رقص دانشجوهای دختر و پسر در دانشگاه تهران !

Metal Guard

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا" با دیدن یک عکس نمیشه در مورد نمایش کذایی قضاوت کرد اما در هر حال هر عملی باید با معیار عرف اجتماعی بررسی بشه نه میل شخصی من و شما ...
ایران یک کشور اسلامیه با اکثریت مسلمان.
شایسته است که رفتارهای اجتماعی ضد ارزش های مردم ایران نباشه.

شما تو خیابون راه میری دست میزنی؟ پس دست زدن حرامه!! اونم همراه با جنس مخالف!!!
شما تو خیابون راه میری تو سرو کله خودت میزنی و سرتو میکوبی و سینه میزنی وگریه میکنی و زار میزنی؟؟؟؟ پس عزاداری حرامه! اونم همراه با جنس مخالف!!!
شما تو خیابون راه میری بالا پایین میپری و چرخش کمر و حرکات کششی و ... انجام میدی؟ پس ورزش کردن حرامه! اونم همراه با جنس مخالف!! برید تمام پارکها ورزشهای صبحگاهی رو جمع کنید و همه رو شلاق بزنید و زندانی کنید!

اخه این چه طرز فکریه؟؟؟؟
بخدا زشته! واقعا فکر میکنید و حرف میزنید؟!

:gol::gol::gol:

شما که دم از دید وسیع و تفکر و تامل می زنید کمی به مقایسه هایی که انجام دادید فکر کنید!!!
قبلا" که در کمال گستاخی اعتقادات الهی دیگران رو قبیح خوندید حالا هم که مقایسه هایی می کنید که به زور تناقضی رو در افکار افراد پایبند به اخلاق نشون بدید.
اولا" اگر شما تو خیابون راه میری و دست میزنی و تو سر و کله ی خودت می کوبی و سینه میزنی و گریه می کنی مسئله ایه مخصوص شما و نباید به بقیه نسبتش بدی.
اما اگه منظورت عزاداری های مردم ایرانه محض اطلاعتون اختلاط در این مراسم جایز نیست.
در مورد ورزش هم کسی روی سن نمیره جلوی عده ای تماشاگر ورزش کنه . ورزش هم جا و مکان مشخص داره.

کلام آخر اینکه زندگی اخلاق مدارانه بر اساس دستورات الهی هرگز زشت نیست بلکه زشتی در بی بند و باری و زندگی بر اساس نفس و هوی و هوسه.

aliros.92

عضو جدید
توبه کنید دوستان

توبه کنید دوستان

استغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغفر ا... خدایا مارا از شر این شیاطین حفظ کن جلل خالق وقتی 3000000000000 تومن رو بالا میکشن اسلام به خطر نمی افته ولی 5 نفر با چند دس لباس کهنه میتونن یه همچین کاری بکنن

alborz_3000

اخراجی موقت
استغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغفر ا... خدایا مارا از شر این شیاطین حفظ کن جلل خالق وقتی 3000000000000 تومن رو بالا میکشن اسلام به خطر نمی افته ولی 5 نفر با چند دس لباس کهنه میتونن یه همچین کاری بکنن
شما اواتارتم مورد اخلاقی داره:D

archi_arch

مدیر بازنشسته
اولا" با دیدن یک عکس نمیشه در مورد نمایش کذایی قضاوت کرد اما در هر حال هر عملی باید با معیار عرف اجتماعی بررسی بشه نه میل شخصی من و شما ...
ایران یک کشور اسلامیه با اکثریت مسلمان.
شایسته است که رفتارهای اجتماعی ضد ارزش های مردم ایران نباشه.

شما که دم از دید وسیع و تفکر و تامل می زنید کمی به مقایسه هایی که انجام دادید فکر کنید!!!
قبلا" که در کمال گستاخی اعتقادات الهی دیگران رو قبیح خوندید حالا هم که مقایسه هایی می کنید که به زور تناقضی رو در افکار افراد پایبند به اخلاق نشون بدید.
اولا" اگر شما تو خیابون راه میری و دست میزنی و تو سر و کله ی خودت می کوبی و سینه میزنی و گریه می کنی مسئله ایه مخصوص شما و نباید به بقیه نسبتش بدی.
اما اگه منظورت عزاداری های مردم ایرانه محض اطلاعتون اختلاط در این مراسم جایز نیست.
در مورد ورزش هم کسی روی سن نمیره جلوی عده ای تماشاگر ورزش کنه . ورزش هم جا و مکان مشخص داره.

کلام آخر اینکه زندگی اخلاق مدارانه بر اساس دستورات الهی هرگز زشت نیست بلکه زشتی در بی بند و باری و زندگی بر اساس نفس و هوی و هوسه.
شما بد نیست بیشتر رو پستها وقت بذاری و فکر کنی و بعد جواب بدی! جوابهات هیچ کدوم ربطی به حرف من نداشت!
ضمن اینکه واضحه هیچی نمیدونی و داری نظر میدی و مشخصه تا بحال این نمایش رو ندیدی وگرنه اینو نمیگفتی! تو این نمایشها هیچ عمل خلاف عرفی توش انجام نمیشه!!! پس لطفا از بالا منبر بیا پایین!! اینجا با اخلاقتر از شما خیلی هست!!!!

من هیچ جا اعتقاد کسی رو قبیح نخوندم!! برداشت خودتونو به من نسبت ندید!!!
یکی ندانسته گفت عمل قبیح بوده و به حرفش اصرار داشت، منم در جوابش گفتم این فکر شماست که هر عملی رو ندانسته قبیح میدونه! فکری هم که خرابه قبیحه و این حقیقته و به اعتقاد ربطی نداره!!!

بازم میگم بد نیست به جای تلاش واسه پاسخگویی صرف یکم باقی پستهارو هم دنبال کنی تا متوجه منظور پستها بشی و بیربطی جواب ندی!!!
دوست شما گفت کسی وسط خیابون این حرکات و انجام نمیده پس این حرکات که اینجا انجام شده غیراخلاقیه!!! منم گفتم هیچ ربطی نداره! شما ورزش و ... رو هم همینطوری وسط خیابون انجام نمیدی! پس این دلیل نمیشه این رو غیراخلاقی بدونی! چون اینجا هم تو یه مکان مشخص بوده نه وسط خیابون!! مثل همون ورزش و ...
همین!
حالا اینکه شما وسط بحث رسیدی و ندونسته اظهار فضل کردی به من ربطی نداره و این دلیل بر تناقض حرفهای من نیست!!!

کسی هم خلاف اخلاق حرف نزد جناب مدعی!!!
ضمن اینکه بی بندوباری هم فقط اون چیزی نیست که شما فکر میکنی و سعی داری به مخالفانت نسبت بدی! شما از هرطرف بوم بیفتی بی بندوباری. یک فاحشه مغزی مدعی دین و اخلاق هم بی بندوباره چون ذهنش خرابه و از قید و بند تعادل خارج شده!! هرچند ظاهرش نشون نده!!

راستی شما که اولش میگی نمیشه قضاوت کرد پس چرا صفت کذایی رو به این نمایش میدی؟؟ حتی حرفت هم با عملت نمیخونه!

پ ن: لطفا دیگه از پستهای من نقل قول نگیر چون هیچ علاقه ای به بحث با شما ندارم!

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مشکل رقص حل نشد بالاخره دیدی اولش گفتم بی خیال شید من می دونستم به اینجا کشیده میشه.

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز

منم خوش اومد روت کم شد دیدی تشکر کردم!!!
واقعا این کارا ناشایست به نظرتون؟اخه چیکار کردن مگه.واقعا که براتون متاسفم با این طرز فکر که هرنوع شادی کردیو میگین کار ناشایست. پس چی شایستس اونو انجام بدیم بریم .
من دوباره میگم ایول ایول کار هنرتونو تقدیر میکنم

• Like
واکنش ها: ***

المینا

عضو جدید
این اعمال از نظر شما ناشایست حساب میشه، از نظر من و اکثر کسای این تاپیک ناشایست نیست؛ توو خیابون هم این کار رو انجام ندادن، یه محیط بسته بوده، شما می تونی بهش فکر نکنی تا اذیت نشی
آره...من اذیت میشم...و ناراحتیم رو ابراز میکنم...شما ناراحت میشی میتونی گوشاتو بگیری!
اینکه شما فکر میکنی کارشون اشتباه نیست دلیل براین نمیشه که واقعا نباشه.....
و درواقع اکثریت هم همیشه دلیل بر حقانیت نیست...امام حسین فقط72 تا یار داشت دربرابر دهها هزار نفر....والبته روشنه که حق با اکثریت نبود!

المینا

عضو جدید
در این مملکت همیشه اصل به عزا و گریه و ماتم هستش ! قدری شاد بودن و شاد عمل کردن قبیح بحساب میاد

من واقعا نمیفهمم چی باعث شده شما همیشه این مساله رو علم کنید؟؟؟!!!!!.....جالبه که اسلام تنها دینیه که این همه به شادی وچهره بشاش و خوش رویی و خوش برخوردی و.........تاکید کرده...اونقد که از ویژگی های مومن اینه که شادیش در چهره اش و غمش در دلش باشه!

خوشم میاد هیچ کس هم از نوشته هات تشکر نمی کنه! :biggrin:[/ QUOTE]

عزیزم من برای تشکر کردن نمینویسم...من حق رو میگم..حتی اگه به مذاق خیلیا خوش نیاد!

اختلاس های میلیاردی خلاف اسلام و قرآنه و ناشایست بدون اینکه کوچکترین برخوردی باهاشون بشه!!!!!!!!!!!!!! نه این حرکات... تازه یه نوع رقص عرفانی هم وجود داره.[/ QUOTE]

همه قضایا رو نباید باهم قاطی کرد...بله اونم گناهه و خطا...ولی این فعلا بحث ما نیست!

