ریز مکالمات ایرانسل

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
با سلام
من هم همچین مشکلی دارم البته با این تفاوت که اون کسی که مرتب میره و متن پیامک های منو میگیره و گرفته صاحب خط هم نیست اما آشنا داره،جالبه من با بخش حقوقی ایرانسل هم تماس گرفتم با قاطعیت میگفتن که اصلا" متن ثبت نمیشه هر چی میگفتم بابا تو این که ثبت میشه شک ندارم فقط میخوام بدونم تا چند وقت ذخیره میشه زیر بار نمیرفتن.نمیدونم چیکار کنم،جالبه حالا اگه بخوای خودت که صاحب خطی بگیری نمیدن و حکم هم که نمیدن اما یه آدم از خدا بی خبر با یه آشنا راحت هر روز میتونه کنترلت کنه واقعا" باید گریه کرد به حال این مملکت

پیام ها چه با آشنا چه بی آشنا به غیر از دستور مامور قضایی از سیستم خارج نمیشن.
داخل سرور باید رمز شناسایی نامه ای که مامور قضایی داده شده رو بزنن تا بشه از روی پیام ها پرینت گرفت (اونم فقط برای 1 بار).

silas99

عضو جدید
سلام دوست عزیز
خیلی خوشحال میشم اگه حرفی که میزنید صحیح باشه اما...

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلام دوست عزیز
خیلی خوشحال میشم اگه حرفی که میزنید صحیح باشه اما...
اگر من اطلاع دارم اینطوریه.
میتونید جوابهام رو با اساسنامه ی شرکت مخابرات مبنی بر مزاحمت های تلفنی مطابقت بدین.

mahaya67

عضو جدید
آره واسه منم همینطور فقط زمان وشماره ای که اس و تماس گرفتم بودم تا یه ماه قبل بود و اونجا نوشته بود پرینت تا سه ماه قبل رو با نامه دادگاه میدن اما متن اسمسها نبود.

HaMiD.TcI

مدیر تالار
آره واسه منم همینطور فقط زمان وشماره ای که اس و تماس گرفتم بودم تا یه ماه قبل بود و اونجا نوشته بود پرینت تا سه ماه قبل رو با نامه دادگاه میدن اما متن اسمسها نبود.

حریم خصوصی کاربران فوق العاده تحت تدابیر امنیتی قرار میگیره,حتی وقتی خود من برای مشکلات فنی و امنیتی وارد بخش سرور های آرشیو میشم حق ندارم هیچگونه حافظه,کارت الکترونیک,تلفن همراه و کلا" هیچ قطعه ی الکترونیکی با خودم همراه داشته باشم
کلیه ی مامورین حفاظت شدید ترین تدابیر رو حتی برای کادر خودشون انجام میدن!

mohsen100

عضو جدید
پیام ها چه با آشنا چه بی آشنا به غیر از دستور مامور قضایی از سیستم خارج نمیشن.
داخل سرور باید رمز شناسایی نامه ای که مامور قضایی داده شده رو بزنن تا بشه از روی پیام ها پرینت گرفت (اونم فقط برای 1 بار).

سلام.خب این پیام ها برای چند سال ذخیره میشه؟

HaMiD.TcI

مدیر تالار
سلام.خب این پیام ها برای چند سال ذخیره میشه؟

به جای اینکه تا 1 تاپیک رو میبینید سوالتون رو توش پست می کنید, از اول تاپیک یه نگاه بکنید تا بفهمید جواب سوالتون داده شده یا خیر!

بهار امیدوار

عضو جدید
من سیمکارت به نام خودمه
مراجعه کردم
گفتن باید از دادگاه نامه بیاری بعد بهت میدیم
اونم فقط شماره ها رو نه متن رو !
من شماره یکی از مخاطبینم رو که گم کرده بودم میخاستم که قیدشو زدم و از راه فشار آوردن به حافظه و روش آزمون و خطا بدست آوردم ! :)

بالا