[ زبان تخصصی عمران ] دانلود ► جزوه و کتاب

ebrahim110

عضو جدید
رايگان

فرهنگ لغت انگليسي به فارسي و

فارسي به انگليسي عمران افزار

اين فرهنگ لغت حاوي بيش از 50،000 لغت ميباشد و نسبت به محصولات مشابه خود حجم بسيار كمتري اشغال ميكند(در حدود 2.7 مگا بايت)، موتور ديتابيس آن بطور اختصاصي و از پايه نوشته شده است، لذا سرعت جستجوي آن بالا بوده و حجم بسيار كمي از حافظه RAM را اشغال مي كند (در حدود 4 تا 8 مگا بايت)، از امكانات ويژه اين نرم افزار، امكان ترجمه لغات واقع در Clipboard است، به اين صورت كه براي پيدا كردن معني يك لغت در يك متن، كافيست كلمه مورد نظر را انتخاب كرده و دكمه هاي Ctrl+C را فشار دهيد تا معني آن كلمه در نرم افزار نمايش داده شود.
جهت دانلود نرم افزار اینجا کلیک کنید.

آخرین ویرایش:

shahi-007

عضو جدید
یه فایل صوتی برای زبان تخصصی

یه فایل صوتی برای زبان تخصصی

سلام. دوستان برای درس زبان تخصصی یا عمومی که توی کنکور می آد کسی می تونه یه سری فایل های صوتی معرفی کنه که بریزم توی mp3player و بتونم بیرون گوش کنم
همونطور که می دونید گوش دادن خیلی زبان رو تقویت می کنه

moein_13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[ زبان تخصصی عمران ] دانلود ► جزوه و کتاب

کتاب زبان تخصصی رشته عمران و راهنمای کامل آن PDF

187 صفحه کتاب اصلی (انگلیسی / 824 کیلوبایت)
55 صفحه راهنما (فارسی / 882 کیلوبایت)
لینک مستقیم

دانلود کتاب اصلی:

دانلود راهنما:
http://irshopmandotcom.persiangig.com/Farsilearning.com/omran-rahnama-www.farsilearning.com.rar

یا:
http://babakkhan123.parsaspace.ir/FarsiLearning.Com/omran-rahnama-www.farsilearning.com.rar

دانلود کتاب اصلی:
http://irshopmandotcom.persiangig.c...ran-zaban-takhasosy-www.farsilearning.com.rar

یا:
http://babakkhan123.parsaspace.ir/FarsiLearning.Com/omran-zaban-takhasosy-www.farsilearning.com.rar

Password:
www.farsilearning.com

kary6646

عضو جدید
سلام. دوستان برای درس زبان تخصصی یا عمومی که توی کنکور می آد کسی می تونه یه سری فایل های صوتی معرفی کنه که بریزم توی mp3player و بتونم بیرون گوش کنم
همونطور که می دونید گوش دادن خیلی زبان رو تقویت می کنه
سلام دوست عزيز من هم دنبال فايلهاي صوتي يادگيري زبان فرانسه براي استفاده درMP3PLAYERهستم.وسعي ميكنم بگردم وچيزي براتنون پيدا كنم
موفق باشيد.

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
نرم افزار يا برنامه اي براي لغات تخصصي عمران

نرم افزار يا برنامه اي براي لغات تخصصي عمران

نرم افزار يا برنامه اي هست كه توش كليه يا بخشي از لغات تخصصي عمران رو داشته باشه؟؟
قابليت نصب روي رايانه يا گوشي تلفن همراه رو داشته باشه!!!(البته اكثر ديكشنري ها لغات تخصصي رو دارن،ولي منظورم خاص رشته ي عمران هست!)

كسي همچين برنامه اي سراغ داره؟؟

rasool.civil

مدیر بازنشسته
نرم افزار يا برنامه اي هست كه توش كليه يا بخشي از لغات تخصصي عمران رو داشته باشه؟؟
قابليت نصب روي رايانه يا گوشي تلفن همراه رو داشته باشه!!!(البته اكثر ديكشنري ها لغات تخصصي رو دارن،ولي منظورم خاص رشته ي عمران هست!)

كسي همچين برنامه اي سراغ داره؟؟
نرم افزار گزینه آخر هست
تو گوگل سرچ کن
از چند نفر شنیدم خوبه 2000تا لغط تخصصی هم داره
اینجوریم که میگن با روزی 15 دقیقه در مدت 3 ماه میتونید همه کلماتو حفظ شد
ولی چند نفرم گفتند وقت تلف کردنه و همون کتاب عزمی رو باید خوند

mohandes -shahab

عضو جدید
[ دانلود ] لغات فنی عمران

[ دانلود ] لغات فنی عمران

مشاهده پیوست zaban1.pdf
لغات فنی عمران
سلام اینم یک فایل پی دی اف برای کسانی که می خواهند لغات تخصصی عمران را فرا بگیرند.

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
dic

dic

:smile:سلام مهندسین گرام:
من دیکشنری عمران میخوام...هرچی سعی کردم دانلود کنم نشد:(
خیلی بهش نیاز دارم و خیلیم فوری چون وقت زیادی ندارم...
اگه کمک کنید ممنون میشم

آخرین ویرایش:

hossein_nima

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان من نمیدونستم سوالم رو کجا مطرح کنم میخواستم معنی کلمه conditoned رو در جمله زیر بدونم کسی میتونه کمک کنه
For both unconditioned and conditioned mixes prepared using either middle or upper limits of ASTM specification for dense graded aggregate, the creep deformation of mixes prepared using 80/100 asphalt were less than those for mixes prepared using 60/70 asphalt

negin.ss

عضو جدید
[ زبان تخصصی عمران ] راهنمایی

[ زبان تخصصی عمران ] راهنمایی

سلام دوستان من واسه امروز باید یه متن و ترجمه کنم میشه یکم کمکم کنید؟؟؟:cry:
1- wax method چیه؟
2-this standard is issued under the fixed designation D4943, the number immediately following the designation indicates the year of original adoption or, in the case of revision . a number in parentheses the year of last reapproval .a superscript epsilon indicate change since the last revision or reapproval .:(

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
سلام دوستان من واسه امروز باید یه متن و ترجمه کنم میشه یکم کمکم کنید؟؟؟:cry:
1- wax method چیه؟
2-this standard is issued under the fixed designation D4943, the number immediately following the designation indicates the year of original adoption or, in the case of revision . a number in parentheses the year of last reapproval .a superscript epsilon indicate change since the last revision or reapproval .:(

درود بر شما .......
بنده در برنامه گوگل ترنس ...... ریختم ........ به لینک زیر مراجعه کنید.............. و می تونید......... ترجمه اون رو هم ویراش کنید.................... لینک ترجمه

negin.ss

عضو جدید
درود بر شما .......
بنده در برنامه گوگل ترنس ...... ریختم ........ به لینک زیر مراجعه کنید.............. و می تونید......... ترجمه اون رو هم ویراش کنید.................... لینک ترجمه

سلام
ممنونم
منم تو گوگل ترنسلیت می زنم ولی جور در نمیاد معنیش یکم عجیب غریبه اخه

negin.ss

عضو جدید
these limits distiguish the bound aries of the sevrel consistency state of cohesive soils
و
agencies engaded رو میشه نیرو های درگیر معنی کرد؟

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
these limits distiguish the bound aries of the sevrel consistency state of cohesive soils
و
agencies engaded رو میشه نیرو های درگیر معنی کرد؟

با سلام ......

امیداورم پاسخ رو یافته باشید......... در هر صورت ....

روی هم لغت ترجمه شده کلیک کن چندین لغت دیگه به صورت منو میاد .............حالا روی هر کدام بری معنی های متفاوت رو نمایش میده بهترین رو انتخاب کنید و استفاده کنید........

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فایل صوتی زبان تخصصی عمران

فایل صوتی زبان تخصصی عمران

سلام کسی فایل زبان تخصصی عمران داره که برای کنکور ارشد خوب باشه

mehrdad_pamad

عضو جدید
با سلام
دوست عزیز اگه دنبال فایل صوتی برای آموزش این درس باشید فک نکنم تو نت فایل فری برای اینکار پیدا کنید و به لینک های خرید پستی برمیخورید.
ولی برای آموزش زبان تخصصی میتوانید با صرف وقت و خوندن جزوه های ارائه شده رایگان تو نت بهترین نتیجه را بگیرید
×××
موفق باشید

niloohg

عضو جدید
عزیزان برای یادگیری زبان تخصصی عمران باید ترجمه کنید من خودم دانشجوی عمران هستم مترجم متون تخصصی عمران ومعماری و مترجم متون عمومی هم هستم طبق تجربه خودم میگم گوش دادن به مکالمات روزمره و معمولی بکارتون نمیاد. از گوگل تکست های عمرانی دانلود کنین و ترجمش کنین روزی یک پاراگراف خیلی کمکتون میکنه.اگر هم کمک خواستین در خدمتتون هستم.

بالا