زمین شناسی ایران

nillpar

عضو جدید
سلام من یه تحقیق درباره کانسار های ذغالسنگ در ایران دارم.اگه کسی مطلب یا نقشه ای در این زمینه داره ممنون میشم کمکم کنه!!!!

nillpar

عضو جدید
سلام آقا جعفر یه مقدارشو پیدا کردم باید یه معدن ذغال از ایران و برسی کنم من معدن ذغال کرمان و انتخاب کردم اکثر مطالبی که میخوسم و پیدا کردم جز ژئوفیزیکش و نقشه توپوگرافیش(پراکندگی ذغال در ایران و معدن کرمان)

jafartork

عضو جدید
درود
نقشه ی توپوگرافیشو که نمیتونی به این سادگیا بدس بیاری هم پول میخواد هم پارتی;)

nillpar

عضو جدید
باشه اشکال نداره!! پولش موردی نیس فک نکنم زیاد باشه اما پارتی!!!!!!!
راهی نیس؟
اگه برم صنایع و معادن کمک میکنن؟

saeid.baghban

عضو جدید
باید بری سازمان نقشه برداری شهرتون.مشکلی هم نداره ،فروش نقشه دارن فقط یه کم گرونه

به کمک Google Earth میتونی نقشه توپوگرافی دربیاری دیگه. منطقه رو پروفیل بندی کن ،فاصله های منظم در بیار و طول و عرض جغرافیایی و ارتفاع نقاط رو پیاده کن تو Surfer یا MATLAB. فقط 1روز وقتتو میگیره. از هیچی که بهتره

آخرین ویرایش:

nillpar

عضو جدید
ممنون سعید خان
نقشه ای میخوام که پراکندگی ذغالسنگ در ایران رو بده (پیدا کردم) اما توپوگرافی معادنشو هنوز نه!!!

saeid.baghban

عضو جدید
اونو دیگه باید از خود دفتر معدن بگیری. چون تو طرح های اکتشاف نقشه توپوگرافی هر معدن رو کار میکنن.
تنها راهت فکر کنم همینه

Amirhosein7

عضو جدید
سلام اگه پولش زیاد مهم نباشه راه حل داره.
عکس هوایی منطقه رو سفارش بدید بعد ببرید سازمان نقشه برداری تهران.
اونجا دستگاهی هست که با وارد کردن عکس هوایی به سرعت نقشه ی توپوگرافی را آماده می کنه.

mohammad Hiresh

عضو جدید
سلام nillparدوسال پیش وقتی معدن هجدک(یکی از معادن ذغالسنگ کرمان) ریزش کرد واسه اکتشاف ژئوفیزیکی رفتیم اونجا اگه فکرمیکنی میتونه کمکت کنه بگو چی میخوایی تا گیر بیارم خودمم دیتاازاونجا دارم
mohammad_hiresh@yahoo.com

iman_khan

عضو جدید
ممنون سعید خان
نقشه ای میخوام که پراکندگی ذغالسنگ در ایران رو بده (پیدا کردم) اما توپوگرافی معادنشو هنوز نه!!!
ممنون میشم در اختیار منم قرار بدید اگه پیدا کردید نقشه پراکندگی معادن زغال‌سنگ و همچنین توپوگرافیشونو