روحيه شما به عنوان مرد يا زن چگونه است؟

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منم همینطور ولی من اصلا روحیه مردونه ندارم فکر کنم برعکسه:surprised:

*Navid

کاربر فعال
به اين لينك مراجعه كنيد و خودتونو بهتر بشناسيد:http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=6737

منم 20 شدم.ولی با شرمندگی باید بگم که کاملا غیر استاندارد بود . چون:اولا از جواب های هر سوال معلوم بود کدوم جواب مردونه و کدوم زنانه اسن.و در ضمن جواب ها از یک جنبه خاصی (جنسی) بررسی میشه در حالیکه کاملا غلطه

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من 25 شدم فک کنم این مال همه رو اشتباه جمع میکنه:razz:.چون من همه چیم مردونس

آخرین ویرایش:

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
21!!!
آخه سوالاش یه جوریه که مثلا داره یک مرد خیلی فهیم رو با یه زن خیلی سطحی بین مقایسه می کنه!! مثلا همه زنا که به ظاهر قضیه نگاه نمی کنن!! یا همه که مجلات دکوراسیون و رمان نمی خونن که!! دقیقا داره یه پروفسور فیزیک :surprised:رو با خانوم اون پروفسور که اطلاعات دانشگاهی نداره تست می کنه!!

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
21!!!
آخه سوالاش یه جوریه که مثلا داره یک مرد خیلی فهیم رو با یه زن خیلی سطحی بین مقایسه می کنه!! مثلا همه زنا که به ظاهر قضیه نگاه نمی کنن!! یا همه که مجلات دکوراسیون و رمان نمی خونن که!! دقیقا داره یه پروفسور فیزیک :surprised:رو با خانوم اون پروفسور که اطلاعات دانشگاهی نداره تست می کنه!!
نميدونم والله

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست گرامي، شما از اين تست خودشناسي ( 26) امتياز کسب کرده ايد.

اگرتعداد امتيازهي شما بين 25 تا 40 عدد است، شخصيت شما با جنسيت تان هماهنگ است. در يک کلام، شما در وضعيت مناسبي هستيد. شما عناصر ظريفي را که بيد در اختيار داشته باشيد همراه خود داريد و شخصيت شما از ظرافت، حساسيت و درک برخورداراست.

جالب بود:smile: با حساسیت و درکش موافقم

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست گرامي، شما از اين تست خودشناسي ( 25) امتياز کسب کرده ايد.در صورتي که تعداد امتيازهاي شما، بين 25تا 40 عدد باشد، شخصيت شما با وضع جسمي تان هماهنگ است و شما به اندازه کافي از ظرافت و ملاحظه کاري برخوردار هستيد. روحيه شما محافظه کارانه است، و حس هنري متوسطي داريد. با وجود اين ، زن بودن، باعث نمي شود شما خود را به يک عروسک، يا يک زن پـُرحرف، و خصوصاً کسي که خود را در دست حوادث رها کرده است، تبديل کنيد.

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
اگرتعداد امتيازهايتان ، کمتر از 25 مورد است، هر اندازه از نظر جسمي متناسب باشيد ، بازهم حالت مردانه اي داريد . اين حالت باعث ايجاد پيچيدگي هايي در زندگي شما مي شود.
الهامات و واکنش هاي شما ، سبب مي شود که حالت مردانه اي داشته باشيد . سعي کنيد برخي از اين حالت ها را در خود از بين ببريد ، و ظرافت را جايگزين آن کنيد.:biggrin::D

----------------
امتیاز من بیست شد

خداییش تا همین جاشم کلی خودمو عوض کردم فکر کنم اگه 5 - 6 سال پیش این تست رو انجام داده بودم امتیازم دو هم نمی شد:biggrin:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز