زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
حمل یخچال با مترو

حمل یخچال با مترو

وقتی یک کشور همیشه جهان سوم میخواد بمونه.... وسایل ارتباطی و انتقالی مدرن هم بیاد توش باز هم همون خواهند موند!!!
آیا هنوز فرهنگ ایرانی غنی هست؟؟؟ اگر هست از چی غنی هست؟

"Pejman"

تصاویریک اتفاق باورنکردنی در طبیعت

تصاویریک اتفاق باورنکردنی در طبیعت

اینو ببینید.........

به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،یک عکاس غیرحرفه‌ای موفق شد از یک اتفاق باورنکردنی عکس بگیرد. دوشنبه عصر در یک پارک در شرق لندن، یک راسوی کوچک سوار دارکوب شد تا پرواز را تجربه کند! ایندیپندنت، مارتین لومِی همراه با همسر خود برای قدم زنی به آنجا رفته بود. اما ناگهان متوجه اتفاقی عجیب شدند. مارتین می‌گوید: «زمانی که دوربین چشمی را کنار گذاشتم تا با دوربین عکاسی عکس بگیرم، آن دارکوب پرواز کرد و تقریبا به سمت ما می‌آمد. به یک باره دیدیم که یک پستاندار کوچک پشت آن دارکوب سوار شده است. دارکوب نیز تقلا می‌کرد تا جان خودش را نجات دهد.»

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
وقتی یک کشور همیشه جهان سوم میخواد بمونه.... وسایل ارتباطی و انتقالی مدرن هم بیاد توش باز هم همون خواهند موند!!!

وااااا چه شکلی تو اون فرصت کم یخچال سوار مترو کرده ؟!؟

eliot -esf

کاربر ممتاز
به سختی و یاری خداوند متعال :D
عجب !؟¡¿!؟!

در این تهران هر روز چیز هایی میبینمااا !!

البته وقتی در عرض ایکی ثانیه موقع خروج از بی ارتی در کوله پشتی منو باز کردن و کیف پولم دزدیدن حتما بهمون سرعت میتونند یخچال ببرند !!

"Pejman"

عجب !؟¡¿!؟!

البته وقتی در عرض ایکی ثانیه موقع خروج از بی ارتی در کوله پشتی منو باز کردن و کیف پولم دزدیدن حتما بهمون سرعت میتونند یخچال ببرند !!

توی همون بی ار تی کارشونو کردن نه موقع خروج... :D
شنبه اصفهان بودم. دوشنبه هفته آینده هم اصفهانم.
میخوای برات جبران کنم؟
:D

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
عجب !؟¡¿!؟!

نتیجه اخلاقی
توی شهرهای بزرگ کیف پول رو نباید توی کوله بذاریم...

eliot -esf

کاربر ممتاز
توی همون بی ار تی کارشونو کردن نه موقع خروج... :D
شنبه اصفهان بودم. دوشنبه هفته آینده هم اصفهانم.
میخوای برات جبران کنم؟
نه موقع پیاده شدن !! اخه من قبلش حواسم به کولم بود بعد که میخواستم پیاده بشم انداختم پشتم
بی ارتی توحید که همیشه شلوغه موقع پیاده شدن یکم طول میکشه !!! ولی برا دزدی زمان کوتاهی بود
تازه باز کردن کوله من دو مرحله ایه!!

دقیقا چه شکلی جبران میکنید ؟!؟:w05:

نتیجه اخلاقی
توی شهرهای بزرگ کیف پول رو نباید توی کوله بذاریم...
نتیجه اخلاقی بزرگتر !! همه کارت های خود درون کیف پول قرار ندهید :)+ اگر کیف پولتون دزدیده شده برید یه سر ترمینال جنوب کیوسک مسئولین بی ارتی !! دزدان محترم هر روز بعد از خالی کردن جیبتان بقیه کارت ها و مدارک همرا با کیف میندازند و سرانجام همش به اونجا میرسه !! ;)

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
نتیجه اخلاقی بزرگتر !! همه کارت های خود درون کیف پول قرار ندهید :)+ اگر کیف پولتون دزدیده شده برید یه سر ترمینال جنوب کیوسک مسئولین بی ارتی !! دزدان محترم هر روز بعد از خالی کردن جیبتان بقیه کارت ها و مدارک همرا با کیف میندازند و سرانجام همش به اونجا میرسه !! ;)

نتیجه اخلاقی خیلی بزرگتر !! اصن توی شهر بزرگ چیکار داریم!؟

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
همه امکانات اینجاست !! 20 سال عمرم تو اصفهان الکی تلف شد !!

