ساختمون جدید فنی

amir_killer

عضو جدید
بسلام بچه ها.یه خبر توپ واستون دارم امروز تو دانشگاه از آقای ریاضی شنیدم از مهر می ریم تو ساختمون جدیدموووووووووووووووووووون:smile:.به تمام بچه های فنی تبریک می گم;) و البته به علوم پایه ای ها هم تسلیت عرض می کنم چون قراره ساختمون قدیمی مونو دن بهشون:biggrin: با تشکر امیر:)

روناک

عضو جدید
روناک

روناک

سلام امیر بهتون تبریک میگم
هر چند ما که رفتیم اما خوبی ساختموم شما اینکه کلی اینه داره :smile:البته اگه جمشون نکنن;)

A

allahyarzadeh

Guest
:)دوستان بنده از همینجا اعلام میکنم که زیاد خوشحال نباشید

چون فنی جدید انقدر هم که فکر میکنید آش دهن-سوزی نیست:D

:mad:اولا: با اینهمه خرج و مخارج مکان درست حسابی برای انجمن علمی ها در نظر گرفته نشده.

:mad:دوما: الان که 2،3 هفته میگذره هنوز نه کتابخانه راه افتاده نه سایت کامپیوتر.

:mad:سوما:..
.
.
.
و به دانشجوهای دانشکده علوم هم اعلام میکنم که زیاد در راهرو های دانشکده فنی قدیم ورجه

وورجه نکنند، چون که امکان داره سقفش بریزه:)cry:خدا نکنه...:cry:)

:eek:آخه چند بار از سازمان میراث فرهنگی آمده بودند که ببینند آیا زمان ساخت این دانشکده میرزا کوچک خان

بیرونی در قید حیات بوده یا نه؟!!! البته بعضی ها میگویند که قدمت ساخت این دانشکده به دوران

پارینه سنگی و ژوراسیک اول بر میگردد!!!

:(خلاصه از ما گفتن بود...

MaFia

عضو جدید
اتفاقا ساختمون جديد فني خيلي خوشگله ، راستي شنيدم ميخوان اتوبوس هم اظافه كنن به خط ؟ !! راسته ؟

mohsend

عضو جدید
البته الان دیگه ساختمون فنی خوب شده وفقط چندتا مشکل داره یکیش سیستم گرماییشه که می تونن با یه سنسور درستش کنن.

ali.fatemi4

عضو جدید
أ.... تاپیک ساختمون جدید!!... ساختمون جدید تا الان سه بار کامل رنگ شده در و دیواراش