رفع اشکال مربوط به:SKETCHUP

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام جناب یگانگی.ببخشید نقل قول نگرفتم نخواستم تاپیک و الکی پر کنم. راستش به خاطر کندی سرعت یه ماه علاف شدم. دقیقا می تونم بگم هر بار select روی یه عنصر 10 ثانیه زمان می برد، حالا بقیه دستورات بماند!!! البته نمره خوبی گرفتم ولی برای آخر ترم انتظار داشتم کارمو رندر که متاسفانه نشد. البته اگه تو این تاپیک لطف بی دریغ دوستانم نبود اصلا کارم تموم نمیشد.....ممنونم به خاطر راهنمایی های خوبتون:gol::gol:حتما ازشون استفاده می کنم. راستش من کاملا به این نکته آگاهم که 99 درصد قابلیت های اسکچاپ رو بلد نیستم.متاسفانه امکان کلاس رفتن اینجایی که من هستم فراهم نیس ولی حتما از help اسکچاپ استفاده می کنم;)

پ .ن: دوستان به خاطر کمک هایی که ازم دریغ نکردین بی نهایت سپاسگذارم

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان. چطوری می تونم گوشه های تیز یه مکعب مربع رو نرم کنم. ینی به جای گوشه های تیز، گوشه های مکعب منحنی باشن.

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام. یه سوال داشتم و اون اینکه چطور میشه بدون اینکه فایلو باز کنیم محتویاتشو ببینیم. این به ورژن اسکتچاپ بستگی داره یا تنظیمات خاصی داره؟

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام میشه توضیح بدید چطور میتونم با استفاده از این نرم افزار توپوگرافی بزنم ممنون میشم اگه سریعتر جواب بدین.

s.t.m.s

عضو جدید
سلام. دوستان اگر کسی این مشکل براش پیش اومده یا تجربه داره ممنون میشم کمک کنه.بعد از آپدیت ویندوزم به ویندوز 10 حدود دو هفته پیش دیگه اسکچ آپ درست کار نمیکنه برای چرخیدن و زوم کردن مدتها زمان میبره.حتی با یه حجم ساده مثله مکعب. قبل از آپدیت ویندوز این مشکل رو نداشت.و اینکه این مشکل فقط توی اسکچ آپ هست برای مکس و کد همچین مشکلی نیست.

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. یک حجم داخل اسکچاپ درست کردم کپی می کنم که ببرم تو فایل اصلی اونجا paste نمی شه! فقط هم این حجم نمی شه.از همین فایل بازم کار بردم تو اون فایل و شده .از دوستان کسی علت رو می دونه؟

arghavanii

عضو جدید
سلام دوستان!
کسی تجربه ایمپورت مدل از رویت به صورت gbXML به openstudio در اسکچاپ رو داره؟

فایلم رو که در openstudio باز می کنم، پنجره ها هم مثل دیوار نشون داده میشه؟!؟ و به چندتا ارور برخوردم. اگه کسی تجربه داره، ممنون میشم کمکم کنه :)

gbxml_Revit_SketchUp.jpg

mayor2

کاربر فعال
سلام دوستان
این یک خروجی اولیه است که من از اسکچاپ گرفتم. درو اقع یک سایت حدودا سه هکتاری و دارای پستی و بلندی است که در این نرم افزار مدل کردم. و به کمک یک پلاگین خطوط تراز روش مشخص کردم
اما مشکلم این جاست اصلا نوع خط های تراز، رنگ و ضخامتشون به نظرم جالب نیست
ایا در اسکچاپ پلاگین یا روشی وجود دارد که بتوان ب کمک ان خط ها را در تغییر رنگ یا تغییر ضخامت داد. یا باید حتما از فتوشاپ استفاده کنم؟

پیوست ها

• AutoSave_Untitld-with_z.jpg
    AutoSave_Untitld-with_z.jpg
    19.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
سلام دوستان
این یک خروجی اولیه است که من از اسکچاپ گرفتم. درو اقع یک سایت حدودا سه هکتاری و دارای پستی و بلندی است که در این نرم افزار مدل کردم. و به کمک یک پلاگین خطوط تراز روش مشخص کردم
اما مشکلم این جاست اصلا نوع خط های تراز، رنگ و ضخامتشون به نظرم جالب نیست
ایا در اسکچاپ پلاگین یا روشی وجود دارد که بتوان ب کمک ان خط ها را در تغییر رنگ یا تغییر ضخامت داد. یا باید حتما از فتوشاپ استفاده کنم؟
بله روشهای مختلفی هست.
یکیش پلاگینه:
https://www.google.com/search?num=5...doKveAhVBEiwKHb2rAHsQBQgoKAA&biw=1280&bih=951
و
https://extensions.sketchup.com/pl/content/clf-color-z

vahidkey

عضو جدید
با سلام، آیا کسی میدونه چطور فایل های ذخیره شده اسکچاپ را به حالت پیش نمایش تبدیل کنم؟ یعنی قبل از باز کردن فایل، محتوای درون فایل به صورت کوچک شده ببینم. متشکرم