روابط جنسی قبل از ازدواج چقدر بر روند ازدواج تاثیرگذار است؟

lord of darkness

عضو جدید
به نظر من خدا انقد بزرگه که نمیذاره یه آدم خوب گیر یه آدم بد بیوفته.
اگه یه پسر قبل از ازدواجش با کسی رابطه داشته باید انتظار یه همچین چیزیو از همسرشم داشته باشه وبرعکسش.
به قول نیوتن هر عمل یه عکس العملی داره.
پس دیگه گفتن و نگفتنش فرقی نمیکنه.

دنیا بی عدالتی زیاد داره
بله ادم کم و بیش بهشت و جهنم اعمالشو حالا شده به یه نحوه دیگه تو این دنیا می بینه
اما گاهی اوقات بسرهایی که قبل ازدواج رابطه داشتن با دختری که نداشته ازدواج می کنن بالعکسشم شده و می شه
یا اینکه بسر بده ی قصه با دختری ازدواج می کنه که دختره هم دوستیایی داشته ولی بنهان کرده و به بسره نگفته و بسره
فک کرده که شاهکار کرده و دیگه ختم دنیاست!;)

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
زن و شوهر باید از گزشته هم بدونند و هدف آشنایی قبل ازدواج و یا تحقیقی در مورد طرفین میشه برای دانستن بیشتر و الا اینجوری هر کسی هر کاری دلش بخواد میکنه و بعد میگه مال گزشته بوده به کسی هم ربطی نداره
در مورد خانوما همه چیز به راحتی مشخص میشه ولی در مورد آقایون نه اونا هستن که باید صدات بیشتری داشته باشن مخصوصا که اکثر پسرا قبل ازدواج هر کاری دلشون خواست میکنن بعد که موقع ازد.اجشون رسید بهترین دخترو می خوان که حتی با پسری حرف هم نزده باشه اینجاش دیگه خنده دار محض
امیدوارم کسی که زندگیشو بر پایه بی بندوباری و دروغ گذاشته خدا یکی مثل خودشو نسیبش کنه و بر عکس

omid_008

عضو جدید
این رابطه که شما میگید اسمش زناست.نمیدونم چرا این مسایل این قدر راحت شده.زنا گناه کبیره ست . هرکسی خدا رو ناظر بر اعمالش ببینه و از خدا بترسه از این کارا نمیکنه. :razz:

بحث روی این رابطه نیست که بده یا خوبه.اینو قبول داریم که بده .داریم بین بد و بدتر بحث می کنیم
که باید گفته بشه یا نه

رزتنها

کاربر فعال
معلومه این رابطه بده . شما خودتون حاضرید باکسی که در دوران مجردی هر کاری دلش خواسته کرده ازدواج کنید. و انسان پاک دامنی نبوده

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معلومه این رابطه بده . شما خودتون حاضرید باکسی که در دوران مجردی هر کاری دلش خواسته کرده ازدواج کنید. و انسان پاک دامنی نبوده
متاسفانه این مورد فقط در باره ی آقایون صدق میکنه
چون آقایون روی خانومشون غیرت دارن

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاک دامن ؟! :surprised:
چه کلمه ی غریبی!!!!!!! :surprised::surprised:
پ.ن: بازم که حرف خودتو میزنی بحث اصلا یه چیز دیگست !!!!!!!!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتن 3کس داشتن اشتباه بدیه،بله دوس داشتم مثلا،اما نباید تنش را ایجاد کرد.بهر حال اگرم شک کرد که داشتی،بگی نداشتم و تلاش کنی بهش محبت کنی بهتر نتیجه می داد.

موافقم.:smile:

zeynab_ghhh

کاربر بیش فعال
هر کس گذشته ایی داشته
دلیل نداره زمانی که من تو زندگیش نبود رو بخواد واسه من روشن کنه .ولی از حالا به بعد یعنی بعد ازد باید هر دو طرف در جریان کامل روابط (ریز روابط)باشن.که خیانت نشه

آینده افراد امتداد گذشتشونه....اگر کسی آگاهانه و با رضایت یه مسیریو رفته، هیچوقت بعد از ازدواجش هم معجزه اتفاق نخواهد افتاد.

متاهلیه آدم امتداد مجردیشه.مگه اینکه همون موقع مجردی، واقعا از اشتباهاتش برگرده و یه وقفه ایو تلاش کنه برای لااقل پشیمونی واقعی و جبران گذشتش...

در غیر اینصورت، رو هیچیش نمیشه حساب کرد!چه برسه به یکی از مهمترین انتخابهای طول عمر آدم، ازدواج!

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا ادم اگه میدونه کارش اشتباس چرا انجام میده؟ واگه فکرمیکنه درسته چرا باید دروغ بگه که نبود؟
درضمن اینو بدونین که یه خانوم نمیتونیین فریب بدین یا راستش بگین یا تا اخر عمر انتظار شک و پنهان کاری از خانومتون رو داشته باشین
;););)

موافقم.قرار نیست هر چیزی گفته می شه.من ترجیح می دم ندونم. و تا اختلافی پیش بیاد ذهن اشفته بشه.

