سؤال در مورد گوشی هو آ وی

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
در مورد گوشی هو آ وی نظر بدید ببینم بخرم یا نه؟
به نظرم سمت این شرکت نرو. هوآوی فقط رو کاغذخوبه. اتفاقا دیروز برا دوستم یه مدل هوآوی خریدیم، زاویه دید افتضاح، رزولوشن پایین، دوربین بی کیفیت و...

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی گفته هواوی بده؟ برو این مدل رو بخر :
Huawei Ascend Y300
به نظر من امکاناتش نسبت به قیمتش عالیه... برای راهنمایی برو به سایت دیجی کالا.. اینجا کلیک کن .. کامنت های کسایی که این گوشی رو دارن رو هم بخون ... واقعا عالیه ..

Huawei Ascend Y300
به نظر من امکاناتش نسبت به قیمتش عالیه... برای راهنمایی برو به سایت دیجی کالا.. اینجا کلیک کن .. کامنت های کسایی که این گوشی رو دارن رو هم بخون ... واقعا عالیه ..
مرسی از راهنمایی تون

f.babaei

عضو جدید
در مورد گوشی هو آ وی نظر بدید ببینم بخرم یا نه؟
من حدود6ماه پیش گوشی هوآوی مدلY210D خریدم وکاملا پشیمون شدم-دوربین افتضاح کمتراز2-گاهی وقتا واسه خودش ریست میشه- حافظه داخلی فقط200مگابایت-اسپیکر مزخرف واسه ضبط صدا فقط کافیه یه کم تن صدات بالا باشه هیچی ضبط نمیکنه تنظیماتم در این مورد نداره حتی توی فیلم برداری اگه صدا زیاد باشه مثلا تو یه مجلسی جایی باشی اصلا صدا هارو خوب ضبط نمیکنه واقعا مزخرفه
باید در این شرکت رو لجن بگیرن مدلای دیگشم هیچکی راضی نیس
بنظرم به مدلای گلگسی سامسونگ میتونی اعتماد کنی اکثرا ازش راضی هستند

Major Geologist

کاربر ممتاز
Huawei Ascend Y300

رو کاغذ حرف نداره! ولی در عمل همه چیزش بی کیفیته. زاویه دید صفحه نمایش کمه و... . ما هوآوی وای 511 خریدیم اصلا خوشم نیومد. حتی چند بار با P6 کار کردم، از گوشی خودم Xperia Ion یه نمه بهتر بود. آنچنان که میگن سی پی یوش 4 هسته ایه و... ولی قوی نبود. حتی منوهاش با اینکه برنامه ی خاصی روش نصب نبود تو فروشگاه تست، به روونی سونی و سامسونگ نبود.

آخرین ویرایش:

Major Geologist

کاربر ممتاز
ببخشید محاسنش رو هم نسبت به بقیه می گید لطفاً

سی پی یو ساخت شرکت اسنپدراگونه که شرکت خوبیه. دو هسته ای و سرعتشم بالاس. 1.7 گیگاهرتز
آپدیت 4.3 داره و سونی گفته شاید 4.4 هم دریافت کنه.
صفحه نمایش بزرگ و البته با کیفیت: 4.6 اینچ - 1280×720
جی پی یو خوبی هم داره تو اجرای بازی لنگ نمی زاره.

سی پی یو ساخت شرکت اسنپدراگونه که شرکت خوبیه. دو هسته ای و سرعتشم بالاس. 1.7 گیگاهرتز
آپدیت 4.3 داره و سونی گفته شاید 4.4 هم دریافت کنه.
صفحه نمایش بزرگ و البته با کیفیت: 4.6 اینچ - 1280×720
جی پی یو خوبی هم داره تو اجرای بازی لنگ نمی زاره.
ممنون از توضیحات جامعتون

علی 1980

عضو جدید
به نظر من گوشیهای ایرانی هم به نسبت قیمتشون میتونه کار راه انداز باشه، شما باید ببینی از گوشیت چه چیزهایی می خوای؟

Major Geologist

کاربر ممتاز
به نظر من گوشیهای ایرانی هم به نسبت قیمتشون میتونه کار راه انداز باشه، شما باید ببینی از گوشیت چه چیزهایی می خوای؟

من قبلا می گفتم جی ال ایکس نسبتا چیزی دست کم از هوآوی نداره همه کوبیدن سرم. جفتشون به پای سونی و سامسونگ و... نمیرسن، فقط هوآوی گرون تره. البته دوست گلم جی ال ایکس بهترین حالتش می تونیم بگیم موناتاژ داخله، ایرانی نیست.