رفع اشکال مربوط به:3DMAX

ali199_1991

کاربر بیش فعال
خب من هم همینکارو می کنم منتها نمیشه و ارور میده...
مجبورم شدم برنامه رو پاک کنم و میخوام یه ورژن دیگه نصب کنم...بهرحال مرسی

topman85

عضو جدید
2016-10-01 04-27-33 ب-ظ.jpg

سلام. یه حلقه‌ای دارم و می‌خواستم این حفاظ چوبی رو توش بذارم. از بولین استفاده کردم ولی همه‌ش داخلش رو حذف می‌کنه و بیرونش رو می‌ذاره. ممکنه کسی راهنمایی کنه؟

Mohandes salman

عضو جدید
مشاهده پیوست 260246

سلام. یه حلقه‌ای دارم و می‌خواستم این حفاظ چوبی رو توش بذارم. از بولین استفاده کردم ولی همه‌ش داخلش رو حذف می‌کنه و بیرونش رو می‌ذاره. ممکنه کسی راهنمایی کنه؟

با عرض سلام
اون دایره رو به پولی تبدیل کنید و سپس اتچ رو انتخاب کنید و اون تخته هارو هم اتچ کنید و بعد ورتکس هارو انتخاب کنید و ورتکس هارو هم جهت بادایره انتخاب کنید تا به اون شکلی ک میخواید برسید. واگه متریال جدا داره تخته هارو با المنت انتخاب کنید و دیتچ کنید و بعد متریال رو بدید.
موفق باشی

topman85

عضو جدید
با عرض سلام
اون دایره رو به پولی تبدیل کنید و سپس اتچ رو انتخاب کنید و اون تخته هارو هم اتچ کنید و بعد ورتکس هارو انتخاب کنید و ورتکس هارو هم جهت بادایره انتخاب کنید تا به اون شکلی ک میخواید برسید. واگه متریال جدا داره تخته هارو با المنت انتخاب کنید و دیتچ کنید و بعد متریال رو بدید.
موفق باشی

این راه رو امتحان کرده بودم. برای کاری که حجمش بزرگه خیلی وقت گیره. راه آسون‌تری به نظرتون وجود داره؟ ممنون از پاسختون

mahsa66

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل در دو نیم کردن مدل

مشکل در دو نیم کردن مدل

سلام دوستان
من یک مدل معماری دارم می خوام ماکتش رو با پرینت سه بعدی بسازم ولی ابعادش بزرگه می خوام دو تیکه بشه چطوری باید نصفش کنم با چه ابزاری در تری دی مکس؟
ممنون می شم فوری جوابم رو بدید

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من یک مدل معماری دارم می خوام ماکتش رو با پرینت سه بعدی بسازم ولی ابعادش بزرگه می خوام دو تیکه بشه چطوری باید نصفش کنم با چه ابزاری در تری دی مکس؟
ممنون می شم فوری جوابم رو بدید
تو modify مکس یه ابزار هست به اسم slice با اون میتونید از هر جایی خواستید برش بدیدش فقط از جسم دوتا کپی اشته باشید و slice رو باید هر بار واسه یه قسمتش استفاده کنید

emad-hkx

عضو جدید
3ds max را در استارت سرچ کنید معمولا اگر 64 بیت باشد در انتهای نام 64 بیت را خواهید دید.
3ds Max 2013 64-bit
به پوشه نصب شده هم توجه کنید.
اگر در پوشه program file x86 نصب شده است 32 بیتی است.

MK6

کاربر بیش فعال
سلام دوستان ی مشکلی برام پیش اومده ممنون میشم کمکم کنید من بعد از اینکه متریال رو ب ی جسم اعمال میکنم اون جسم داخل ویوپورتم سیاه نشون داده میشه ولی داخل رندر هستش مشکل از چیه؟ بازم ممنونم:cry:

Zancanaro

متخصص 3dMAX
کاربر ممتاز
دیره شاید
ولی ب نظر موتور رندر ناقص نصب شده، اگه نه، محل تصویر مربوطه رو جابجا کن... یا مشکل از دوربین...یا نورپردازیه باید چک کنید.

gima

عضو جدید
سلام به همگی
من یه سوال در مورد ذخیره کردن پارچه در مکس داشتم پارچه رو میسازم میخوام ذخیره کنم نمیشه ، وقتی دوباره فایل رو باز می کنم پارچه به حالت پلان در میاد
امیدوارم کسی جواب منو بده
ممنونم

narsic

عضو
سلام دوستان وقتتون بخیر
من یه مشکلی تو مدلینگ headbord تختخواب دارم.
تو این کار اول پلان رو تو اتوکد کشیدم اوردم تو مکس و ادیت پلی دادم و اکسترود و چمفر به لبه ها ... ولی اون حس ابری و نرم بودن مثل نمونه رو تو رندر بهم نمیده . دوستی بهم گفت از turbo smooth استفاده کنم که شکلم رو بهم ریخت . میشه لطفا راهنماییم کنید چه کنم ؟

پیوست ها

• 00504ab5c6219f191b531563d0022fdb.jpg
    00504ab5c6219f191b531563d0022fdb.jpg
    30.9 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • 022.jpg
    022.jpg
    28.7 کیلوبایت · بازدیدها: 2

Zancanaro

متخصص 3dMAX
کاربر ممتاز
برای نرم نشون دادن ... چندتا راه هست... اول چمفر رو زیاد کنید و تعداد سگمنت رو زیاد کنید..
دوم اینکه بیاید از زیبراش استفاده کنید... یا براش خود مکس.... یا ورتکس هارو انتخاب نرمال کنید.. و...

yeganegi

متخصص sketchup
کاربر ممتاز
مقدار اکسترود کم به نظر میرسه، چمفر لبه هاروهم که دوستمون گفتن زیادتر کنید سگمنتشو. بعد مادیفایر استفاده کنید.