زندگی گذشته ی طرف به خودش ربط داره و وقتی متعهد می شه اونجاست که باید چیزی مخفی نمونه از این به بعد
این حرفت کلیشه است مهندس

به نظر من باید گفته بشه .
اگر من هم اینکار رو کرده باشم ترجیح میدم اصل موضوع رو بگم اما نباید زیاد درگیر جزئیاتش شد . خانوم حساس میشن .
میشه با دو تا قربون صدقه رفتن و از این حرفا دل خانوما رو بدست آورد .
دوست دارم اگر همسرم هم هم چین کاری رو کرده اولش بهم بگه !
چه خوش خیال !:D

این رابطه که شما میگید اسمش زناست.نمیدونم چرا این مسایل این قدر راحت شده.زنا گناه کبیره ست . هرکسی خدا رو ناظر بر اعمالش ببینه و از خدا بترسه از این کارا نمیکنه. :razz:
اسمشو عوض می کنن حل میشه ! غمت نباشه

______________________________________________________________________________________________________________________________
به نظر من فارغ از بحث گناه و ثواب و صداقت و ... ، گذشته و سبک زندگی یک نفر نشون دهنده ی تیپ شخصیتی و سطح اعتقادات و نیاز ها و خیلی ویژگی های طرف مقابل هست
این جمله ی "گذشته ی هر کسی به خودش مربوطه" از نظر من یه جوک بامزه است !
مثلا پسری که با 10 نفر رابطه داشته ( گذشته اش هم که به خودش مربوطه! ) با دختری که حتی با یک نفر هم نبوده ( خودش نخواسته درگیر این روابط بشه ) یکسانن !؟؟! یعنی این دو تا آدم واقعا کنار هم احساس خوشبختی می کنن و با هم مچ می شن و مناسب همن !؟؟!؟! من بعید می دونم !!!

ضمن اینکه من نمی دونم تو طرز فکر ماها انگار فقط رابطه ی جنسی اخ و پیفه !؟
از نظر من کسی که با یک نفر رابطه ی جنسی داشته خیلی پاک تر از کسی هست که با 15-20 نفر دوستی عاطفی داشته !! (موقتی بودن رابطه جنسی رو می فهمم ولی رابطه عاطفی موقتی ؟!؟! یا ادا در آوردنه یا دوست داشتن واقعی که بعدش طرف نابود می شه اگر کات کنه )

مهم اینه اولا هر کسی فرد مناسب و هم کفو خودشو پیدا کنه ( اینو برا اونایی می گم که تعدد تجربیات دارن )
در ثانی اگر خطایی لغزشی تجربه ای هر چی که بوده گفته بشه بعد از مدتی از شروع آشنایی - اما اینکه چیا گفته بشه مهمه ! به هیچ عنوان نباید جزئیات اون ارتباط رو برای طرف مقابل شرح داد !!! فقط باید کلیت موضوع رو گفت و اطمینان داد که تموم شده است

I'M SOMEONE

عضو جدید
کاربر ممتاز
ضمنن یک تجربه ی شخصی
افرادی که خیلی درگیر این روابط بودن و خلاصه خیلی ... به شدت آدمای دریده ای هستن ! و به طرز ووحشتناکی به افرادی که پاک موندن و خودشونو حفظ کردن حمله می کنن و برچسب می زنن
سنم کمتر بود شاید گاهی نگران بودم آدمی بیاد سمتم که این تیپی بوده باشه و پنهان کنه و ... چند سالی گذشت تا به تجربه دستم بیاد اینجور افراد ( حداقل اخیرا که اینجور شدن ) به قدری دریده شدن و ترمز بریدن که کسی طور دیگه زندگی کرده باشه رو اصن قاطی آدم حساب نمی کنن !و مثلا این تیپ پسری به هیچ عنوان یه دختر بی تجربه رو نمی پذیره و نمی پسنده ! چه رسه بخواد انتخاب کنه و ماتم بگیره بعدش چطور برا طرفش توضیح بده !!!

آخرین ویرایش:

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باسلام
میدونم این تاپیک برا خیلی وقت پیشه ..
اما میخوام درموردش بحث کنیم ..

الان پسرای زیادی قبل ازدواج رابطه داشتن ..
میشه گفت 90% ..
با این حال .. کسی هم برای ازدواج با دختری ک دست پسری بهش نخورده، مناسب هست؟ اصلا چقد احتمالش هست ک پسر بدون رابطه،ب پست دختری ک رابطه نداشته بیفته؟؟

(متاسفانه دخترایی هم هستن ک قبل ازدواج رابطه داشتن .. )

zeynab_ghhh

کاربر بیش فعال
باسلام
میدونم این تاپیک برا خیلی وقت پیشه ..
اما میخوام درموردش بحث کنیم ..

الان پسرای زیادی قبل ازدواج رابطه داشتن ..
میشه گفت 90% ..
با این حال .. کسی هم برای ازدواج با دختری ک دست پسری بهش نخورده، مناسب هست؟ اصلا چقد احتمالش هست ک پسر بدون رابطه،ب پست دختری ک رابطه نداشته بیفته؟؟

(متاسفانه دخترایی هم هستن ک قبل ازدواج رابطه داشتن .. )

پسرای زیادی رابطه داشتن، اما همشون نداشتن.

میزان رابطه و شدتش هم مهمه.

اما هرکی هرچی که بوده، مهم الانشه.زمان حال.چه دختر و چه پسر.اگه قبلا رابطه داشته، اشتباهاتیم مرتکب شده، همچنان هم بر اون پابرجاست و اصلا پشیمون نیست هیچ، کاریم واسه جبرانش لااقل برای خودش نکرده، همچین آدمی برای ازدواج، حقیقتا خطرناکه.

اما اگر یکی اومد خواستگاریت، افکار و عقاید حالش معقول و درسته، میخواد که زندگیشو بسازه و مبانی مشترک وجود داره، نباید بهش بد بین باشی و یا تلاش کنی گذشتشو جستجو کنی.تازه اگر مبانی درست و مشترک داشته باشین، در حین همراهی همدیگه به واسطه علایقی که شکل میگیره، هم تو از اون میتونی تاثیرات مثبت بگیری و هم اون از تو...

در این حالت میشه خیلی رفتار های جدید و مثبت ایجاد کرد.در یک سیر تدریجی و بلند مدت...