زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار

blue bee

عضو جدید
کاربر ممتاز
داره کم کم اعصابم میریزه به هم!!! همش ارور میده این سایت! من نمیدونم این سرور داره چکار میکنه که هیچ وقت در دسترس نیست! آخرش من این سیستمو کمپلت پرت میکنم تو کوچه!

قربون شما. اگه کسی هم باشه با این وضعیت بعید میدونم اینجا دووم بیاره!
شما خوبی؟ چه خبرا؟ قرار بود تو مسابقه عکاسی ما شرکت کنی دلبندم، این سری موضوع حشرات انتخاب شده تا شنبه هم فرصت دارید عکس بفرستید. خوشحال میشیم بیشتر زیارتت کنیم...

الآن مديريت سايت داره به كاربرا روحيه ميده ديگه؟! كاش هميشه اينجوري بود... ( منظورم از اينجوري، مشكل سايت نيستا )

به جاي منم كه سلام... كردي ديگه؟!
ممنونم!

Mr.Pouyan

عضو جدید
کاربر ممتاز
کمرم شکست زیر بار این درسا..
نه دیگه چشمم درست میبینه نه فکرم درست کار میکنه..:(:surprised::confused::cry:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
:gol::gol::gol: سلام صبح روز شنبه اول هفته همتون به خیرو خوشی ایشالله :biggrin::biggrin:

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
هییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

Phyto

مدیر تالار
امروز چند شنبه س؟!
آها فهمیدم...
سلام و صبح زیبای یکشنبه دوم هفته همتون به خیر و شنگولی. ایشالله! :d

Phyto

مدیر تالار
به به داش پژمان گل، کجایی قند عسل، الان قندیل بستی یا گُر گرفتی؟!!

Phyto

مدیر تالار
علیک سلام عرض میشود!
میگم محمد نظرت چیه یه مدت بذارم برم؟

امیر اشکان

عضو جدید
اشنایی با سایت

اشنایی با سایت

سلام من احتشام دانشجوی ارشد کشاورزی گرایش اصلاح نباتات هستم از این که تو باشگاه عضو شدم خوشحالم راستش چندان اشنایی ندارم کسی از عضو ها میتونه راهنماییم کنه

20112

عضو جدید
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
کسی نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نه توروخدا از این حرفا نزنین من ناراحت میشم :cry:اگه بخواین برین من زودتر میرم :cry:

بالا