيمانكاران را انتخاب كرده و بكار ميگمارند و حد اكثر در بخش ساختمان به طراحي مهندسين داخلي تكيه مينمايند. البته دقت كنيد آنها كارهاي بزرگي را بر ميدارند ولي اين مجموعه قرار نيست مسئوليت صنايع بزرگ را بپذيرد فرض كنيد محيط زيست به يك صنعتي گير داده تا براي پساب و ضايعات صنعتي اش چاره اي بينديشد به عنوان مثال صنايع دارو سازي مجبورند برخي از داروهاي فاسد شده را معدوم كنند براي اينكار اينها نياز به يك دانش فني براي معدوم كردن ضايعات خود دارند كه قابل قبول از سوي كارشناسان محيط زيست باشد و يا همين صنعت تصفيه دوم روغن كه براي محيط زيست معضلي شده اند .به اين ترتتيب اين سازمان مجازي ميتواند با سازمان صنايع كوچك و يا محيط زيست مكاتبه كرده رزومه خود و افرادش را ارائه كرده مدعي طراحي براي رفع مشكلات مطروحه گردد . و يا در پالايشگاه ها و پتروشيمي ها از اين مشكلات الي ما شا الله وجود دارد در پتروشيمي بندر امام مقدار ي جيوه در پسابشان هست كه محيط زيست بهشون گير داده و امكان حذف آن با تكيه بر دانش نانو ميتواند آنها را از اين مصيبت نجات دهد و يا ...........
اینی که فرمودید ، دقیقا" یعنی چی؟

araghi

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمونه پروپوزال

نمونه پروپوزال

يك نمونه پروپوزال هم ميفرستم كارهايي كه انجام ميشه به شرح زير است :
- مطالعه پروپوزال (پيشنهاد تيم مهندسي ميتونه فارسي باشه)
- در همين شكل و شمايل پيشنهادي براي تصفيه دوم روغن و يا صنعت كوچك ديگري كه با آن آشنا هستيد تهيه كنيد.(ترجيحا تصفيه دوم)
- پشتوانه اين پيشنهاد پارامتر هاي اوليه طراحي تجيزات ،شرح مختصر فرايند و ليست ماشين آلات است . ظرفيت توليد را 6000 تن روغن پايه در سال فرض نماييد.
- اين طرح را كه آماده كرديد ميدم به سازمان محيط زيست و از اونها ميخوام تا در جهت اصلاح واحد هاي موجود باشگاه مهندسين ايران را به بازي بگيرند و اجراي يكي دو مورد را به انها واگدار كنند.
آنچه كه فعلا براش مشتري هست همين طرح ميباشد .

آخرین ویرایش:
بالا