این رقص با اونی ک ماها فکر میکنم فرق میکنه!!!
پارتی ک نبوده!!!

من میگم ما نوع انجام رفتارمون رو از کتاب اسمانی مون میگیریم...وقرآن برای صحبت کردن و نگاه کردن و راه رفتن قاعده وقانون مطرح کرده...و هیچکدم از این خانمها البته در کنار آقایون این حدود رو رعایت نکردن...ببخشید...متوجه نمیشم از نظر شما رقصیدن چه شکلیه؟؟!

واقعا این کارا ناشایست به نظرتون؟اخه چیکار کردن مگه.واقعا که براتون متاسفم با این طرز فکر که هرنوع شادی کردیو میگین کار ناشایست. پس چی شایستس اونو انجام بدیم بریم .
من دوباره میگم ایول ایول کار هنرتونو تقدیر میکنم

هنر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟.........
جواب صحبتهای به شکل صحبتهای شما رو قبلا دادم!

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
من واقعا نمیفهمم چی باعث شده شما همیشه این مساله رو علم کنید؟؟؟!!!!!.....جالبه که اسلام تنها دینیه که این همه به شادی وچهره بشاش و خوش رویی و خوش برخوردی و.........تاکید کرده...اونقد که از ویژگی های مومن اینه که شادیش در چهره اش و غمش در دلش باشه!

یعنی درکش اینقدر سخته ؟!

شما در مورد سایر ادیان چه اطلاعاتی دارید که میگید اونا روی شادی تاکید نکردند و فقط دین اسلام تاکید کرده ؟!! شما چه اطلاعاتی راجع مسیحیت و .... کلی ادیان دیگه دارید ؟ هیچی !

در ضمن تاکید رو ولش کنید بلکه اونچیزی رو که عملا در جامعه مذهبی فعلی میبینید رو معیار بگیرید . همونطور که میبینید برای گریه و عزا و تو سر و صورت زدن ثوابهای بسیار ذکر شده ولی برای شادی ثوابی در نظر گرفته نشده !

ایا میدونید ایران فعلی تنها کشوری در دنیاست که در شهرهای اون مکانهائی هست بنام بیت الاحزان ! یعنی محل غم و گریه !

شما وقتی میشنوید در فلان منزل یک محفل مذهبی تشکیل شده و قراره برید اونجا بطور پیش فرض خودتون رو برای روضه خوانی و گریه و زاری اماده میکنید و هیچوقت از یک محفل مذهبی بطور پیش فرض محلی برای شادی و خنده و نشاط برداشت نمیکنید .

محفلی برای ثواب اخرت بردن در مملکت ما یعنی محلی که یه نفر داره با صدای محزون ابیات غم انگیز میخونه و جمعیت حاضر هم مثل ننه مرده ها دارند اشک میریزند ! و با اینکار ثواب بسیار برای اخرتشون ذخیره میکنند ! ولی خنده و شادی کجاست ؟؟

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
روشنفکر شدی فاطمه خانوم. الان منتظر بودم بزنی همشون خون بالا بیارن
من روشن فکر بودم...
تازه اگه قرار باشه کار به اونجا بکشه,زحمتش میفته گردن شما ...
چون خیلی تفاهم داریم میگم

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای بابا چرا دعوا میکنین؟؟؟؟کم به این بچه ...خونای دانشگاه تهران گیر بدین که لباس محلی پوشیدن و یه کم دارن دلخوشی میکنن
دخترا یه ساعت برن جلو پارک ملت وایسن و پسرا هم با ماشین مدل بالا برن بوق بزنن .البته فقط نظاره گر باشیناااا!!!!ببینن چه اتفاقی میوفته!!!!!
انقد به این مسایل ساده گیر دادیم که از اصل قضیه عقب موندیم دیگــــــــه،دست خودمون نیس
مو رو از ماست میکشیم بیرون ولی از سنگ توی ماست بی خبریم

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازسقف بروبالاااااااااا.... آخرالزمان شده دیگههههههههههههه .....خوبه حالا رو هم آب نپاشیدن وگرنه کی میخواس جواب قلبهای جریحه دار ملت مومن همیشه در صحنه رو بدهههه !

مملکت اسلامی داره کجا میره خدا میدونه!!!!!
به قول دکــی : به زباله دان تاریخ! :)

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
:surprised::eek:
هنوز این مسئله حل نشده؟!!!!:confused:
عزیزان من اونا یه کاری کردن حالا دیگه شما ببخشیدشون ....
بار آخرشون بود دیگه تکرار نمیکنن....
گفتن حالا که دور همیم یه دایره تشکیل بدیم آسیاب بچرخ بازی کنیم این دیگه شد رقص؟؟!!!:razz: