رفع اشکال مریوط به:VRAY FOR 3DMAX

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.خب من بالاخره مجبور شدم 2014 نصب کنم. ولی مگه نصب میشه! خیلی عذابم داد. :w47: یه چند بار ارور tbb.dll و دوستان!!!....رو داد که دانلودشون کردم و تو system32 نصب کردم. الانم این ارور رو میده اینو دیگه واقعا کلافه شدم نمیدونم چه کنم! ؟؟ هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم...

mohtaram_bash

عضو جدید
سلام.خب من بالاخره مجبور شدم 2014 نصب کنم. ولی مگه نصب میشه! خیلی عذابم داد. :w47: یه چند بار ارور tbb.dll و دوستان!!!....رو داد که دانلودشون کردم و تو system32 نصب کردم. الانم این ارور رو میده اینو دیگه واقعا کلافه شدم نمیدونم چه کنم! ؟؟ هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم...

سلام
اگه دی وی دی ه رو هارد کپی کن بعد نصب کن
اگه نه،احتمالا فایل نصبی ایراد داره

QUOTE=سحرصابری2;8437240]سلام
میخوام رندر بگیرم, دکمه رندر رو که میزنم ارور رو میده.

http://s6.picofile.com/file/8228565476/Picture.jpg[/QUOTE]
فایلی تو این ادرس قرار داره و وجود نداره!
به اون فایل گیر داده یه سر به ادرسش بزن

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اگه دی وی دی ه رو هارد کپی کن بعد نصب کن
اگه نه،احتمالا فایل نصبی ایراد داره

QUOTE=سحرصابری2;8437240]سلام
میخوام رندر بگیرم, دکمه رندر رو که میزنم ارور رو میده.

نه برادر یا خواهر من .. 2 تا دی وی دی امتحان کردم و یک فایل نصب مکس ..هیچکدومشون نصب نشد. از سیستممه... جالبه 2013 نصب میشه!

simai

عضو جدید
سلام
من وقتي رندر ميگيرم يك سري دونه هاي سياه ميوفته تو عكس ،موقعي هم كه داره رندرو ميگيره به يكي از متريال ها ارور ميده ، كسي ميتونه كمكم كنه؟

Bacchus

عضو جدید
سلام دوستان.

وقتی Edge های دو طرف یه شکل که خط های دو طرف برابر نیستن رو میگیرم و از فرمان connect یک خط بین اونها ایجاد می کنم مثل شکل کج در میاد. (به دلیل بلند و کوتاه بودن خط ها دو طرف)

یادم هست یک فرمان بود که قبل از اجرا کانکت اون فرمان رو اجرا میکردی و این مشکل بر طرف میشد. حالا هرچی بهش فکر می کنم یادم نمیاد.
کسی هست بتونه کمک کنه؟

1-9-2016 11-35-37 PM.jpg

memara

عضو جدید
سلام دوستان.

وقتی Edge های دو طرف یه شکل که خط های دو طرف برابر نیستن رو میگیرم و از فرمان connect یک خط بین اونها ایجاد می کنم مثل شکل کج در میاد. (به دلیل بلند و کوتاه بودن خط ها دو طرف)

یادم هست یک فرمان بود که قبل از اجرا کانکت اون فرمان رو اجرا میکردی و این مشکل بر طرف میشد. حالا هرچی بهش فکر می کنم یادم نمیاد.
کسی هست بتونه کمک کنه؟

مشاهده پیوست 255226

سلام میتونید از مدیافایر slice plan در تب edit poly استفاده کنید تا به صورت صاف ترسیم بشه

طبق تصویر زیر

z_r

عضو جدید
سلام دوستان من واسه اختصاص دادن متریال وی ری یه مشکلی دارم..با اینکه uvw map میدم اما متریال تکسچرش تیکه تیکس و یه دست و طبیعی نمیشه..چیکار باید کرد؟مثلا کاغذ دیواری تیکه تیکه میشه رو دیوار طبیعی نیس

archistar

عضو جدید
سلام دوستان من به کمک فوریتون نیاز دارم
وقتی می خوام رندر بگیرم هیچی خروجی نداره و فقط یه صفحه خاکستریه که با تنظیم نور فقط روشنو تاریک می شه همه تنظیمات رندر و دوربینم درسته حتی وقتی با دوربین مکس رندر میگیرم اینطوری میشه .دیگه نمیدونم چیکارکنم لطفا کمک کنین...

mohtaram_bash

عضو جدید
سلام دوستان من به کمک فوریتون نیاز دارم
وقتی می خوام رندر بگیرم هیچی خروجی نداره و فقط یه صفحه خاکستریه که با تنظیم نور فقط روشنو تاریک می شه همه تنظیمات رندر و دوربینم درسته حتی وقتی با دوربین مکس رندر میگیرم اینطوری میشه .دیگه نمیدونم چیکارکنم لطفا کمک کنین...

