ساده ترین راه درآمد در منزل....

perlitic

عضو جدید
تجربه خودمه و خودم بدجور دنبال کار می گردم، فعلا جستجو برای کار رو گذاشتم برای بعد از عیدو چون دیگه از یافتن اینور سال پشیمون شدم.

یکی از ساده ترین و مطمئن ترین سایتهای کسب درامد اینترنتی در ایران سایت گوگل ادز است که تنها با 10 دقیقه صرف وقت در روز به درامد مناسبی دست پیدا کنید. نکته ای که در مورد این سایت است که مانند سایتهای دیگه هیچ نوع پیچیدگی ندارد و کار با آن خیلی راحت است.

http://googleadspro.com/site/index?ref=1879

شما برای سرچ هر کلمه در گوگل مبلغ 40 تومان دریافت می کنید.

البته اینو خدمت شما بگم که اگر به صورت تفننی و بدون عضو گیری فقط روزی 10 دقیقه صرف کنید ماهانه 30-35 هزار تومان درامد دارید.

بعد از اینکه عضو شدید از طریق تنظیمات شماره شبا حساب خوتونو وارد میکنید که پول به حساب شما واریز می شود.البته حداقل دریافتی 1000تومان بود که جدیدا شده 5000 تومان.

10 دقیقه در روز را به جای وبگردی بی هدف به این کار اختصاص دهید حداقل پول اینترنت خودتون رو در میارید و ضرری هم متحمل نمی شوند..

چون خودم ماهی 15 تا 20 تومن پول اینترنت میدم و از این سایت ظرف تقریبا بیست روز 21 تومن گرفتم.

من پولم رو خورد خورد بر میدارم، چون میترسم از سایتا، حالا دو سه ماه باهاش کار کنم شاید بتونه بیشتر اعتمادم رو جلب کنه، ;)امتحانش ضرری نداره،

nedashiva

کاربر بیش فعال
مینی کار یه سایت جدید و جالبه که در زمینه کسب درآمد و تبلیغات فعالیت داره
میتونین کارهاتونو توش معرفی وتبلیغ کنین بعنوان کارفرما یا بعنوان مجری توش کسب درآمد کنین
یه سری کار تو سایت تعریف شده که رو هر کدوم کلیک کنی دستور انجامش میاد... نیاز به تخصص خاصی هم نداره... بعد از انجام کارمزدش به حسابتون میاد
www.minikar.com

آیا می دانید کسب درآمد در سایت انتشاراتی چقدر آسان است؟

آیا می دانید افراد زیادی در سایت انتشاراتی با بکار بردن روشهای ساده تبلیغاتی دارای یک درآمد خوب و معقول هستند؟

شما فقط کافی است به صورت کاملا رایگان در بخش بازاریابی ثبت نام کنید و در پایان لینک همکاری را بزنید و در مکانهای پربازدید در اینترنت تبلیغ کنید و یا بنر سایت ما را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید !

اگر صاحب سایت یا وبلاگ هستید فرصت مناسبی برای تبلیغ در اختیار دارید. می توانید با گذاشتن بنر سایت ما و یا درج لینک بازاریابی در سایت یا وبلاگتان با عناوین مناسب، اقدام به بازاریابی و فروش خدمات و در نتیجه کسب درآمد نمایید.

هر گاه یک مشتری با کلیک بر روی بنر ما و یا لینک بازاریابی شما وارد سایت انتشاراتی شود و یک سفارش جدید می دهند، درصدی از قیمت آن سفارش (پورسانت محصول) به حساب شما افزوده می شود. مثلا اگر آن محصول ۲۵۰٫۰۰۰ تومان قیمت داشته باشد و پورسانت آن ۳۰% باشد، بنابراین ۷۵٫۰۰۰ تومان به حساب شما افزوده می شود.

توجه: حتی بعد از گذشت یک هفته اگر کاربری از سایت یا وبلاگ شما وارد سایت انتشاراتی شده باشد و اقدام به خرید محصولی نماید ، پورسانت و کارمزد فروش آن محصول به شما تعلق میگیرد.

لینک بازاریابی لینکی است که مختص شماست و بوسیله کد اختصاصی شما مشخص می شود. هروقت کسی روی آن کلیک کنید و بوسیله آن وارد سایت انتشاراتی شود، مشخص می شود که این بازدیدکننده از طرف شما به سایت معرفی شده است و اگر خریدی انجام دهد، پورسانت خریدش به شما می رسد.

در مورد لینک بازاریابی: (نمونه: http://www.entesharati.com/?ref=2)
این لینک بیانگر آن است که شخصی با کد ۲ به عنوان همکار و بازاریاب با ما فعالیت می کند. چنانچه یک مشتری بر روی این لینک کلیک نماید و وارد بخش سفارش آن محصول شود و در نهایت محصول را سفارش دهد ۱۰ درصد قیمت آن محصول، به حساب کد ۲ در سایت انتشاراتی افزوده می شود. جالب است بدانید اگر آن مشتری در آن لحظه محصول دیگری را نیز انتخاب نماید باز هم به حساب کد ۲ به عنوان معرف وی ثبت خواهد شد و در صورت سفارش آن محصول، پورسانت آن به کد ۲ تعلق می گیرد و جالبتر اینکه حتی بعد از گذشت یک هفته اگر کاربری از سایت یا وبلاگ شما وارد سایت انتشاراتی شده باشد و اقدام به خرید محصولی نماید ، پورسانت و کارمزد فروش آن محصول به شما تعلق میگیرد.

درخواست واریز به حساب بانکی:
شما می توانید در هر زمان با ورود به سیستم، دکمه دریافت وجه را کلیک نمایید. حداکثر تا انتهای همان روز ، مبلغ ، به حساب بانکی شما واریز می شود. جهت درخواست، لازم است مبلغ قابل برداشت شما حداقل ۱۰,۰۰۰ تومان باشد.

meytim

متخصص محاسبات عددی و MATLAB
کاربر ممتاز
سلام
راسته؟
دروغه؟
چجوریاس؟

دروغه عزیز جان؛ دروغه! :biggrin:

آخه 35 تومان در ماه هم پول حساب میشه که راست و دروغش رو چک می کنید؟! اینهایی که نوزاد توی خونه دارن هزینه پوشک بچه شون در ماه بیشتر از این میشه. :biggrin:

meytim

کاربر ممتاز
تجربه خودمه و خودم بدجور دنبال کار می گردم، فعلا جستجو برای کار رو گذاشتم برای بعد از عیدو چون دیگه از یافتن اینور سال پشیمون شدم.

یکی از ساده ترین و مطمئن ترین سایتهای کسب درامد اینترنتی در ایران سایت گوگل ادز است که تنها با 10 دقیقه صرف وقت در روز به درامد مناسبی دست پیدا کنید. نکته ای که در مورد این سایت است که مانند سایتهای دیگه هیچ نوع پیچیدگی ندارد و کار با آن خیلی راحت است.

البته اینو خدمت شما بگم که اگر به صورت تفننی و بدون عضو گیری فقط روزی 10 دقیقه صرف کنید ماهانه 30-35 هزار تومان درامد دارید.

بعد از اینکه عضو شدید از طریق تنظیمات شماره شبا حساب خوتونو وارد میکنید که پول به حساب شما واریز می شود.البته حداقل دریافتی 1000تومان بود که جدیدا شده 5000 تومان.

10 دقیقه در روز را به جای وبگردی بی هدف به این کار اختصاص دهید حداقل پول اینترنت خودتون رو در میارید و ضرری هم متحمل نمی شوند..

چون خودم ماهی 15 تا 20 تومن پول اینترنت میدم و از این سایت ظرف تقریبا بیست روز 21 تومن گرفتم.

من پولم رو خورد خورد بر میدارم، چون میترسم از سایتا، حالا دو سه ماه باهاش کار کنم شاید بتونه بیشتر اعتمادم رو جلب کنه، ;)امتحانش ضرری نداره،

دوست من بی خیال این 35 تومان در ماه شو. من توی پست بعدی 3 تا سایت معرفی می کنم که هر هنری داشته باشی می تونی توش بفروشی. من برام یکی از آمریکا یه برنامه متلب فرستاد، جلوی یکی از خطهای برنامه یه علامت "%" گذاشتم، 40 دلار آمریکا بهم داد.

meytim

کاربر ممتاز
دورکاری یا فریلنس

دورکاری یا فریلنس

3 تا سایت معرفی می کنم که هر هنری داشته باشید می تونید توشون بفروشید.

لیست اون سایتها:

سایت استرالیایی freelancer

سایت پارسکدرز (شیراز)

سایت پونیشا (رشت)

اینها سایتهایی برای دورکاری یا فریلنس هستند. فریلنسری کار اصلی محسوب نمی شه؛ یه کار جانبی در کنار کار اصلی برای تفنن و کسب پول خورد هست. من خودم شده که یک ماه بیشتر از 10 میلیون تومان از این سایتها درآمد کسب کردم، ماه هم شده که 1 میلیون درآمد هم نداشتم.

نکته: برای کار در اون سایت استرالیایی از ایران، قبلش باید یه مراحلی رو طی کرد:
ـ باید یکی از خارج از ایران یه حساب PayPal براتون باز کنه.
ـ برای باز کردن حساب PayPal باید قبلش Credit Card تهیه کنید.
ـ اسم کشورتون رو توی سایت نباید ایران انتخاب کنبد.
ـ موقع کار در سایت باید از VPN استفاده کنید.

آخرین ویرایش:

meytim

کاربر ممتاز
مینی کار یه سایت جدید و جالبه که در زمینه کسب درآمد و تبلیغات فعالیت داره
میتونین کارهاتونو توش معرفی وتبلیغ کنین بعنوان کارفرما یا بعنوان مجری توش کسب درآمد کنین
یه سری کار تو سایت تعریف شده که رو هر کدوم کلیک کنی دستور انجامش میاد... نیاز به تخصص خاصی هم نداره... بعد از انجام کارمزدش به حسابتون میاد
www.minikar.com

این رو من فکر کردم مثل اون سایتهایی هست که من بالا معرفی کردم. واسه همین عضو شدم. اما شاخ در آوردم؛ کلاً 4 تا پروژه داره؛ از 200 تومان تا 1000 تومان!!! :eek::surprised:

peggijaan

عضو جدید
دوست من بی خیال این 35 تومان در ماه شو. من توی پست بعدی 3 تا سایت معرفی می کنم که هر هنری داشته باشی می تونی توش بفروشی. من برام یکی از آمریکا یه برنامه متلب فرستاد، جلوی یکی از خطهای برنامه یه علامت "%" گذاشتم، 40 دلار آمریکا بهم داد.

واقعاً 35 تومن در ماه چیه آخه؟!!!!!!

peggijaan

عضو جدید
3 تا سایت معرفی می کنم که هر هنری داشته باشید می تونید توشون بفروشید.

لیست اون سایتها:

سایت استرالیایی freelancer

سایت پارسکدرز (شیراز)

سایت پونیشا (رشت)

اینها سایتهایی برای دورکاری یا فریلنس هستند. فریلنسری کار اصلی محسوب نمی شه؛ یه کار جانبی در کنار کار اصلی برای تفنن و کسب پول خورد هست. من خودم شده که یک ماه بیشتر از 10 میلیون تومان از این سایتها درآمد کسب کردم، ماه هم شده که 1 میلیون درآمد هم نداشتم.

نکته: برای کار در اون سایت استرالیایی از ایران، قبلش باید یه مراحلی رو طی کرد:
ـ باید یکی از خارج از ایران یه حساب PayPal براتون باز کنه.
ـ برای باز کردن حساب PayPal باید قبلش Credit Card تهیه کنید.
ـ اسم کشورتون رو توی سایت نباید ایران انتخاب کنبد.
ـ موقع کار در سایت باید از VPN استفاده کنید.

خیلی ممنون

Asghar_

عضو جدید

حالا این عضو شدنش چطوریه؟! چطوری باید سرچ کرد و فلان...همون بالا رو باید سرچ کرد....اینو به ما یاد بدین

آخرین ویرایش: