رفع مشکل استایل موبایل

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام
به خاطر زیاد شدن راههای وصل شدن به نت افراد به غیر کامپیوتر از ابزارهایی مثل تبلت و موبایل هم برای نتگردی استفاده میکنند .

به همین دلیل و به دلیل استفاده تعداد قابل توجهی از کاربران از موبایل در هنگام عدم دسترسی به کامپیوتر برای ورود به باشگاه مهندسان ایران ، و برای سهولت استفاده و رفاه کاربران ، ادمین محترم سایت ، اقدام به نصب استایل مخصوص برای موبایل کرده اند .

این استایل از قسمت پائین صفحه اصلی سایت در دسترس میباشد .
و همچنین از کنترل پنل کاربری نیز میتوان این استایل رو برای همیشه تغییر داد .

در این بین ممکنه کاربران در کامپیوتر هم به اشتباه روی استایل موبایل سوئیچ کنند که در استفاده از کامپیوتر دسکتاپ و لپ تاپ ، این استایل بسیار خسته کننده هست .

برای برگشت به استایل پیشفرض باشگاه ، میتوانید در صفحه اصلی فروم ، در پائینترین قسمت صفحه روی full site کلیک کنید :

و اما . . .

اما گاها پیش میاد که بعد کلیک روی full site و سپس کلیک روی یکی از تالارها ، استایل باز هم خودبخود سوئیچ میشه روی استایل موبایل !
این مشکل موقعی پیش میاد که کاربر از تنظیمات کنترل پنل خود استایل رو روی Mobile Style تنظیم کرده باشه !
در حالت استایل موبایل شما نمیتونید به صفحه تنظیمات وارد شوید و خطای زیر رو نشون میده :

We are sorry, this content is not supported via the mobile style.
Click Here to go to the Forum Homepage​

برای رفع این مشکل هم (این کارها رو موقعی انجام بدین که استایل روی موبایل هست و با کلیک روی full site هم درست نمیشه) :

1 . روی این لینک کلیک کنید .

2 . به کنترل پنل (یا همون تنظیمات)خود بروید :

3 . از سمت راست صفحه روی "تنظیمات شخصی" کلیک کنید :

4 . تقریبا در اواخر صفحه استایل را از Mobile Style به v84 Default Style تغییر بدید :

5 . در پائین صفحه روی دکمه "ذخیره تغییرات" کلیک کنید تا تغییرات ذخیره و اعمال شود .

شاد و موفق باشید :heart::gol:

taha894

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
به خاطر زیاد شدن راههای وصل شدن به نت افراد به غیر کامپیوتر از ابزارهایی مثل تبلت و موبایل هم برای نتگردی استفاده میکنند .

به همین دلیل و به دلیل استفاده تعداد قابل توجهی از کاربران از موبایل در هنگام عدم دسترسی به کامپیوتر برای ورود به باشگاه مهندسان ایران ، و برای سهولت استفاده و رفاه کاربران ، ادمین محترم سایت ، اقدام به نصب استایل مخصوص برای موبایل کرده اند .

این استایل از قسمت پائین صفحه اصلی سایت در دسترس میباشد .
و همچنین از کنترل پنل کاربری نیز میتوان این استایل رو برای همیشه تغییر داد .

در این بین ممکنه کاربران در کامپیوتر هم به اشتباه روی استایل موبایل سوئیچ کنند که در استفاده از کامپیوتر دسکتاپ و لپ تاپ ، این استایل بسیار خسته کننده هست .

برای برگشت به استایل پیشفرض باشگاه ، میتوانید در صفحه اصلی فروم ، در پائینترین قسمت صفحه روی full site کلیک کنید :

و اما . . .

اما گاها پیش میاد که بعد کلیک روی full site و سپس کلیک روی یکی از تالارها ، استایل باز هم خودبخود سوئیچ میشه روی استایل موبایل !
این مشکل موقعی پیش میاد که کاربر از تنظیمات کنترل پنل خود استایل رو روی Mobile Style تنظیم کرده باشه !
در حالت استایل موبایل شما نمیتونید به صفحه تنظیمات وارد شوید و خطای زیر رو نشون میده :

We are sorry, this content is not supported via the mobile style.
Click Here to go to the Forum Homepage​

برای رفع این مشکل هم (این کارها رو موقعی انجام بدین که استایل روی موبایل هست و با کلیک روی full site هم درست نمیشه) :

1 . روی این لینک کلیک کنید .

2 . به کنترل پنل (یا همون تنظیمات)خود بروید :

3 . از سمت راست صفحه روی "تنظیمات شخصی" کلیک کنید :

4 . تقریبا در اواخر صفحه استایل را از Mobile Style به v84 Default Style تغییر بدید :

5 . در پائین صفحه روی دکمه "ذخیره تغییرات" کلیک کنید تا تغییرات ذخیره و اعمال شود .

شاد و موفق باشید :heart::gol:

میسی باباییییییییی

بابایی میخوای اون پیامها لو کمکتون بخونم ؟؟؟؟؟:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

• Like
واکنش ها: Sarp

T@rk@n

عضو جدید
آفا نشد..دریاب مارو

آفا نشد..دریاب مارو

این دیگه چه بلایی نازل شده به ما.....وقتی تو ویرایش مشخصات میرم بازم we have sorry میده ..کمککککککککککککککککککککککککک

Sarp

مدیر بازنشسته
این دیگه چه بلایی نازل شده به ما.....وقتی تو ویرایش مشخصات میرم بازم we have sorry میده ..کمککککککککککککککککککککککککک
پیام 4 هفته از وقتش گذشته :D

شما اگر باز هم مشکلتون پابرجاست ، دقیقا و گام به گام با پست اول پیش برید تا مشکلتون حل شه
اگر حل نشد بفرمائید تو کدوم مرحله مشکل دارید تا توضیح بدم خدمتتون !

غیرت

عضو جدید
سلام مهندس جان منم اومدم سایتمو به استایل موبایل تبدیل کردم
الان پشیمونم اصلا به درد نمیخوره
همش ارور میده
الان هم هر کاری میکنم دیگه مو رو واسم باز نمیکنه که موقعیت اولش برگردونم
حالا چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like
واکنش ها: Sarp

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام مهندس جان منم اومدم سایتمو به استایل موبایل تبدیل کردم
الان پشیمونم اصلا به درد نمیخوره
همش ارور میده
الان هم هر کاری میکنم دیگه مو رو واسم باز نمیکنه که موقعیت اولش برگردونم
حالا چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر طبق پست اول پیش برید صد در صد مشکلتون حل میشه

در غیر اینصورت میتونید پسوردتون رو به یکی از مدیران که بهش اعتماد دارید بدین تا واستون درست کنند استایل رو

غیرت

عضو جدید
اگر طبق پست اول پیش برید صد در صد مشکلتون حل میشه

در غیر اینصورت میتونید پسوردتون رو به یکی از مدیران که بهش اعتماد دارید بدین تا واستون درست کنند استایل رو

مهندس عزیز واقعا ممنون از لطفتون مشکل من حل شد
سپاس گذارم

Sarp

مدیر بازنشسته
کنترل پنل اعضا رو داره فقط!! پس مال من کووو؟
اگر طبق پست اول پیش رفتید و نتونستید موفق بشید (که صد در صد باید استایل درست شه طبق آموزش) میتونید پسورد رو به یکی از مدیران که بهش اعتماد دارید ، بدین تا واستون مشکل رو رفع کنند

موفق باشید

20112

عضو جدید
چرا سایت همش این پیامو میده ؟:cry:

در حال حاضر سرور مشغول است. لطفا بعدا مراجعه کنید.