بعد نصب چه پلاگینی این مشکل رخ داده؟دوربین رو در نظر نگیر بدون دوربین رندر بگیر ببین بازم همین مشکل هست
ورژن وی ری؟ کرک شده؟

mohtaram_bash

عضو جدید
سلام دوستان من واسه اختصاص دادن متریال وی ری یه مشکلی دارم..با اینکه uvw map میدم اما متریال تکسچرش تیکه تیکس و یه دست و طبیعی نمیشه..چیکار باید کرد؟مثلا کاغذ دیواری تیکه تیکه میشه رو دیوار طبیعی نیس

باید تصویر رو توی فتوشاپ ویرایش کنی
که اگه تصویر مورد نظر تکرار بشه به صورت تایل در نیاد!

archistar

عضو جدید
بعد نصب چه پلاگینی این مشکل رخ داده؟دوربین رو در نظر نگیر بدون دوربین رندر بگیر ببین بازم همین مشکل هست
ورژن وی ری؟ کرک شده؟
ویری ورژن 3.2.02 هست (2015)
از پرسپکتیو رندر می گیرم یه رندر نصفه و نیمه میشه

sasname

عضو جدید
سلام. دوستان یه مشکلی برای من پیش امده وقتی تومکس با منتال ری daylight ایجاد میکنم درسته اما وقتی با وی ری ایجاد می کنم کل تصویر سیاه میشه و اون ابجکت سفید . هم 2012 هم 2016 امتحان کردم.ممنون میشم راهنمایی کنید

rozhaan

عضو
سلام. دوستان یه مشکلی برای من پیش امده وقتی تومکس با منتال ری daylight ایجاد میکنم درسته اما وقتی با وی ری ایجاد می کنم کل تصویر سیاه میشه و اون ابجکت سفید . هم 2012 هم 2016 امتحان کردم.ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام...فکر کنم باید بری render setup ----> indirect illumination----> GI ----> on

.مهسا.

عضو جدید
سلام دوستان
من میخوام این میز رو مدل کنم. اما نمیدونم چطور اینکارو تو مکس انجام بدم.لطفا راهنمایی کنید.بهش خیلی نیاز دارم11111111111111111111111.jpgmobilier-clinica-gynera-mdf-furniruit-si-vopsit-receptie-zona-asteptare-placari-pereti-depa045 (.jpg

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من میخوام این میز رو مدل کنم. اما نمیدونم چطور اینکارو تو مکس انجام بدم.لطفا راهنمایی کنید.بهش خیلی نیاز دارممشاهده پیوست 260234مشاهده پیوست 260235
سلام.بهتره شما اینا رو از بالا یعنی از پلان با لاین بکشی و اکسترود کنی. این راحتترین راهه فکرکنم. بهد دونه دونه ها رو چشمی کنار و روی هم بچینی که شبیه عکست بشه.

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال مهم

سوال مهم

سلام دوستان عزیز
من یه مشکلی دارم ممنون میشم کمکم کنید
ویندوز لب تابم 10 هستش ... انتیویروس هم نصب کردم واسم بعد که خواستم ویی رو نصب کنم فایل کرک ویری رو ویروس میشناخت، غیر فعال کردم انتی ویروس رو ولی نشد .منم مجبور شد انتی ویروس رو پاک کردم
ویری اوکی شد اما استادم گفت که اگه دوباره انتی ویروست رو نصب کنی ویری مشکل پیدا میکنه

چکار کنم؟ ویندوز 10 نیازی به انتی ویروس نداره؟ یا داره؟
میشه بگین مشه هم انتی ویروس داشت هم ویری قسمت متریال هاش بهم نخوره

Mohandes salman

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
ویندوز لب تابم 10 هستش ... انتیویروس هم نصب کردم واسم بعد که خواستم ویی رو نصب کنم فایل کرک ویری رو ویروس میشناخت، غیر فعال کردم انتی ویروس رو ولی نشد .منم مجبور شد انتی ویروس رو پاک کردم
ویری اوکی شد اما استادم گفت که اگه دوباره انتی ویروست رو نصب کنی ویری مشکل پیدا میکنه

مشکل از ویندوز نیست وی ری که نصب کردید لابد 3.4 هست انتی ویروس روی کرک وی ری 3.4 گیر میده اگه انتی ویروس نود32 هست توی نت روش کرک وی ری 3.4 سرچ کنید

15780

عضو جدید
دوست عزیز مسیری که وی ری و کس نصبه را به انتی ویروست معرفی کن تا فایلهای درون اونو ویروس نشناسه
به سایت Iransetup.ir
مراجعه کن

15780

عضو جدید
سلام دوستان عزیز

دوست عزیز مسیری که وی ری و کس نصبه را به انتی ویروست معرفی کن تا فایلهای درون اونو ویروس نشناسه
به سایت Iransetup.ir
مراجعه کن