ساخت دستگاه cnc

aminian322

عضو جدید
سلام ميگم به همه مهندساي ساخت و توليدي در مورد المانهاي لازم براي ساخت cncهر كي مطلب داره خواهشا دريغ نكنه:que:

solid4u

عضو جدید
در مورد ساخت CNC Router اگر خواستی من دو تا کتاب به انگلیسی دارم ، این دستگاه بیشتر برای کارهای سبک به کار می رود و اگر واتر جت دیده باشی مثل همون است ، نقشه های ساختش هم دارم که البته به اینچ می باشد ، اگر به سایت wwww.cnckaran.com هم که یک سایت ایرانی است و به قسمت تکنیک آن بروید در مورد ساختش توضیح داده ، به هر حال ما در خدمت هستیم.

aminian322

عضو جدید
براي انسانهاي بزرگ هيچ بن بستي وجود ندارد ، زيرا آنان بر اين باورند كه : يا راهي خواهند يافت و يا راهي خواهند ساخت

ممنون از لطف شما...اقاي؟

mohammdjavad110

عضو جدید
سلام من این دو کتاب مربوط به ساخت دستگاه cnc را لازم دارم اگر می توانید برایم ارسال کنید با تشکر فراوان از شما.

saeedhashemi1371

عضو جدید
برای تامین انواع یاتاقان و بلبرینگ چرخهای صنعتی و بلبرینگ چرخ و بلبرینگ های دستگاه چاپ و بلبرینگ گیربکسی و بلبرینگ راهسازی انواع بلبرینگ چاپ شما خوشحال می شویم که با ما تماس بگیرید. فروشگاه هفت عرضه انواع تسمه را نیز در خدمات خود دارد.
فروشگاه بلبرینگ هفت به شماره تلفن 33962206 و 33962205 و 36611254

واقع در منطقه ناظم الاطباء هستیم : www.bazarbearing.com

داداش اینجا محل اشتراک داشته هامون هستش نه فروش محصولات.
این دیگه چه وضعیه! مسئولان سایت و تالار مکانیک کجا هستن!!!!!!!!!

saeedhashemi1371

عضو جدید
اگه بتونی آپلود کنی کتابا رو خیلی خوبه
اگه نمیتونی برا من هم ارسال کن
با تشکر

farzad5137

عضو جدید
سعی خود را میکنم ولی پیشنهاد میدم بازدیدی از شرکت های سازنده هم داشته باش

سعی خود را میکنم ولی پیشنهاد میدم بازدیدی از شرکت های سازنده هم داشته باش

:cool:
سلام ميگم به همه مهندساي ساخت و توليدي در مورد المانهاي لازم براي ساخت cncهر كي مطلب داره خواهشا دريغ نكنه:que:[/QUOT

abooyusof

عضو جدید
سلام ميگم به همه مهندساي ساخت و توليدي در مورد المانهاي لازم براي ساخت cncهر كي مطلب داره خواهشا دريغ نكنه:que:

سلام برای ساخت cnc ، تنها یک المان نیست که بخوای راحت در مورد همه شون اطلاعات پیدا کنی ،
اگه بتونی کمی واضح تر بگی در چه زمینه ای میخوای کار کنی خوب مسلما دوستان راحتر میتونن کمکت کنن
و در درجه بعدی کمک ها میتونه بصورت دقیق تری با هزینه های هر المان باشه ،
مثلا :
شما برای ساخت یک cnc اولین مرحله ساخت بدنه است
بعد انتخاب سیستم کنترل و وایرینگ دستگاه و بعد مبحث انتخاب درایوها و موتور هاست و در نهایت انتخاب ریل ها و متعلقات مکانیکی دستگاه میباشد که تمامی اینها بصورت کاتالوگ های با برند ها ی مختلف وجود دارد
حالا با توجه به خواسته شما ، از تمام لحاظ میشه کمک کردکه کدوم مارک بهتر یا کدوم قیمتش مناسب تره واز همه مهمتر اینکه کدوماش راحت تر توی ایران گیر میاد
منتظر توضیحات بیشترت هستم تا در حد اطلاعاتم بتونم کمکت کنم

damid

عضو جدید
سلام من يه دستگاه سه محور واسه پروژه كارشناسيم ساختم اينم عكسش DSC00267.JPG