روش های متفاوت جراحی زیبایی شکم

zibajarahi

New member
روش های متفاوت جراحی زیبایی شکم


آبدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم روشی است برای خارج کردن چربی های اضافه شکم و صاف کردن و کشیده کردن شکم .جراحی زیبایی شکم بر خلاف سایر جراحی ها یک اقدام جراحی عمده به حساب می آید .

انواع جراحی زیبایی شکم


1- جراحی مینی آبدومینوپلاستی
2- آبدومینوپلاستی کامل
3- آبدومینوپلاستی گرداگرد

در روش جراحی مینی آبدومینوپلاستی که ساده ترین و کوچکترین روش جراحی زیبایی شکم می باشد که در این جراحی از یک برش کوچک استفاده می شود .
جراحی مینی آبدومینوپلاستی دور اف برش ندارد و مدت زمان آن دو ساعت می باشد . این جراحی مختص افرادی می باشد چربی زیر شکم دارد . این روش یک روش متوسط جراحی زیبایی شکم می باشد .
در روش جراحی آبدومینوپلاستی کامل که روش دیگر جراحی زیبایی شکم می باشد . برش جراحی در این روش از یک پهلو تا پهلوی دیگر امتداد پیدا می کند .این روش به حداکثر ترمیم نیاز دارد و در این روش برش دور ناف صورت می گیرد و پوست و عضلات شکم جابجا خواهد شد و ممکن است در این روش ساکشن صورت گیرد .پس از پایان جراحی زیبایی شکم لوله جهت استخراج خون آب و ترشحات به بیمار زده خواهد شد .
روش دیگر جراحی زیبایی شکم آبدومینوپلاستی گرداگرد می باشد که وسیع ترین روش جراحی می باشد .
در این روش جراحی زیبایی شکم ممکن است در یک یا دو مرحله یا در دو نوبت صورت گیرد .
بر جراحی در این روش به ناحیه پشت امتداد پیدا می کند و بیمار مورد جراحی باید در دو جهت روی تخت بخواید .شکم و پشت شکم .در این روش تقریبا عوارض وجود ندارد و بیمارانی که کاهش وزن شدید داشته اند این جراحی لازم است .

مراقبت بعد از هر سه روش جراحی زیبایی شکم


بیماران از هر سه نوع جراحی زیبایی شکم را که داشته اند فرقی نمی کند . مراقبت های بعد از جراحی زیبایی شکم باید به طور کامل صورت گیرد . در مراقبت بعد از جراحی زیبایی شکم باید فرم خوابیدن و نوع پانسمان و طرز را رفتن و نشستن و طرز نگهداری لوله ها رعایت شود و از گن های مخصوص و شکم بند تا چند هفته استفاده شود .
 

Similar threads

بالا