روش جدید جایگزین الگوریتم وارشال ( ساختمان گسسته) لطفا نظر بدین

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تبريك عالي بود

البته يبار خوندم..يبار ديگه بخونم حله...

افرين عجب مخي هستي شما...

اين روش ابداعيو فقط تو نت گذاشتي..يا ...؟؟

پيگيرش باش تو كتاباي درسي بيارنش...الان يه نسخشو واسه استادمون ميفرستم

xxkamixx

عضو جدید
ممنون از توجهتون. راستش خودم با الگوریتم وارشال مشکل داشتم. تو ارشد هم که میدن حلش آدم ممکنه اشتبه کنه. با این روش امکان اشتباه کردن خیلی پایین میاد. فقط فکر میکنم یک مشکلی باشه. اینم امکان خطا داره که با دو بار چک کردن یکبار از بالا به پایین یبارم از پایین به بالا حلله. اختیار دارین. به گسسته علاقه دارم. فعلا تو نت گذاشتمش. تو سایتای خارجی هم میزارم. فک کنم بیشتر از اینجا ازش استقبال کنن. ممنون

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
به نظر من گسسته درس سختیه اگه هم علاقه و هم استعدادشو دارین خوش به حالتون

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از توجهتون. راستش خودم با الگوریتم وارشال مشکل داشتم. تو ارشد هم که میدن حلش آدم ممکنه اشتبه کنه. با این روش امکان اشتباه کردن خیلی پایین میاد. فقط فکر میکنم یک مشکلی باشه. اینم امکان خطا داره که با دو بار چک کردن یکبار از بالا به پایین یبارم از پایین به بالا حلله. اختیار دارین. به گسسته علاقه دارم. فعلا تو نت گذاشتمش. تو سایتای خارجی هم میزارم. فک کنم بیشتر از اینجا ازش استقبال کنن. ممنون

حالا اگه تو سايتاي خارجي گذاشتي و اونا به اسم خودشون تو كتابا اوردن چي؟؟
از اينا همه چي بر مياد...بنظرم پيگير باش همين جا تو ايران اين روش ثبت بشه...اگه نتيجه نگرفتي اونوقت بذارش تو سايتاي خارجي

zeinab64

عضو جدید
خوبه اما شما چجوری این الگوریتم رو اثبات میکنین؟؟!!! شما فقط یه مثال ارائه دادین.

xxkamixx

عضو جدید
شاید این خارجیا به اسم خودشون ثبت کنن درست ولی ایرانیا هم همین کارو بلدن. الان سفرم بعد برگشت میدم استادام نگاهش کنن.:eek:

در مورد اثبات الگوریتم هم باید بگم تو ذهنم الان اثباتشو تجسم کردم بعدا اونم ارائه میدم ولی نه تو اینجا. ;)

بالا