ساخت اپلیکیشن برای اندروید

lida_barani

عضو جدید
با سلام
من میخوام برای یک صندوق قرض الحسنه خانوادگی که داریم یک اپلیکیشن بسازم.به طوریکه هر یک از اعضا با داشتن این اپلیکیشن بتونن کلیه اطلاعات حسابشون و میزان موجودی و وام دریافتی و... رو داشته باشن. فکر می کنم برنامه نویسیش کار سختی باشه. لطف می کنید کمکم کنید.
متشکرم:redface:

c0mmander

عضو جدید
با سلام
من میخوام برای یک صندوق قرض الحسنه خانوادگی که داریم یک اپلیکیشن بسازم.به طوریکه هر یک از اعضا با داشتن این اپلیکیشن بتونن کلیه اطلاعات حسابشون و میزان موجودی و وام دریافتی و... رو داشته باشن. فکر می کنم برنامه نویسیش کار سختی باشه. لطف می کنید کمکم کنید.
متشکرم:redface:
با توجه به اینکه رشته شما برق سات من فقط در جهت کمک به شما چند نکته ای رو عرض میکنم:

1- برنامه شما باید دارای یک برنامه تحت وب باشد(این موضوع حتما ضروری است)
2- برنامه شما باید بصورت اصولی با بانک اطلاعاتی در سایت در موبایل و در سیستم ادمین هماهنگ شده و ایمین باشد
3- احتمالا نیاز به ارسال اس ام اس نیز هست که آن هم نیاز به موارد خواص خود را دارد.
4- محاسبات باید بر اساس اصول حسابداری تعریف شده و دقیق باشد.
5- هر کس تنها باید قادر به دیدن حساب خود باشد.
6- باید امکان ویرایش بصورت انلاین باشد و هم چنین امکان هک و نفوذ و تغییر با توجه به اینکه سیستم در ارتباط با پول هست کاملا باید ایزوله شود.
احتمالا این نیاز خود را در سایت های دیگر و شرایط دیگر هم مطرح کرده ای و حتما هم پیشنهاد هایی برای انجام آن دریافت کرده اید . اما توجه کنید که دادن یک پروژه به این صورت به شخصی که اصلا آن را نمیشناسید و اصلا از ماهیت مکانی او خبر ندارید کار بسیار احمقانه ایست بهتر از درون شهر خود یا دورن اینترنت به سایت های یا فروشگاها معتبری که چنین خدماتی را ارایه میدهند پروژه خود را واگذار نمایید. تا هم از قدرت زمان استفاده کنید و هم از قدرت تجربه (توجه کنید که واژه معتبر به هیچ شرکت یا سایتی اشاره ندارد بلکه میزان رضایت و خدمات و قابل اعتماد بود منظور بوده و نه اینکه در تبلیغات آنها از این واژه استفاده شده باشد.)

(چون بطور قطع این پروژه برای از عهده یک مهندس برق بر نخواهد آمد یا بصورت من در آوردی ساخته خواهد شد(عدم رعایت اصول مهندسی ساخت نرم افزار) که خسارت های بعدی آن خیلی بیشتر از منفعت آن خواهد بود. مگر اینکه اشنایی کامل با زبان ها تحت وب امنیت وب برنامه نویسی اندروید اصول محاسبات حساب داری و غیره باشد)

بالا