:eek:...من چندتا نکته از این کلام موجز گرفتم
اول اینکه از نظر خودتون20سال سن دارین
دویوم اینکه کم کم داره لهجه تون عوض میشه!
سیوم اینکه حالا حالا قصد موندن توی پایتخت رو دارین
چهارم و مهمتر از همه اینکه همه ی ملت بجز ساکنین تهران خسر فی الدنیا و الاخره شدن خودشون خبر ندارن:confused:

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار

فتوشاپه!! بابا مترو مگه سر و صاحاب نداره؟ اصن چجوری از رو گیت رد شدن با این یخچال؟! فکر کنم مال خود راننده باشه داره میبره ایستگاه بعد به همکاراش نوشابه خنک بده!

عجب !؟¡¿!؟!
در این تهران هر روز چیز هایی میبینمااا !!!!
تو که دیگه بچه تهرون شدی رفت پی کارش!

:eek:...
چهارم و مهمتر از همه اینکه همه ی ملت بجز ساکنین تهران خسر الدنیا و الاخره شدن خودشون خبر ندارن:confused:
من یکی اصلا از زندگی تو تهران خوشم نمیاد! نیاز آدم به آرامش خیلی بیشتر از نیازش به امکاناته!

eliot -esf

کاربر ممتاز
:eek:...من چندتا نکته از این کلام موجز گرفتم
اول اینکه از نظر خودتون20سال سن دارین
دویوم اینکه کم کم داره لهجه تون عوض میشه!
سیوم اینکه حالا حالا قصد موندن توی پایتخت رو دارین
چهارم و مهمتر از همه اینکه همه ی ملت بجز ساکنین تهران خسر فی الدنیا و الاخره شدن خودشون خبر ندارن:confused:
اول اینکه من 18 سالمه !!اون 20 مثلا الکی بود
دوم اینکه کوجا لهجم عوض شدس !! به قول بچه ها حیا کون !!خخخ
سوم نه بابا به اندازه 4 سال دیگه فقط !! اما حتما بچه ها مو میارم و میبرم تهران از امکانات استفااده کنند عقب نمونند !!حالا شما دوباره نکته نگیرید من بچه ندارمااا
فتوشاپه!! بابا مترو مگه سر و صاحاب نداره؟ اصن چجوری از رو گیت رد شدن با این یخچال؟! فکر کنم مال خود راننده باشه داره میبره ایستگاه بعد به همکاراش نوشابه خنک بده!

من یکی اصلا از زندگی تو تهران خوشم نمیاد! نیاز آدم به آرامش خیلی بیشتر از نیازش به امکاناته!
اصفهان هم داره شلوغ میشه !!!از همه شهر ها امدن !! مث تهران شده اصفهانی کمتر پیدا میشه !! خو چه فرقی داره حداقل ادم جایی باشه که امکاناتش بیشتره و مهمتر خوش اب و هوا تر !!
اینقدر که تهران جای تفریحی داره اصفهان نداره
تازه اینجا همیشه اب هست !! اصفهان تو زمستون هم به زور پمپ فشار اب خوب میشه
نکته مهم دیگه کمتر فضول داره هر کی سرش به کار خودشه

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشحال ميشيم تشريف بياريد به نمايشگاه خواهرم :smile:

افتتاحيه امروز ساعت
15 تا18 بعدازظهر ميباشد.. منتظر حضور گرمتان هستيم......(تنها امروز كه روز افتتاحيه است ساعت به اين صورته وگرنه طبق بروشو به مدت يك هفته دايره..)

يه كوچولو تابلوهاي منم هست

افشین باتمانی

متخصص کشاورزی
کاربر ممتاز
اول اینکه من 18 سالمه !!اون 20 مثلا الکی بود
دوم اینکه کوجا لهجم عوض شدس !! به قول بچه ها حیا کون !!خخخ
سوم نه بابا به اندازه 4 سال دیگه فقط !! اما حتما بچه ها مو میارم و میبرم تهران از امکانات استفااده کنند عقب نمونند !!حالا شما دوباره نکته نگیرید من بچه ندارمااا

اولا که شما طبق قانون نانوشته ی خلقت نسوان14سالتونه ، شکسته نفسی میفرمایین
دویوما 20سال با18 سال 2 سال فرقشه اونوقت الکی گفتین!؟:surprised:ای ول مهندس:D میگن تفاوت صنعت انگلستان با ژاپن توی 20 دقیقه س!...

