زندگی بدون عشق مثه چی میمونه؟

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
کوچیک که بودم هر سال وقتی آخرین امتحان ترم خرداد تموم میشد با ذوق زیاد تند میومدم به خونه. نزدیک خونه که میشدم بوی ناهار و خورشت مامان به مشام می رسید و سر و صدای داخل آشپزخونه یه حس دلگرمی خاصی بهم میداد. به مامانم میگفتم آخیش راحت شدم امتحانا تموم شد. جورابامو در میوردم و پرت میکردم یه گوشه و با خیال آسوده بازی میکردم. اما بعد از دو سه روز دوباره زندگی خسته کننده میشد. عصرهای کسالت آور تابستون وقتی همه خانواده در خواب بعد از ظهری بودن و من بیدار بودم نمیدونستم چیکار کنم و حوصله ام سر می رفت... غروبهای دلگیر و صدای غم انگیز اذان که از دور شنیده میشد... روزهای یکنواختی که میومدن و می رفتن و صدای زنگ در حیاط که خوشحالم میکرد مهمون اومده ولی مامور برق بود ... بدتر از همه اواخر شهریور و سردتر شدن هوا که استرس نزدیک شدن به سال تحصیلی جدید حالمو بدتر میکرد.
آره زندگی در بهترین حالتش مثه عصرهای تابستونه وقتی همه خوابن... مثه غروبهای دلگیره... مثه استرس نزدیک شدن به ماه مهر واسه یه دانش آموزه.
و اما بنظرم تنها چیزی که میتونه یکنواختی و رخوت و بی حوصلگی و کسالت آوری زندگی رو کم کنه عشق هست. بدون تو، عشق من، زندگی در بهترین حالت مثه عصرهای کسل کننده تابستونه، مثه بعد از ظهرهای جمعه هست واسم:(
ای خدا ...

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالب بود و تاثیر گذار
ایشالا هرچه زودتر به عشقتون برسین:)

saba27

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
زندگی بدون عشق مثل زندگی کردن تو جاییکه اکسیژن وجود نداره و آدم احساس خفگی میکنه

انیشتن

عضو جدید
اره عشق وقتی خوبه واقعی باشه نه اینکه یکسال دوسال 3سال باهات باشه رهات کنه.تو بمونی و تنهایی.بنظر من اگه قرار کسی تو زندگیم پیدا شه که ولم کنه تنهایی هامو بیشتر دوستدارم.

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه منظورتون از عشق این عشقای جدیده که ترجیح میدم هرگز نباشه چون زندگی با نبودش خیلی شیرین تره...

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اعتقادی به عشق ندارم!

عشق رو باید تجربه کرد تا فهمید چیه قابل توصیف نیست.
لازمه عشق اما فک میکنم خلوص نیت ، صاف و سادگی عاشق هست.
خیلی وقتا آدما فک میکنن عشقو تجربه کردن ولی اشتباه میکنن. اونچه که تجربه کردن عشق نبوده
این شعر از عطار خیلی خوب گفته

I.R.IRAN

عضو جدید
" عشق بهترين چيزيه كه هركس ممكنه تجربش كنه "
تعاريف و تعابير زيادي از عشق شده ، اما اينكه اسم يه احساس ، ميتونه عشق باشه يا چيز ديگه رو ، فقط خود شخص ميتونه بگه
چون يه نفر ، هرگز نميتونه به خودش دروغ بگه . . .

بنظر من ، عشق شامل يه مسير خيلي خطرناكه ، با كلي اتفاقاي تلخ و شيرين
تو اين سفر لذت ميبري ، آسيب ميبيني ، خوشحال ميشي ، ناراحت ميشي ، مي خندي ، اشك ميريزي
شايد واقعا خيلي عذاب بكشي ، اما همين عذابش رو هم دوست داري و به جون ميخري

و هرگز از خريت خودت احساس پشيموني نميكني . . .

نیلومانا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدون عشق؟ مثل فقط زنده بودن و نفس کشیدن!
زندگی با عشق معنی پیدا میکنه...این عشق میتونه به هر چیزی باشه مثل عشق به خونواده..

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عشق رو باید تجربه کرد تا فهمید چیه قابل توصیف نیست.
لازمه عشق اما فک میکنم خلوص نیت ، صاف و سادگی عاشق هست.
خیلی وقتا آدما فک میکنن عشقو تجربه کردن ولی اشتباه میکنن. اونچه که تجربه کردن عشق نبوده
این شعر از عطار خیلی خوب گفته
شما از کجا میدونی که من اون صفاتی رو که گفتین نداشتم؟ یا ندارم؟
حرف خام که نمیزنم .

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
هروقت حس کردی زندگیت بدون عشق داره سپری میشه بدون مُردی ... !

m.f.y

عضو جدید
احساس سوختن به تماشا نمیشود آتش بگیر تا که بدانی چه میکشم

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مثه اینه

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق خوبه ..سلام میرسونه :D

ولی انصافا اون بعد از ظهرای تابستون که همه خواب بودنو من از بیکاری داشتم میمردم و با تمام وجود درک کردم :D