رفع اشکال مربوط به:3DMAX

moseu

عضو جدید
سلام
ببخشید من به یه مشکلی برخوردم وقتی که تومکس میخوام رندر بگیرم از صفحه پرسپکتیو رندر نمیگیره براه چه کار کنم؟

memarane

کاربر فعال
سلام دوستان . میخواستم بدونم بهترین روش برا گذاشتن آدم تو تری دی مکس کدومه ؟ و واقعی تره ؟

ox_man_2007

عضو جدید
سلام دوستان . میخواستم بدونم بهترین روش برا گذاشتن آدم تو تری دی مکس کدومه ؟ و واقعی تره ؟

سلام دوست عزیز
خوب اگر ابجکتشو داری اونو بذار اگر نه
در صورتی که فتوشاپ رو خوب بلد باشی می تونی آدم رو توش بذاری و واقعی در بیاری

memarane

کاربر فعال
ممنونم دوست عزیز ولی آبجکت هایی که من دارم زیاد واقعی نیستن . اگه سراغ داری میشه راهنمایی کنی ؟

memarane

کاربر فعال
برای 2011 rpc نیومده
پی دیگه از فتوشاپ استفاده کن

اتفاقا دیروز برا 2011 rpc پیدا کردم ولی حالا مشکل جای دیگه است .archvision content maneger از کار افتاده و فقط کد listen to port رو نشون میده و هیچ قسمت دیگه اش کار نمیکنه . اپدیت هم نمیزاره بشه .

hadi2643

کاربر بیش فعال
اتفاقا دیروز برا 2011 rpc پیدا کردم ولی حالا مشکل جای دیگه است .archvision content maneger از کار افتاده و فقط کد listen to port رو نشون میده و هیچ قسمت دیگه اش کار نمیکنه . اپدیت هم نمیزاره بشه .

archvision content maneger من زدم نشون نمیده آپ دیت شده ولی میشه چرا 2010 نمی زنی که کار کنی

ehsan_shp

عضو
سلام دوستان
من یک سری عکس انسان در حالات مختلف ( پرسناژ) و درخت و ماشین و امثالهم با پس زمینه سفید میخوام که بتونم به رندرهام اضافه کنم....از کجا میتونم دانلود کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

hadi2643

کاربر بیش فعال
من یه سری اینجوری شد پاک کردم دوباره نصب کردم شد شاید تاریخش سر رفته باشه
با 2010 هم این کار رو کردم

آخرین ویرایش:

tayyebeh

عضو جدید
سلام به دوستان عزیزم
من به تازگی شروع به استفاده از برنامه مکس کرده ام و طبیعتا به اشکالات زیادی برمیخورم... ممنون میشم اگر دوستانی که به این برنامه وارد هستند اشکالاتم رو رفع کنند.
وقتی از آبجکتها در محیط استفاده میکنم اخطاری با عنوان missing external files هم موقع باز کردن فایل و هم موقع رندر گرفتن ظاهر و باعث سیاه شدن رندر میشه.

Untitled.jpg
تصویرش رو هم ضمیمه کردم... ممنون میشم اگر دلیل این اخطار و راه برطرف کردن مشکل رو بهم بگید :)

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان عزیزم
من به تازگی شروع به استفاده از برنامه مکس کرده ام و طبیعتا به اشکالات زیادی برمیخورم... ممنون میشم اگر دوستانی که به این برنامه وارد هستند اشکالاتم رو رفع کنند.
وقتی از آبجکتها در محیط استفاده میکنم اخطاری با عنوان missing external files هم موقع باز کردن فایل و هم موقع رندر گرفتن ظاهر و باعث سیاه شدن رندر میشه.

مشاهده پیوست 107810
تصویرش رو هم ضمیمه کردم... ممنون میشم اگر دلیل این اخطار و راه برطرف کردن مشکل رو بهم بگید :)

مسیر متریال هاتونو ازتون میخواد...جایی که آرچ مدل هاتونو ذخیره کردینو بهش آدرس بدین..از طریق Add کردن آدرس

architect2011

عضو جدید
میشه از رویت برد به مکس رندر گرفت

میشه از رویت برد به مکس رندر گرفت

سلام دوستان
کسی میدونه که میشه از رویت اورد تو محیط مکس رندر گرفت؟؟؟
در این حد میدونم که باید فایل رو با پسوند fbx saveکرد
اما میاد تو مکس چطور باید رندر بگیری ....
باید متریال و نور هارو دوباره تو مکس بهش بدی؟
ممنونم

behzad1919

عضو جدید
سلام ....
خسته نباشید...همه..
اگه کسی میدونه چه جوری میسه گیزمو (دقیق اسمشو نمیدونم)(جهت x؛y؛z. را نشون میده) ..هارو برگردونم ....ممنون میشم ....کمکم کنید...؟؟

