ساختمان گسسته قلی زاده

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کی می تونه تو این درس کمکم کنه
سلام...
این که چه کسی می تونه به شما کمک کنه ...خوب فقط خدا می تونه به آدم کمک کنه.... و بس
درضمن... در مورد درس هم فکر کنم شما کتابش رو هم بخونید به اندازه ی کافی بس باشه....جز اینکه بخوایید بترکونید....
حالا کجاش رو مشکل دارید؟؟؟ (فقط نگید از اولش)
با تشکر....

helia.mrsd

عضو جدید
به نظر من بیان مولف این کتاب خیلی خیلی خیلی ... ضعیفه و چون اصلا کلاس نمی رم باهاش مشکل دارم مثلا مثال حماقت لحظه ای صفحه 258

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من بیان مولف این کتاب خیلی خیلی خیلی ... ضعیفه و چون اصلا کلاس نمی رم باهاش مشکل دارم مثلا مثال حماقت لحظه ای صفحه 258

درسته که به نظر شما ضعیف هستش....ولی باید خاطر نشان کنم که این کتاب کتاب مرجع ارشد هستش ...پسمیشه گفت که بیان ضعیف نیست....بلکه بیان گنگ و برای فراگیری اون باید مطالعه قبلی از درس های ریاضی دوران دبیرستان و پیش دانشگاهی رو داشته باشید... من خودم هم از رویه این کتاب خوندم ..هیچ مشکلی هم نداشتم....
با تشکر....

helia.mrsd

عضو جدید
شاید کسی که حداقل 4 سال دانشجوی رشته ی مهندسی بوده و قصد ارشد داره با این کتاب مشکلی نداشته باشه و برای کسی که ترم دوم باید پاسش کنه خیلی...

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شاید کسی که حداقل 4 سال دانشجوی رشته ی مهندسی بوده و قصد ارشد داره با این کتاب مشکلی نداشته باشه و برای کسی که ترم دوم باید پاسش کنه خیلی...

سلام....
ببین عزیز جاااااااااااااااان....
بنده هم اصلا به ارشد فکر نمیکنم......
ولی باید بدونی که از کتاب قلی زاده بهتر نیست.... البته رفرنس خارجی هست... ولی فکر نکنم اصلا با این اوصاف و احوال شما اصلا حوصله خوندنش رو هم داشته باشی... چه برسه به مطالب اون..... و رفع مشکلات....
به هرحال....یا باید این کتاب رو بخونید یا اگه حوصله ندارید ...بازم برید کتاب رو بخونید....
بنده هم که الان با ۷ واحد ترم آخر رو میگذرونم با دانشگاه مشکل دارم...ولی بازم باید صبر داشت... و اصلا به ارشد فکر نمیکنم... فقط دنبال کار هستم...
با تشکر...

helia.mrsd

عضو جدید
من با سایر کتاب ها در این زمینه کاری ندارم. من می گم این کتاب کتابی نیست که منو شیفته ی گسسته کنه به قول شما بیانش گنگ (شما خودت هم اینو قبول داری). موضوع هم اصلا حوصله داشتن یا نداشتن نیست موضوع فقط بیان کتاب. چون شما گفتید این کتاب مرجع ارشد من گفتم برای کسی که به ارشد فکر می کنه. ok؟

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من با سایر کتاب ها در این زمینه کاری ندارم. من می گم این کتاب کتابی نیست که منو شیفته ی گسسته کنه به قول شما بیانش گنگ (شما خودت هم اینو قبول داری). موضوع هم اصلا حوصله داشتن یا نداشتن نیست موضوع فقط بیان کتاب. چون شما گفتید این کتاب مرجع ارشد من گفتم برای کسی که به ارشد فکر می کنه. ok؟

سلام...
حرف شما متین و درست هستش....
ولی این کتاب به شرطی خوب هستش که سر کلاس استاد بری ..بعد بیای و بشینی مطالب این کتاب رو بخونی.... اون موقع برات خیلی ساده میشه....
ما اون موقع که این درس رو داشتیم ..... استاد میگفت که از کتاب امتحان میگیرم... ما هم رتیم کتاب رو خوندیم.... آخرش هم از کتاب امتحان نگرفت....
حالا هرچی خود دانید...
با تشکر...

helia.mrsd

عضو جدید
خیلی ممنون از توجهی که به کاربرها دارید. من پیام نور می خونم و می دونید که امتحاناتمون کشوری واسه ی همین باید این کتاب رو خیلی خوب بلد شم
):

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی ممنون از توجهی که به کاربرها دارید. من پیام نور می خونم و می دونید که امتحاناتمون کشوری واسه ی همین باید این کتاب رو خیلی خوب بلد شم
):
سلام...
خوب این رو از اول بگو...
خدا پردت رو بیامرزه...
برو تویه این بخش...
شاید به دردت بخوره....http://www.iran-eng.com/showthread.php/37703-%D8%AC%D8%B2%D9%88%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86-%DA%AF%D8%B3%D8%B3%D8%AA%D9%87http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/37703-جزوه-برای-ساختمان-گسسته

البته کل تایپیک رو بخون....
با تشکر....

آخرین ویرایش:

helia.mrsd

عضو جدید
مثال 6-2 حماقت لحظه ای صفحه 258 کتاب ساختمانهای گسسته قلی زاده رو متوجه نمی شم اصلا. امکانش هست یکی این سوال رو برام توضیح بده؟ ممنون می شم​

helia.mrsd

عضو جدید
مثال 6-2 حماقت لحظه ای صفحه 258 کتاب ساختمانهای گسسته قلی زاده رو متوجه نمی شم اصلا. امکانش هست یکی این سوال رو برام توضیح بده؟ ممنون می شم​

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام...
اگه میشه سوالش رو بنویسید...شاید یه بلایی سر خودمون آوردیم...
با تشکر...

بالا