زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
سلاااااممممممممم

کسی منو یادشه؟؟؟؟؟؟؟؟
منم یادمه !!!!!!!!!

نه منظورم همونی بود که لینکشو فرستادم. مارجین چیه!؟ آمار چی دقیقا میخواین. در ضمن دارم تو شهرتون حالشووووو میبرم..... امکانات تهرانم مال خودتون ... خخخخخخ کنکور هیچکارش نکردیم :) :) :) تا سه شنبه اصفهانم حالشو میبرمممممم. رفتم امشب سی و سه پل :) آب توش بود
اها به لینک بودنش توجه نکردم !! امار شیوع الودگی شپش در سراسر ایران
حالا حتما باید تو غربت یاد من بیارید !!ایییش
اصلا جریان اب زاینده رود چون برعکس میگن بار منفی و غم میده !!

بله بله.. خودمم هستم.. هم براي فروش هست هم براي اموزش..

قیمت هاتون چطوریه !؟اگه دانسجویی باشه رفیق هام جمع کنم بیایم (چشمک)
منم تا حالا داشتم به به ای عید درست میکردم !!

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبن، سلام میرسونن!
عمو چطوره؟

خوب خدا رو شکر

سلامشونو برسون

عمو هم خوبه

سلام میرسونه

متأسفانه دیگه مجبوره بقیه عمرشو در کنار من باشه :d

سلاااااممممممممم

کسی منو یادشه؟؟؟؟؟؟؟؟

علیکم السلام

بعله

خوبی ؟

آواتارتم هنوز همونه :d

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دخترک گلفروش به بحث روز شبکه های اجتماعی بدل شده است. حضور زنان به عنوان دستفروش در مترو و اماکن عمومی معمولا نگاه های انتقادی کاربران را به همراه داشته است اما ...
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران؛این دخترک گلفروش به بحث روز شبکه های اجتماعی بدل شده است. حضور زنان به عنوان دستفروش در مترو و اماکن عمومی معمولا نگاه های انتقادی کاربران را به همراه داشته است و حتی گروهی نگرانی تنزل جایگاه این زنان و دختران را داشته اند اما در مقابل گروه هایی هم کار این دسته از زنان را مصداق تلاش برای روزی حلال می دانستند.

عکس دختر گلفروش میدان تجریش مدتی است که به این بحث ها دامن زده است. چهره خندان این دختر جوان تصورات مربوط به تنزل شأن بانوان و زنان به هنگام دست زدن به دستفروشی و تبدیل شدن به فروشنده های دوره گرد را به هم زده است.

یکی دو نفر هم چنین نوشته اند که نگاه به فروشندگی زنان به عنوان عملی که حاوی تنزل شأن آنان باشد از اصل اشتباه است. مگر در شهرستان ها و روستاها زنان روستایی در بازارهای محلی، محصولات خود را برای فروش عرضه نمی کنند؟ مگر نه اینکه در تهران رانندگان زن برای برخی تاکسی های ویژه بانوان هم شروع به کار کرده اند؟

به هر حال عابران پیاده در میدان شمال شهر تهران هر روز این دختر گلفروش را می بینند. عکس های این دختر گلفروش را حمید اعجازی منتشر کرده و پست مربوط به آن تا دیشب بیش از 5 هزار بار در شبکه های اجتماعی بازنشر شده است. بخشی از کامنت های ذیل عکس این خانم را در اینجا برایتان می آوریم:

- احسنت به این دوست گرامی. وجود چنین دخترانی در ایران زمین باعث سربلندی کشورم هست. خدایا شکرت که در این روزگار غریب چنین شیرزنانی در وطن نیز وجود دارند.

- من از مترو که استفاده می کنم مثل این خانم روزانه دخترهای زیادی می بینم که از لحاظ ظاهری متفاوت با دستفروش های دیگه هستند و قابل ستایش هستند که هر روز با مشکلات زندگی دست و پنجه نرم می کنند و زیر بار کارهای دیگه نمی روند.

- در هیچ جای دنیا دستفروشی ننگ و عار نیست. ما همیشه عادت داریم دستفروش ها را با لباس های مندرس و زولیده ببینیم؛ اما ایشون شاید لباس مارک به تن نداشته باشند اما هماهنگی رنگ لباساش با گل ها بسیار زیباست و حس خوشایندی را القا می کنه.

- ایشون نکیسا خانم، یکی از هنرمندان خوب چالوس و با افتخار همسایه بنده هستند که البته نابغه ریاضی نیز هستند. ایشون خیلی خیلی خاص اند. همین الان باهاشون تماس گرفتم و گفتم که شما دوستان عزیز چقدر به ایشون لطف داشتین و بهشون افتخار کردین.

