روز شمار آزمون نظارت نظام مهندسی

روز شمار آزمون نظارت نظام مهندسی

• عالی

رای: 0 0.0%
  • ادامه بدید

رای: 2 100.0%
  • خوب نیست

• حذف بشه

• مجموع رای دهندگان
    2
  • نظرسنجی بسته .

middbox

کاربر بیش فعال
با سلام خدمت همه دوستان عزیز ، همانطور که میدانید چند ماهی به یکی از آزمون های مهم در رشته مهندسی عمران مانده و میدانیم کسانی در این آزمون موفق خواهند شد که برنامه ریزی درستی داشته و هدفمند مطالعه کرده باشند ، لذا هدف از ایجاد این تاپیک مرور روزانه و رفع مشکلات همدیگر در زمینه مباحث 22 گانه مقررات ملی ساختمان به جهت این آزمون مهم می باشد .

امید است مدیران عزیز تا بعد از آزمون اقدام به جابجایی تاپیک نکنند و این تاپیک در گروه تاپیک های مهم صفحه اول قرار داده شود تا همه دوستان به راحتی بتوانند استفاده کنند.

برای اینکه بهتر و هدفمند تر بتوانیم مطالعه کنیم ، نخست نیاز به بودجه بندی ای از سوالات در سالهای قبل داریم . بنده با جستجو هایی که داشتم یک سری بودجه بندی تهیه کرده و خدمت شما ارائه خواهم کرد.

به ترتیب بیشترین سوالات داده شده :

مبحث نهم 12 سوال

مبحث دهم 11 سوال

مبحث هفتم 4 سوال

مبحث هشتم 4 سوال

مبحث یازدهم 4 سوال

مبحث دوازدهم 4 سوال

مبحث پنجم 4 سوال

مبحث ششم 3 سوال

مبحث دوم 2 سوال

مبحث بیست و یکم 2 سوال

آیین نامه زلزله 2 سوال
جوش 3 سوال

______________________________________________________________________________________________

دوستان عزیز بنده برای شروع مطالعه ، مبحث دوم رو انتخاب کردم ، مرور حداقل 3 بار روزنامه وار و یادداشت نکات مهم در حاشیه کتاب.

اگر سوال یا مشکلی در رابطه با مبحث دوم داشتید بعد از مرور 3 بار روزنامه وار اقدام به پاسخ گویی میکنیم و در روزهای بعد هم پایان مطالعه رو اعلام میکنیم.

با تشکر فراوان

behrooz civil

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
مهندس اینجا دیگه اون قدیما نیست . غیر از من هیچکی توی تالار عمران نیست . واسه همین نظرسنجی بی معنیه .

ولی من موافقم . تازه خدمتم تموم شده و میخوام آماده بشم واسه آزمون نظام مهندسی عمران .

من یه چندتا از مباحث مقررات ملی رو دارم ولی واسه سال 92-93 هستش . احتمالا ( البته صددرصد ) مقررات ملی الان دچار تغییرات شده و باید چاپ جدیدش رو بگیریم و مطالعه کنیم

middbox

کاربر بیش فعال
مهندس اینجا دیگه اون قدیما نیست . غیر از من هیچکی توی تالار عمران نیست . واسه همین نظرسنجی بی معنیه .

ولی من موافقم . تازه خدمتم تموم شده و میخوام آماده بشم واسه آزمون نظام مهندسی عمران .

من یه چندتا از مباحث مقررات ملی رو دارم ولی واسه سال 92-93 هستش . احتمالا ( البته صددرصد ) مقررات ملی الان دچار تغییرات شده و باید چاپ جدیدش رو بگیریم و مطالعه کنیم
سلام آقای مهندس، خیلی خوشحال شدم از اینکه خدمت رو به سلامتی تموم کردید، اتفاقا میخواستم تبریک بگم...
منم خیلی وقته نبودم ولی‌خب یه دوره بیشتر نتونستم .شرکت کنم دوره اول به دلیل مشغله کاری نرسیدم ، دوره بعدش هم که قبول‌نشدیم متاسفانه ، بنظرم سوالات خیلی سخت شده، کاربرد کلیدواژه اگر قبلا ۶۰ درصد بود الان با توجه به دوره گذشته کلیدواژه کلا کاربردش رو از دست داده و نمیشه روی اون سرمایه گذاری کرد... دوستان باید دقت کنند برای قبولی در آزمون ها نیاز به یه برنامه هدفمند و صرف زمان و تلاش بسیار هست...
هیچ وقت امیدتون رو روی کلیدواژه نذارید، سوالات آزمون دوره قبل طوری طراحی شده بود که برای جواب به یک سوال نیاز به دانش خودتون بود مثلا برای جواب دادن به یک سوال باید حتما از دو یا سه مبحث استفاده میشد.

behrooz civil

کاربر ممتاز
سلام آقای مهندس، خیلی خوشحال شدم از اینکه خدمت رو به سلامتی تموم کردید، اتفاقا میخواستم تبریک بگم...
منم خیلی وقته نبودم ولی‌خب یه دوره بیشتر نتونستم .شرکت کنم دوره اول به دلیل مشغله کاری نرسیدم ، دوره بعدش هم که قبول‌نشدیم متاسفانه ، بنظرم سوالات خیلی سخت شده، کاربرد کلیدواژه اگر قبلا ۶۰ درصد بود الان با توجه به دوره گذشته کلیدواژه کلا کاربردش رو از دست داده و نمیشه روی اون سرمایه گذاری کرد... دوستان باید دقت کنند برای قبولی در آزمون ها نیاز به یه برنامه هدفمند و صرف زمان و تلاش بسیار هست...
هیچ وقت امیدتون رو روی کلیدواژه نذارید، سوالات آزمون دوره قبل طوری طراحی شده بود که برای جواب به یک سوال نیاز به دانش خودتون بود مثلا برای جواب دادن به یک سوال باید حتما از دو یا سه مبحث استفاده میشد.