-archi-

عضو جدید
سلام به همه ی معمارای عزیز،قبلش یه تشکرمی کنم بخاطرپست خیلی خوبتون.من یه سوال واسم پیش اومده!مکس من 2011هستشفوقتی میخوام متریال انتخاب کنم و به ساختمونم بدم اون گزینه ای که بروز میکنه غیرفعاله!لطفاکمکم کنین!:(

iiiiman

عضو جدید
سلام به همه
من یه اموزشی 3 دی مکس می خوام مخصوص معماری
متاسفانه هر اموزشی پیدا میکنم ربطی به معماری نداره بیشتر مربوط به رشته های دیگه میشه
اموزشی هست که یک نمونه خودش 3دی کار کرده باشه؟

chehrzad

عضو جدید
سلام.من به مشکل خوردم.یه متریال از vray material.de گرفتم وقتی mat. رو از open material باز میکنم از چند تیکه درست شده.نمیدونم چطوری به اسلت خالی نسبتش بدم.ممنون میشم راهنماییم کنید.

delshekaste

عضو جدید
پببخشید من یه تازه واارد تری دی مکس هستم.البته زیاد هم تازه کار نه چون تقریبا چیزهایی می دونم ولی تا به حال هیچ چیزی مدل سازی نکردم .
می خواستم اگه کسی آموزش ساخت بعضی کاراکتر ها(مثل ماشین،آدمو....)رو داره به من بده ممنون می شم!!!
منتظر جوابهایتان هستمممممممممممممم

:smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile:

architect2011

عضو جدید
ممنونم بابت تاپیک خوبتون:surprised:
بهتر نیست اسم تاپیک رواز رفع اشکال مربوط به 3dmax به طرح سوالات بدون جواب 3dmax تغییر بدین
والا اینجا همه میپرسن کی جواب میده....!!!؟؟؟
:confused:(لابد خرزو خان)

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ممنونم بابت تاپیک خوبتون:surprised:
بهتر نیست اسم تاپیک رواز رفع اشکال مربوط به 3dmax به طرح سوالات بدون جواب 3dmax تغییر بدین
والا اینجا همه میپرسن کی جواب میده....!!!؟؟؟
:confused:(لابد خرزو خان)
اکثر سوالات جواب داده شده اما چیزی که هست یه همکاری باید بین خود شما یعنی خود اعضا وجود داشته باشه مثلا خیلی خوب میشد اگر چند تا سوال اخر که جواب داده نشده رو خود شما جواب میدادین و اینجوری بقیه هم تشویق به پاسخ دادن به سوال شما میشدن :gol:

iiiiman

عضو جدید
سلام بچه ها خسته نباشید
من یک cd متریال 3دی مکس گرفتم حالا نحو ه ی استفاده از اونو نمی دونم اگه میشه راهنماییم کنید

مرسی

15780

عضو جدید
سلام ...به دوستان عزیز ....توی مکس به یه مشکلی بر خوردم.....با اینکه نور و دوربین گذاشتم ...و رندر هم طبق view هستش که می خوام .....ولی وقتی رندر می گیرم ...صفحه سیاه هستش ......چی کار کنم؟؟؟؟؟؟

ممنون کمکتون می شم:(

احتمالا از موتور رندته
از چه موتور رندی استفاده میکنی
وی ری منتال یا اسکن لاین

ناز معمار

عضو جدید
سلام کسی میدونه برای ایجاد یه صندلی چه جوری میتونم ffd box ای رو که به باکسم میدم ادیت کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

15780

عضو جدید
یه سوالی داشتم!!چه جوری میشه پرسوناژآوردتوی کارمکس؟

1-اگه از آبجکتهای مکس استفاده میکنی که باید Mergeکنی.
2-آگه از فایل Tif استفاده میکنی که باید ه عکس رنگی وهم عکس سیاه وسفیدشو داشته باشی بعد تنظیماتشو اعمال کنی ،اگه عجله نداری طی یکی دو روز آینده آموزششو مینویسم برات میفرستم
3-اگه از آبجکتهای RPC استفاده میکنی کافیه پلاگینشو نصب کنی بعد ابجکتشو وارد کنی.
راه دیگه ای بلد نیستم.