- گل همین پنج روز و شش باشد. آرزو دارم دختر گل فروش همیشه خوش باشد.

- درود بر شرف این خانم محترم و تمامی آنهایی که چنین بر کسب روزی حلال از راه درست در تلاشند. خداوند به کسب شان خیر و برکت ببخشد.

- هزاران آفرین بر این دختر تلاشگر هموطن. چشم بد و بدخواهان و نامحرمان و نامردمان دور انشاءالله.

- درود بر تمامی زنان غیور و با عفت کشورمان که پول تمامی زندگی شان نیست بلکه در حد احتیاج با عرق روی پیشونی زندگی می گذرانند. زنده باشی دختر گلمخ و خداوند از شر تمامی بلایا و از شر تمامی زشتی ها به دور نگه داره و روزی حلالت را افزون کنه انشاءالله.
منبع روزنامه هفت صبح
انتهای پیام/

eliot -esf

کاربر ممتاز
--------- یعنی چی !؟!

آخرین ویرایش:

eliot -esf

کاربر ممتاز
آقا چه شکلی میشه تو نرم افزار اندنوت فارسی تایپ کرد !! ؟!؟؟
با زدن هر حرف زبان تایپ انگلیسی میشه رو اعصابمه !!

eliot -esf

کاربر ممتاز
آقا چه شکلی میشه تو نرم افزار اندنوت فارسی تایپ کرد !! ؟!؟؟
با زدن هر حرف زبان تایپ انگلیسی میشه رو اعصابمه !!
حالا این هیچی !! همه را تو ورد نوشتم کپی کردم !!
گروه بندیش چطوریه ؟!

میخوام منابع هر مقاله تو یک گروه جدا باشه !! این شکلی سرچ تو منابع و بعد رفرنس دادن راحت تره !! آیا این امکان وجود دارده ؟!؟اصلا کسی endnote بلده ؟

آخرین ویرایش:

it2015

عضو جدید
حالا این هیچی !! همه را تو ورد نوشتم کپی کردم !!
گروه بندیش چطوریه ؟!

میخوام منابع هر مقاله تو یک گروه جدا باشه !! این شکلی سرچ تو منابع و بعد رفرنس دادن راحت تره !! آیا این امکان وجود دارده ؟!؟اصلا کسی endnote بلده ؟
اندنوت چه کاربردهایی داره؟؟؟؟

eliot -esf

کاربر ممتاز
اندنوت چه کاربردهایی داره؟؟؟؟
من خودمم تازه کارم !!
ولی در این حد میدونم که برای رفرنس نویسی خیلی چیز خوبیه !!
هم به صورت دستی هم به صورت آنلاین از پایگاه ها, مقالات و کتابها و کلا تمام منابعت دسته بندی میکنه مث یک کتاب خونه شخصی !!
بعد هنگام مقاله نویسی لازم نیست تک تک وارد کنی !!و در صورت حذف یا اضافه یه منبع لازم نیست تک تک شماره منابعتو عوض کنی !!

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
اصلا کسی endnote بلده ؟

یه نگاهی به این بنداز ببین آموزشش به دردت میخوره:

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/312806-آموزش-نرم-افزار-EndNote?highlight=اندنوت

اینم هس:

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/190869-فايل-آموزشي-نرم-افزار-Endnote?highlight=EndNote

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
پیشاپیش سال جدید رو به همه دوستان تبریک میگم
سال پر از شادی و سلامتی رو برا همه آرزو دارم...ان شاالله هممون در پناه الطاف الهی با توفیق زندگی کنیم
از خدا میخوام به همه آرزوهای خوبمون برسیم

هیچ شور و شوقی برای از راه رسیدن سال جدید ندارم.نمیدونم فقط من اینجوریم یا کس دیگه ایم مث منه...شاید بخاطر گرفتاریهای روزمره و ناملایمتیها اینجوری شدم...
به هر حال از همه التماس دعا دارم....زنده و پاینده باشین

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
سال پر از شادی و سلامتی رو برا همه آرزو دارم...ان شاالله هممون در پناه الطاف الهی با توفیق زندگی کنیم

هیچ شور و شوقی برای از راه رسیدن سال جدید ندارم.نمیدونم فقط من اینجوریم یا کس دیگه ایم مث منه...شاید بخاطر گرفتاریهای روزمره و ناملایمتیها اینجوری شدم...
سلام مهندس عزیزم
من هم همین آرزورو براتون دارم

ما هم حال عید نداریم. یعنی فرقی نمیکنهعید باشه یا نباشه....
به هر حال گرفتاری های روزمره بدچیزایی هستند.....

eliot -esf

کاربر ممتاز

سلام مهندس عزیزم
من هم همین آرزورو براتون دارم

ما هم حال عید نداریم. یعنی فرقی نمیکنهعید باشه یا نباشه....
به هر حال گرفتاری های روزمره بدچیزایی هستند.....
سلام بابابزرگ هاااا !!

من براتون آرزو شور و شوق میکنم !! ;)
من که حسابی شور شوق دارم !! میخوام سفره هستین به به ای بندازم !! سبزه خوشگل درست کنم !!
تازه برم توو فامیل پووز بدم ارشدم دلتون آااااب :D(منگل شدم رفت ! )

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
سلام بابابزرگ هاااا !!

من که حسابی شور شوق دارم !! میخوام سفره هستین به به ای بندازم !! سبزه خوشگل درست کنم !!

ایشاله همیشه شاد و سلامت باشین....برای ما هم دعا کنین

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
سلام بابابزرگ هاااا !!

دخترم!راستی یادم رفت... ما هم برات شور و شوق آرزو میکنیم...ایشاله همیشه سفره هفت سینتون به راه باشه

خدا به داد فامیلاتون برسه...فقط یواش پوز بدین خدای ناکرده طوری نشه!

ضمنا عیدیهاتونو جمع کنین بعد از سیزده بهمون بگید چقد جمع کردین

eliot -esf

کاربر ممتاز
دخترم!راستی یادم رفت... ما هم برات شور و شوق آرزو میکنیم...ایشاله همیشه سفره هفت سینتون به راه باشه

خدا به داد فامیلاتون برسه...فقط یواش پوز بدین خدای ناکرده طوری نشه!

ضمنا عیدیهاتونو جمع کنین بعد از سیزده بهمون بگید چقد جمع کردین
مر300 !! فعلا که منم افسرده شدم !! الان تو خیابون تنهایی قدم میزدم کلی راه پیاده امدم !! اخرش نتونستم با اصفهان رابطه خوبی برقرار کنم !!
حالمو اصفهان میگیرههه !! ازش بدم میااااد :cry:

Phyto

مدیر تالار
مر300 !! فعلا که منم افسرده شدم !! الان تو خیابون تنهایی قدم میزدم کلی راه پیاده امدم !! اخرش نتونستم با اصفهان رابطه خوبی برقرار کنم !!
حالمو اصفهان میگیرههه !! ازش بدم میااااد :cry:
منم همین حسو نسبت به تهران دارم!!! :D

eliot -esf

کاربر ممتاز
منم همین حسو نسبت به تهران دارم!!! :D
چرا تهران که خوبه !!!؟؟!

حالا من از اصفهان بدم میاد دلیل نمیه از تهران خوشم بیاد هااا !! کلا اصفهان خیلی وقت هواش برام سنگینه !! کلا دوست دارم از این شهر بریم یه جا دیگه
مثلا اصلا بندرعباس !!

Phyto

مدیر تالار
اصلا شهرای بزرگ با ساختمونای بلند و خیابونای طولانی باعث میشه آدم استرس و اضطراب و افسردگی بگیره! کاشکی میشد بریم تو یه دهات زندگی کنیم که هیچکدوم از خیابوناش آسفالت نباشه!!

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا شهرای بزرگ با ساختمونای بلند و خیابونای طولانی باعث میشه آدم استرس و اضطراب و افسردگی بگیره! کاشکی میشد بریم تو یه دهات زندگی کنیم که هیچکدوم از خیابوناش آسفالت نباشه!!

تا حدودی قبول دارم....ولی جدی من امتحان کردم با مردم جنوب که خونگرمترن خیلی راحتم...فکر میکنم ادم اونجاها زندگی کنه همچین حسی نداشته باشه...مردمش زیاد به فکر همن..جوری باهات رفتار میکنن انگاری 100 ساله میشناسنت..

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز

از خدا پنهون نیس از شما چه پنهون بیشتر اوقات که حس افسردگی بهم دست میده توی تخیلم خودمو یه جایی حس میکنم...اونقد اروم میشم که نگو...لابد میپرسید کجا خودمو تصور میکنم...باشه میگم :

توی یه ده قدیمی که هیچ اثری از مصالح امروزی توش نیس...دیوارهای کاهگلی....خودمو توی یه شب تاریک کنار دیوار کاهگلی دیوار حیاط یه خونه روستایی قدیمی در حالی که برف داره میباره تصور میکنم...صدای پارس سگ هم از دور شنیده میشه...گاهی هم صدای زوزه باد توی دیوارهای ده میپیچه...یه چراغ موشی پی سوز هم کنار دستم تصور میکنم...باور کنین اوقد اروم میشم
حاضرم هرچی دارم بدم اما برم توی یه روستا با حال هوای روستاهای 70-80 سال پیش...دقیقا با همین پوزیشن که براتون توضیح دادم

eliot -esf

کاربر ممتاز
تهران؟:|||||||| :| هرکی غیر از شهر خودش حس اینجوری داره:|
چرا دروغ من تو شهرای جنوبی حس خوبی دارم ولی :|
منم تو بندر عباس حس خوبی دارم :smile:

اهووم !! فقط اینترنت داشته باشه هااا;)

از خدا پنهون نیس از شما چه پنهون بیشتر اوقات که حس افسردگی بهم دست میده توی تخیلم خودمو یه جایی حس میکنم...اونقد اروم میشم که نگو...لابد میپرسید کجا خودمو تصور میکنم...باشه میگم :

توی یه ده قدیمی که هیچ اثری از مصالح امروزی توش نیس...دیوارهای کاهگلی....خودمو توی یه شب تاریک کنار دیوار کاهگلی دیوار حیاط یه خونه روستایی قدیمی در حالی که برف داره میباره تصور میکنم...صدای پارس سگ هم از دور شنیده میشه...گاهی هم صدای زوزه باد توی دیوارهای ده میپیچه...یه چراغ موشی پی سوز هم کنار دستم تصور میکنم...باور کنین اوقد اروم میشم
حاضرم هرچی دارم بدم اما برم توی یه روستا با حال هوای روستاهای 70-80 سال پیش...دقیقا با همین پوزیشن که براتون توضیح دادم
و ناگهان شب موقع خواب عقرب هایی روی یقف اتاق کاهگلی خود میبینید .....:D

eliot -esf

کاربر ممتاز
آقا الان داییم اینجا بود داشتم میگفتم من میخوام برم از این شهر ... ازاصفهان بدم میاد این حرفاا...
داییم گفت نمیدونم چرا هر کی آب تهرون میخوره جوگیر میشه !من ::surprised::confused:! آقا ایها الناس من اینطوری نیستمااا :(

"Pejman"

آقا الان داییم اینجا بود داشتم میگفتم من میخوام برم از این شهر ... ازاصفهان بدم میاد این حرفاا...
داییم گفت نمیدونم چرا هر کی آب تهرون میخوره جوگیر میشه !من ::surprised::confused:! آقا ایها الناس من اینطوری نیستمااا :(

سلام. خوب مگه اصفهان چشه! شهر به این خوبی و زیبایی... من بجز استان لرستان و ایلام کل ایران هم زندگی کردم و هم رفتم گشتم. زیبا تر از اصفهان ندیدم!!! در ضمن تهران برای اونایی که تو تهران هستند دافعه داره! میندازتت بیرون! عین مدار مغناطیسی. دقیقا مثل خودم :D امکانات چی میخوای که اصفهان نداره اما تهران داره!؟

"Pejman"

منم یک همچین شرایطی را دوست دارم... البته اینم بگم که یا وسط کویررررررررر یه کلبه چوبی و داغون یا وسط جنگل یه کلبه چوبی.... چیه زندگی مدرن و چرند امروزی! والا...

eliot -esf

کاربر ممتاز
سلام. خوب مگه اصفهان چشه! شهر به این خوبی و زیبایی... من بجز استان لرستان و ایلام کل ایران هم زندگی کردم و هم رفتم گشتم. زیبا تر از اصفهان ندیدم!!! در ضمن تهران برای اونایی که تو تهران هستند دافعه داره! میندازتت بیرون! عین مدار مغناطیسی. دقیقا مثل خودم :D امکانات چی میخوای که اصفهان نداره اما تهران داره!؟
از مردمش بدم میاد !! نه خودش !!
یکی از بزرگترین امکانات تهران اینه که هر روز همه را در حال فعالیت و کار خودشون میبینی نه فضولی تو کار مردم !!
همه اینقدر دغدقه دارن که کسی به تو نگاه نمیکنه راحت زندگی میکنی و فعالیت بقیه به تو انگیزه کار و فعالیت میده !!

من عمدا صنعتی اخراا زدم نیارم برم از اصفهان !! برام فرقی نمیکرد کجا میخواستم برم !!اصلا ربطی به آب تهرون نداشت !!
بعد من تنها نمیخوام که !!! میخوام با خانوادم برم !!

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام مهندس.. منم همينطورم..
سال خوبي رو شماهم داشته بايد سر سفره هفت سينتون مارو هم دعا بفرماييد...
پيشاپيش سال نوتون مبارك.. من از فردا ميرم تا 16فروردين نيستم.. به همتون تعطيلات عيد خوش بگذره..:smile:

بالا