مرسی ممنون .

پس تصمیم گرفتن هی هر سال کارو برای ما سخت کنن . حالا که نوبت آزمون دادنه من شده این همه سخت میگیرن ؟؟؟
هرچند گرفتن تمام حق امضاها هم دردی از ما دوا نمیکنه . مشکل امثال من با نظام مهندسی هم حل نمیشه داداش . باید فکر پرواز بود . همین !!

middbox

کاربر بیش فعال
مرسی ممنون .

پس تصمیم گرفتن هی هر سال کارو برای ما سخت کنن . حالا که نوبت آزمون دادنه من شده این همه سخت میگیرن ؟؟؟
هرچند گرفتن تمام حق امضاها هم دردی از ما دوا نمیکنه . مشکل امثال من با نظام مهندسی هم حل نمیشه داداش . باید فکر پرواز بود . همین !!
مهندس جان به نظر شما درست میگفتین ... دوستان از این تاپیک استقبال نکردن انگار...
پس:

دیگه مطلبی به این تاپیک و این تالار و این سایت ارسال نمیکنم... اینجا دیگه تعطیل شده...

خدانگهدار

خدانگهدار همگی

behrooz civil

کاربر ممتاز
سلام .

آقایون خانوما . توی برخی از کانال های تلگرامی شاهد این هستیم که اومدن و میگن ثبت نام آزمون نظام مهندسی شروع شده و حتی لینک ثبت نام هم گذاشتن . اینجور که بوش میاد یه جور کلاه برداری . چون ثبت نام فقط فقط فقط فقط فقط از طریق خوده وبسایت inbr.ir اطلاع رسانی و انجام میشه . پس حواستون باشه جایی پول واریز نکنید چون در حال حاضر هنوز خبری از ثبت نام نیست .

behrooz civil

کاربر ممتاز
آقا این جواب آزمون نظام مهندسی پس کی میخواد بیاد بابا !!!!
. 3 ماه پیش آزمون گرفتن ولی نمیتونن یه تاریخ دقیق اعلام کنن که آقا در تاریخ x/x/x نتایج اعلام میشه . اه اه اه اه اه همش درحال آزمون دادنیم همش در حال انتظار کشیدن واسه نتایج آزمونیم . خسته شدیم به خدا
:mad:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه این دوران رو رد میکنن دوست عزیز و خوبیش اینه آخرش که قبول میشی خیلی شیرین میشه
آقا این جواب آزمون نظام مهندسی پس کی میخواد بیاد بابا !!!!
. 3 ماه پیش آزمون گرفتن ولی نمیتونن یه تاریخ دقیق اعلام کنن که آقا در تاریخ x/x/x نتایج اعلام میشه . اه اه اه اه اه همش درحال آزمون دادنیم همش در حال انتظار کشیدن واسه نتایج آزمونیم . خسته شدیم به خدا
:mad:

behrooz civil

کاربر ممتاز
همه این دوران رو رد میکنن دوست عزیز و خوبیش اینه آخرش که قبول میشی خیلی شیرین میشه

بله شیرینی ش همون دو سه روز اوله . دوباره بدبختی شروع میشه . 6 ماهه خدمت رو تموم کردیم گفتیم آخیش تموم شد بالاخره . توی این 6 ماه یه روز خوش نداشتیم . یه شب راحت نخوابیدیم . همش تومخی همش استرس همش زخم زبون . چرا بیکاری ؟؟ چرا اون شرکته نرفتی ؟؟ اشتباه کردی نرفتی !! بیچاره شدی ! سنت رفت بالا !! بیمه نداری !! یعنی دیگه به حد جنون رسیدم . دلمون رو خوش کردیم به این نظام مهندسی . اینم که دق میدن آدم رو تا جواب بدن . بابا خجالت بکشید یه آزمون کوچولو گرفتید درحد کنکور که نیست . 3 ماهه منتظریم . عمرمون ذره المثقالی ارزش نداره .

behrooz civil

کاربر ممتاز
و ما همچنان منتظر نتایج !!!!!

این حجم از بی برنامگی در یک سازمان واقعا نوبره .

behrooz civil

کاربر ممتاز
بالاخره نتایج اعلام شد . خداروشکر قبول شدم .

middbox

کاربر بیش فعال
من که عمران رو کلا گذاشتم کنار ، چند سال خودمونو معطل بازار ایران و سیاستهای مسئولین رانت خوار و مفسد کردیم

بالا