رفع اشکال مربوط به:AUTOCAD

رفع اشکال مربوط به:AUTOCAD

• مشکل اتوکد

رای: 1 100.0%
  • دستور teim

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    1

mahaya67

عضو جدید
سلام.
من به یه مشکل برخورد کردم برنامه Autocad 2015 va civil رو نصب کردم روی ویندوز 7 ،64 بیتی.
این پیغام رو میده
:
The application was unable to start correctly 0XC0000142
جایی خوندم ی سری فایلهایی DLL رو توی پوشه سیستم32 ویندوز پیست کنم درست میشه،این کار رو هم انجام دادم نشد.تا حالا برای کسی پیش نیومده؟؟ من زیاد این ارور رو موقع نصب ورژن های بالای نرم افزاهای AUtodesk دیدم.لطفا ی راه حل به من بدید خیلی عجله دارم:(

Mohandes salman

عضو جدید
با سلام خدمت شما مهندسین عزیز
من دارم یه مدل میزنم که با روش باندری هست. در تصویر مشاهده میکنید قسمت شماره یک و دو و چهار حجم بگیره اما قسمت شماره 3 حجم نگیره؟Untitled.jpg
من داخل تک تک باندری میگیرم نمیشه باید چی کارش کرد؟؟؟

niuona

عضو
با سلام خدمت شما مهندسین عزیز
من دارم یه مدل میزنم که با روش باندری هست. در تصویر مشاهده میکنید قسمت شماره یک و دو و چهار حجم بگیره اما قسمت شماره 3 حجم نگیره؟مشاهده پیوست 255251
من داخل تک تک باندری میگیرم نمیشه باید چی کارش کرد؟؟؟
سلام عزیز
شما باید 4 رو از 3 subtract کنی

هیراد

کاربر فعال
نه بابا میزاره،من الان امتحان کردم
تو lenght رو انتخاب کن بعد تعداد بده،میندازه
خط رو پاک کنی میبینی

با سلام برای راحت تر کار کردن با این موضوع دو کار باید انجام دهید : 1- از منوی format گزینه point styleرو انتخاب کنید و و هم شکل نقاط رو میتوانید عوض کنید و هم درصد بزرگی و کوچکی نقاط ( فرمان divide یا measure با نقاط شکل را تقسیم می کنند) 2- گزینه nod از فرمان osnap شما باید فعال با شد . موفق باشید.

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز

درود بر شما عزیزان

.......... این مشکل یکی از دوستانمون هست .......که بنده راهکاری به ذهنم نرسید..............عزیزانی که راهکاری می دونن.......در این خصوص ارائه فرمایند.

( این نقشه در ورژن های دیگه و روی سیستم دیگه هیچ مشکلی نداره فقط با 2015 مشکل داره و به این شکل نمایش داده )

پیشاپیش سپاسگزارم .

مشاهده پیوست 253467

درود بر شما .........

خوب می بینم که دوستان این سوال رو پاسخی براش نداشتن........

خدممتون عارضم که بایستی طی تصویر آموزشی که در زیر تهیه کردم عمل کنید......... و این عمل نیز مشکل نمایش آثار حرکت موس در روی صفحه نمایش ترسیم رو هم رفع میکنه.......... امیداورم مفید واقع بشه..........:gol:

رفع مشکل نمایش خطهای اضافه در سیویل.jpg

niuona

عضو
سلام دوستان یه سوال داشتم
کسی در مورد دستور adersheet اطلاعاتی داره؟
میخواستم بدونم که چطوری باید نصبش کنم؟
خیلی عجله دارم

nazanin1991

دستیار مدیر تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلااااام
من یه سوال دارم
اتوکدم وقتی یه آبجکتو انتخاب میکنم یه پنجره سلکشن میاره....قبلا اینجوری نبود یهو اینجوری شد خیلی رو اعصابه کسی میدونه چجوری درست میشه؟؟

Mohandes salman

عضو جدید
سلااااام
من یه سوال دارم
اتوکدم وقتی یه آبجکتو انتخاب میکنم یه پنجره سلکشن میاره....قبلا اینجوری نبود یهو اینجوری شد خیلی رو اعصابه کسی میدونه چجوری درست میشه؟؟

سلام مهندس
نمیدونم چه جوری میره ولی قاعدتا اتوکدتونو ری استارت کنین باید درست شه.
options>>profile>>reset
موفق باشید.

Zancanaro

متخصص 3dMAX
کاربر ممتاز
سلااااام
من یه سوال دارم

سلام این گزینه رو غیر فعال کنید.

یا

پیوست ها

• 3.jpg
    3.jpg
    13.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

behnaz.khanoomii

عضو جدید
سلام دوستان.من ی مشکلی دارم .نقشه هایی که تو کد کشیدم فونت گذاشتم واسشون (فونت با کاتب گذاشتم)وقتی میبرم پلات بگیرم تو previewدرسته ولی بعد پلات همه ی فونتا بهم میریزه و برعکس میشه .جاییم ک پلات میگیرم بلد نبود درستش کنه باید چیکار کنم ؟ممنون میشم راهنماییم کنید خیلییییییییییییییی به کمک نیاز دارم ممنون میشم زود ج بدید:cry:

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
سلام دوستان.من ی مشکلی دارم .نقشه هایی که تو کد کشیدم فونت گذاشتم واسشون (فونت با کاتب گذاشتم)وقتی میبرم پلات بگیرم تو previewدرسته ولی بعد پلات همه ی فونتا بهم میریزه و برعکس میشه .جاییم ک پلات میگیرم بلد نبود درستش کنه باید چیکار کنم ؟ممنون میشم راهنماییم کنید خیلییییییییییییییی به کمک نیاز دارم ممنون میشم زود ج بدید:cry:

درود بر شما ......