ایشاله اگه در آبنده اثری از تهران با این آلودگی و شلوغیش مونده بود بچه هاتونو بیارین البته با کپسول اکسیژن:biggrin: حتما اینجوری کلی پیشرفت میکنن

جدای از شوخی نظر من اینه: انسان میخواد با خوشبختی زندگی کنه ..درسته توی شهری مث تهران موقعیتهای بهتری ممکنه پیش بیاد اما این معناش لزوما خوشبخت شدن نیست. شما ببینین کیفیت زندگی چند درصد مردم تهران که توی بیشترین امکانات دارن زندگی میکنن رضایت بخشه؟...ببینین چند درصد مردم برای داشتن حداقل رفاه توی این شهر از صبح تا شب کار میکنن...اصلا کی فرصت زندگی کردن پیدا میکنن؟

eliot -esf

کاربر ممتاز
خوشحال ميشيم تشريف بياريد به نمايشگاه خواهرم :smile:

افتتاحيه امروز ساعت
15 تا18 بعدازظهر ميباشد.. منتظر حضور گرمتان هستيم......(تنها امروز كه روز افتتاحيه است ساعت به اين صورته وگرنه طبق بروشو به مدت يك هفته دايره..)

يه كوچولو تابلوهاي منم هست

خودتم هستی ؟!
سفره هستین فروشی؟!
با سرویس خوابگاه بهار میشه امد :D

اولا که شما طبق قانون نانوشته ی خلقت نسوان14سالتونه ، شکسته نفسی میفرمایین
دویوما 20سال با18 سال 2 سال فرقشه اونوقت الکی گفتین!؟:surprised:ای ول مهندس:D میگن تفاوت صنعت انگلستان با ژاپن توی 20 دقیقه س!...

ایشاله اگه در آبنده اثری از تهران با این آلودگی و شلوغیش مونده بود بچه هاتونو بیارین البته با کپسول اکسیژن:biggrin: حتما اینجوری کلی پیشرفت میکنن

جدای از شوخی نظر من اینه: انسان میخواد با خوشبختی زندگی کنه ..درسته توی شهری مث تهران موقعیتهای بهتری ممکنه پیش بیاد اما این معناش لزوما خوشبخت شدن نیست. شما ببینین کیفیت زندگی چند درصد مردم تهران که توی بیشترین امکانات دارن زندگی میکنن رضایت بخشه؟...ببینین چند درصد مردم برای داشتن حداقل رفاه توی این شهر از صبح تا شب کار میکنن...اصلا کی فرصت زندگی کردن پیدا میکنن؟
مگه بقیه جاها کار نمیکنند !! میگن تهرانی ها آخر هفته ها میرند کوه زندگی میکنند دیگه !!

اصلا من ادم بزرگ نیستم به این چیزها فکر نمیکنم که !! فقط میخوام باشم استفاده کنم از امکانات مگه چیه !!

eliot -esf

کاربر ممتاز
به پایان نامه های دانشگاه تهران چه شکلی میشه دسترسی پیدا کرد ؟!؟

"Pejman"

نه موقع پیاده شدن !! اخه من قبلش حواسم به کولم بود بعد که میخواستم پیاده بشم انداختم پشتم
بی ارتی توحید که همیشه شلوغه موقع پیاده شدن یکم طول میکشه !!! ولی برا دزدی زمان کوتاهی بود
تازه باز کردن کوله من دو مرحله ایه!!

دقیقا چه شکلی جبران میکنید ؟!؟:w05:

نتیجه اخلاقی بزرگتر !! همه کارت های خود درون کیف پول قرار ندهید :)+ اگر کیف پولتون دزدیده شده برید یه سر ترمینال جنوب کیوسک مسئولین بی ارتی !! دزدان محترم هر روز بعد از خالی کردن جیبتان بقیه کارت ها و مدارک همرا با کیف میندازند و سرانجام همش به اونجا میرسه !!

همه امکانات اینجاست !! 20 سال عمرم تو اصفهان الکی تلف شد !!

همین کاری که انجام شده رو میرم جبران میکنم. کاری نداره که ;)

چرت تر و چرند تر از تهران وجود نداره. امکاناتشم بره بمیره اصلن ...:mad: دود و دم و سرطان و بی فرهنگی و ....... والا........

سلام :smile:

متشکرم

خدا رو شکر

شما خوبین ؟

چه خبرا ؟

ممنونم خوبم. مرسی

مگه بقیه جاها کار نمیکنند !! میگن تهرانی ها آخر هفته ها میرند کوه زندگی میکنند دیگه !!

اصلا من ادم بزرگ نیستم به این چیزها فکر نمیکنم که !! فقط میخوام باشم استفاده کنم از امکانات مگه چیه !!

آره همه میرن کوه! صفا میکنن! خیلی خوش میگذرونن! لواشک میخورن تو کوه! ببین امکاناتش خیلی خوبه اما بعد از مدتی متوجه میشی زیاد فرقی با شهرای دیگه نداره. فقط یه خورده بزرگتره. در امکانت داشتنش شکی نیست. اما رفاه صوتی و رفاه آرامشت در خطره! گفتن از ما بود :D

به پایان نامه های دانشگاه تهران چه شکلی میشه دسترسی پیدا کرد ؟!؟

[h=3]مرکز اطلاعات و مدارک علمی ایران[/h] اکثرشونو جمع آوری کرده. آدرسشو بلدی؟ بعد از میدون انقلاب به سمت چهار راه ولیعصره

با کارت دانشجوییت برو میتونی از صفحاتش کپی هم بگیری و درخواست هم بدی. یک سری قانون داره. در کل بد نیست من ازش راضی بودم. (از این امکانات تهران خوشم میاد فقط--- البته الان اینترنتی هم میتونی درخواست بدی)

eliot -esf

کاربر ممتاز
همین کاری که انجام شده رو میرم جبران میکنم. کاری نداره که ;)

چرت تر و چرند تر از تهران وجود نداره. امکاناتشم بره بمیره اصلن ...:mad: دود و دم و سرطان و بی فرهنگی و ....... والا........

ممنونم خوبم. مرسی

آره همه میرن کوه! صفا میکنن! خیلی خوش میگذرونن! لواشک میخورن تو کوه! ببین امکاناتش خیلی خوبه اما بعد از مدتی متوجه میشی زیاد فرقی با شهرای دیگه نداره. فقط یه خورده بزرگتره. در امکانت داشتنش شکی نیست. اما رفاه صوتی و رفاه آرامشت در خطره! گفتن از ما بود :D

[h=3]مرکز اطلاعات و مدارک علمی ایران[/h] اکثرشونو جمع آوری کرده. آدرسشو بلدی؟ بعد از میدون انقلاب به سمت چهار راه ولیعصره

با کارت دانشجوییت برو میتونی از صفحاتش کپی هم بگیری و درخواست هم بدی. یک سری قانون داره. در کل بد نیست من ازش راضی بودم. (از این امکانات تهران خوشم میاد فقط--- البته الان اینترنتی هم میتونی درخواست بدی)
دیدید شما هم اخرش رسیدید به امکانات !! (چشمک)

اینترنتی منظورتون پایگاه اطلاعاتی margin !?!؟
تو مارجین فقط مقاله میاره !!من پایان نامه ها شو میخوام !!
یسری امار بهداشتی میخوام این ها به تظرتون از مرکز بهداشت ا بگیرم یا جایی دیگه !؟

راستی لزمون دکترا چیگار کردید ؟!

"Pejman"

دیدید شما هم اخرش رسیدید به امکانات !! (چشمک) اینترنتی منظورتون پایگاه اطلاعاتی margin !?!؟ تو مارجین فقط مقاله میاره !!من پایان نامه ها شو میخوام !! یسری امار بهداشتی میخوام این ها به تظرتون از مرکز بهداشت ا بگیرم یا جایی دیگه !؟ راستی لزمون دکترا چیگار کردید ؟!
نه منظورم همونی بود که لینکشو فرستادم. مارجین چیه!؟ آمار چی دقیقا میخواین. در ضمن دارم تو شهرتون حالشووووو میبرم..... امکانات تهرانم مال خودتون ... خخخخخخ کنکور هیچکارش نکردیم :) :) :) تا سه شنبه اصفهانم حالشو میبرمممممم. رفتم امشب سی و سه پل :) آب توش بود

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودتم هستی ؟!
سفره هستین فروشی؟!
با سرویس خوابگاه بهار میشه امد :D

بله بله.. خودمم هستم.. هم براي فروش هست هم براي اموزش..

بالا