روش المان محدود

mohamadzanganeh

عضو جدید
سلام دوست عزیز کتاب لاتین روش اجزا محدود سگرلند بهترین مرجعست و ترجمه شده کتاب از دانشگاه صنعتی اصفهان هم توی بازار موجود می باشد

Zienkiewicz

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان عزیز
این تاپیک می تواند مرجع مناسبی برای کسانی باشد که می خواهند کد المان محدود بنویسند اما انگار فعالیت چندانی در اینجا انجام نمی شود. برای این که این تاپیک مجددا فعال شود من این کامنت را نوشتم و به دوستان اعلام می کنم که اگر بتوانم به سوالات آنها در زمینه کد نویسی المان محدود پاسخ خواهم داد. اما فعلا تعدادی کتاب خوب در زمینه المان محدود را آپلود کردم که از طریق لینک زیر قابل دسترسی است.
http://prj4you.blog.ir/page/ebooks
ارادتمند

t.hadei

عضو جدید
دانلود كتاب اجزا محدود لوگان تجمه دكتر شيشه ساز

دانلود كتاب اجزا محدود لوگان تجمه دكتر شيشه ساز

لطفا فايل اين كتاب را برايم ايميل كنيد
با تشكر فراوان
روش اجزای محدود (بخش اول)

ناشر: انتشارات دانشگاه شهید چمران اهواز
نویسنده: لوگان، داریل ال
مترجم: دکتر محمد شیشه ساز

ALI KAMYAB

عضو جدید
سلام وقت به خیر
منابع متعددی برای یادگیری المان محدود وجود دارند که برخی از آنها عبارتند از: an introduction to the finite element method تالیف j. n. reddy و مبانی روش المان محدود در دینامیک سازه ها تالیف دکتر امیر الدین صدر نژاد. اگر سوالی خاص در این زمینه داری می توانی با email من تماس بگیری . من استاد دانشگاه و مدرس برتر هستم و این درس را نیز بارها تدریس نموده ام: alikamyab98@gmail.com

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام وقت به خیر
منابع متعددی برای یادگیری المان محدود وجود دارند که برخی از آنها عبارتند از: an introduction to the finite element method تالیف j. n. reddy و مبانی روش المان محدود در دینامیک سازه ها تالیف دکتر امیر الدین صدر نژاد. اگر سوالی خاص در این زمینه داری می توانی با email من تماس بگیری . من استاد دانشگاه و مدرس برتر هستم و این درس را نیز بارها تدریس نموده ام: alikamyab98@gmail.com

سلام، کجا تدریس می فرمایین؟

eman dadoo

عضو جدید
سلام اگه ممکنه فایل کتاب دکتر شیشه ساز را برام ایمیل کن باتشکرdadooimanenginear@gmail.com

tourchy

عضو جدید
کتاب المان محدود " لوگان " کتاب بسیار مناسبی برای ورود به این تخصص است.

samira azar

عضو جدید
سلام دوستان.کسی حل المسایل کتاب المان محدود چاندراپاتلا رو داره?یا لینک دانلودش رو?خیلی مهمه.ممنون میشم

masoud615

عضو جدید
کتاب اجزاء محدود لوگان ترجمه دکتر شیشه ساز

کتاب اجزاء محدود لوگان ترجمه دکتر شیشه ساز

سلام لطفاً اگر ممکن است فایل کتاب دکتر شیشه ساز را برایم ایمیل کنید. باتشکر masoud615@gmail.com

da85s6

عضو جدید
سلام دوستان این ارور علتش چیه برام خیلی مهمه چند بار ران گرفتم ولی درست نشده؟Capture.jpg

بالا