احتمالا از اتوکدهای 2015 یا 2016 استفاده میکنید.......... جهت رفع این مشکل به این پست مراجعه فرمایید............ به این پست در تاپیک زیر بروید............. #64

[h=1][ فونت AutoCad] ► تایپ فارسی دراتوکد > پرسش و پاسخ[/h]

rozhaan

عضو
با سلام
من یک موضوع مثلا یک درخت رو کپی کردم و روی نقشه خودم paste کردم ولی هر کاری می کنم رنگش که صورتیه عوض نمی شه، کسی می دونه علتش چیه؟

niuona

عضو
با سلام
من یک موضوع مثلا یک درخت رو کپی کردم و روی نقشه خودم paste کردم ولی هر کاری می کنم رنگش که صورتیه عوض نمی شه، کسی می دونه علتش چیه؟
حتما block هستش برید از تنظیمات block رنگش رو تغییر بدید(دو بار روش کیک کنین و تغییرات رو انجام بدین و edit or create block رو بزنین و save کنین)
موفق باشین

آخرین ویرایش:

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا تو اتوکدهای جدید دیگه نمیشه از نقطه ای مبنا بصورت اکتنشنی که خود برنامه میگیره خطی کشید . تو ورزن های قبل مثلا روی نطقه ای موس رو نگه میداشتی و بعد موس رو روی خط موجود میکشیدی بصورت اکستنشن عددی دلخواه رو تایپ میکردیم و میتونستیم خطی یا دایره یا هردستور دیگه ای رو اجرا کنیم ولی الان بعد از گرفتن اکستنشن و تایپ عدد مورد نظر یه نقطه کاملا پرتی رو انتخاب میکنه .

nazanin1991

کاربر ممتاز
چرا تو اتوکدهای جدید دیگه نمیشه از نقطه ای مبنا بصورت اکتنشنی که خود برنامه میگیره خطی کشید . تو ورزن های قبل مثلا روی نطقه ای موس رو نگه میداشتی و بعد موس رو روی خط موجود میکشیدی بصورت اکستنشن عددی دلخواه رو تایپ میکردیم و میتونستیم خطی یا دایره یا هردستور دیگه ای رو اجرا کنیم ولی الان بعد از گرفتن اکستنشن و تایپ عدد مورد نظر یه نقطه کاملا پرتی رو انتخاب میکنه .

کلید f10 رو بزنین و polar tracking رو روشن کنین.....

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلید f10 رو بزنین و polar tracking رو روشن کنین.....

ولی اینی که شما گفتید ربطی به مشکلم نداشت . من در ورژن های قبلی مثلا 2010 میتونسم بصورت اکستنشن خطی رو استخراج کنم . ولی الان تو ورزن های جدید نمیدونم این گزینه چرا اینقدر عجیب شده . طوری که با سرعت عدد رو تایپ کنی مشکلی نداره ولی یذره کند تایپ بشه یه نقطه پرت و بی ربطی رو بعد اکستنشن انتخاب میکنه . پولار هم روشنه ولی اصلا فایده ای نداره .

nazanin1991

کاربر ممتاز
ولی اینی که شما گفتید ربطی به مشکلم نداشت . من در ورژن های قبلی مثلا 2010 میتونسم بصورت اکستنشن خطی رو استخراج کنم . ولی الان تو ورزن های جدید نمیدونم این گزینه چرا اینقدر عجیب شده . طوری که با سرعت عدد رو تایپ کنی مشکلی نداره ولی یذره کند تایپ بشه یه نقطه پرت و بی ربطی رو بعد اکستنشن انتخاب میکنه . پولار هم روشنه ولی اصلا فایده ای نداره .

تو قسمت تنظیمات پولار این کادری که دورشو قرمز کردمو چک کنین و روی relative to last segment بزارین ببینین حل میشه مشکل :|

borhan-sh

عضو جدید
سلام دوستان در مورد نوار کاستومایز که زیر صفحه اتوکد هست سوال داشتم آیا میشه ظاهر و پنهان کرد؟البته تک تک میشه منظورم کلش باهمه

rozhaan

عضو
سلام دوستان... دو تا سوال داشتم:
1- چه جوری می تونم نقشه اتوکد رو بصورت عکس در بیارم که تو power point بذارم؟
2- چه طور می تونم خط های شبکه رو حذف کنم؟
ممنون میشم جواب بدید:smile:

niuona

عضو
شما واسه تبدیل به عکس برین قسمت plot و name plot رو بزارین رو dwg to jpg و نقشتون رو انتخاب کنین درست مثل اینکه میخواین plot بگیرین
و خط های شبکه رو میتونین با f7 خاموش و روشن کنین
موفق باشین

Mohandes salman

عضو جدید
1.jpgبا سلام
این روش عکس گرفتم با پس زمینه مشکی هست
2.jpg این هم خاموش کردن grid
شما واسه تبدیل به عکس برین قسمت plot و name plot رو بزارین رو dwg to jpg و نقشتون رو انتخاب کنین درست مثل اینکه میخواین plot بگیرین
و خط های شبکه رو میتونین با f7 خاموش و روشن کنین
موفق باشین
البته گفته های دوست عزیزمون هم کاملا صحیح هست این روشی که دوستمون فرمودن با پس زمینه سفید هست اگه اشتباه نکنم.

sase111

عضو جدید
سلام دوستان اتوکد دو بعدوسه بعد رو ازطریق نرم افزاراموزشی کارکردم.ولی داخلش اموزش لایوت گرفتن رونگفته بود.یااینکه چطوری میشه سکشن بزنی.لطف میکنید کمک کنید ممنون میشم