رنگ های مولتی کالر

mina1362

عضو جدید
وقت بخیر.ممنون میشم اگه یه کمکی در مورد رزین های مورد استفاده در رنگ های مولتی کالر به من داشته باشید .
یه رزین اش که میدونم پلی ونیل استاته یا اکریلیکه .رزین رنگ دوم نمیدونم چیه؟؟؟:confused:

User Name

عضو جدید
فکر کنم بهتر باشه موضوع رو ، روی بهینه سازی این نوع پوشش ها ببریم مثلا با الیافی که مشکلات الیاف سلولزی رو نداشته باشه (چه مشکلاتی :eek:) همچنین یه رزینی که با آب مشکلی نداشته باشه :que: و یک مورد دیگه که من میدونم اینکه کسایی که تو کار ساختمان هستن نظرشون اینه که پوشش روی دیوار بایستی قدرت تنفس داشته باشه که این نوع پوشش ها این ویژگی رو ندارن:surprised:

نظر شما چیه!؟

arash.harang

عضو جدید
فکر کنم بهتر باشه موضوع رو ، روی بهینه سازی این نوع پوشش ها ببریم مثلا با الیافی که مشکلات الیاف سلولزی رو نداشته باشه (چه مشکلاتی :eek:) همچنین یه رزینی که با آب مشکلی نداشته باشه :que: و یک مورد دیگه که من میدونم اینکه کسایی که تو کار ساختمان هستن نظرشون اینه که پوشش روی دیوار بایستی قدرت تنفس داشته باشه که این نوع پوشش ها این ویژگی رو ندارن:surprised:

نظر شما چیه!؟
اتفاقا مولتی کالر دارای قدرت تنفس بالایی هست به همین دلیل پوسته نمیکنه. در ضمن تمامی انواع مولتی کالر مقاومت خوبی در برابر آب دارن رقابت بر سر مقاومت های بالاتر هست (همچون ساییدگی و مقاومت در برابر چربی ها و ...) در مولتی کالر های رایج PVA استفاده نمیشه آکرولیک هم تنها مقاومت در برابر آب داره اما زیبایی نداره به این سایت یه سر بزنید www.rangarang-persia.com

بالا