روشي بهينه براي ايجاد مدل هندسي ايمپلر به كمك فناوري CAD/CAM

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
نويسند‌گان:
[ سعيد نهاوندي ] - دانشجوي كارشناسي ارشد دانشگاه صنعتي مالك اشتر مركز آموزشي و تحقيقاتي
[ مهدي تاجداري ] - استاديار دانشگاه صنعتي مالك اشتر مركز آموزشي و تحقيقاتي فناوريهاي نو
[ كامران عقلمند ] - دانشجوي كارشناسي ارشد دانشگاه صنعتي مالك اشتر مركز آموزشي و تحقيقاتي

خلاصه مقاله:
در اين مقاله، روشي پيشنهاد شده كه به كمك آن ميتوان مدل هندسي ايمپلر را با كمترين خطا ايجاد كرد . در اين روش با توجه به روابط و معادلات مربوط به طراحي ايمپلر از يك طرف و در دست داشتن نقاط بدست آمده از ماشين اندازهگيري مختصات (CMM) از طرف ديگر در ايجاد مدل هندسي ايمپلر به كمك نرمافزارهاي CAD/CAM خطا به حداقل مي رسد . بدين ترتيب ميتوان سير مراحل روش مهندسي معكوس را به درستي و با دقت بيشتر به كار گرفت واز حالت كپيسازي خارج نمود

كلمات كليدي:
ايمپلر - CAD/CAM ، مهندسي معكوس ، CMM

EhsanAE

عضو جدید
خیلی ممنون.
ولی موقع اجرا نوشته ها درست نشون داده نمیشن.
یه همچین حالتی دارن:

هم با Foxit هم با Adobe reader امتحان کردم تو جفتش نوشته ها بهم ریخته بود

ali-gold

کاربر فعال
نويسند‌گان:
[ سعيد نهاوندي ] - دانشجوي كارشناسي ارشد دانشگاه صنعتي مالك اشتر مركز آموزشي و تحقيقاتي
[ مهدي تاجداري ] - استاديار دانشگاه صنعتي مالك اشتر مركز آموزشي و تحقيقاتي فناوريهاي نو
[ كامران عقلمند ] - دانشجوي كارشناسي ارشد دانشگاه صنعتي مالك اشتر مركز آموزشي و تحقيقاتي

خلاصه مقاله:
در اين مقاله، روشي پيشنهاد شده كه به كمك آن ميتوان مدل هندسي ايمپلر را با كمترين خطا ايجاد كرد . در اين روش با توجه به روابط و معادلات مربوط به طراحي ايمپلر از يك طرف و در دست داشتن نقاط بدست آمده از ماشين اندازهگيري مختصات (CMM) از طرف ديگر در ايجاد مدل هندسي ايمپلر به كمك نرمافزارهاي CAD/CAM خطا به حداقل مي رسد . بدين ترتيب ميتوان سير مراحل روش مهندسي معكوس را به درستي و با دقت بيشتر به كار گرفت واز حالت كپيسازي خارج نمود

كلمات كليدي:
ايمپلر - CAD/CAM ، مهندسي معكوس ، CMM

سلام دوست عزیز در مورد آپتیمم پره پمپ و بهترین انحنای پره پمپ و ایجاد کردن دیفیوزر در پره پمپ مقالات فارسی دارین؟

اگه ندارین مقالات خارجی چی؟خودم چیزایی رو دانلود کردم ولی گفتم شاید شما تو این زمینه کار کردین و منابعی دارین که در مورد پمپ کار شده.

میخوام در زمینه پره پمپ یه سیمنار درسی ارائه بدم،خیلی ممنون میشم منو کمک کنین.دنبال منابع خوب میکردم.

در مورد آپتیمم دیفیوزر پره و بهترین انحنای پره میخوام سیمنار درسی ارائه بدم

ممنون با تشکر

ali-gold

کاربر فعال
خیلی ممنون.
یه همچین حالتی دارن:

سلام

برای من که مشکل نداشت

شاید فونت های لازم رو ندارین

P O U R I A

مدیر تالار
خیلی ممنون.
یه همچین حالتی دارن:

سلام
مشکل شما برای نداشتن فونت مقالست .. من دقیق نمی دونم چه فونتی هست .. شما می تونید یک مجموعه فونت فارسی از سایت های دیگه دانلود کنید و بر روی سیستم خود نصب کنید ..

P O U R I A

مدیر تالار
سلام دوست عزیز در مورد آپتیمم پره پمپ و بهترین انحنای پره پمپ و ایجاد کردن دیفیوزر در پره پمپ مقالات فارسی دارین؟

اگه ندارین مقالات خارجی چی؟خودم چیزایی رو دانلود کردم ولی گفتم شاید شما تو این زمینه کار کردین و منابعی دارین که در مورد پمپ کار شده.

میخوام در زمینه پره پمپ یه سیمنار درسی ارائه بدم،خیلی ممنون میشم منو کمک کنین.دنبال منابع خوب میکردم.

در مورد آپتیمم دیفیوزر پره و بهترین انحنای پره میخوام سیمنار درسی ارائه بدم

ممنون با تشکر
سلام
متاسفانه من وقت سرچ کردن ندارم . شما خودتون می تونید توی گوگل یا سایت های مقاله فارسی مثل سیویلیکا سرچ کنید و مقاله مورد نظرتون رو پیدا کنید .. اگر دسترسی هم نداشتید در تاپیک های مربوطه درخواست دهید تا برای شما قرار دهند.

با تشکر

بالا