رفع اشکال مربوط به: ساخت family

ناصر نقدی

متخصص نرم افزار معماری REVIT
کاربر ممتاز
خب دوستان راجع به ساختن فمیلی هر چی که به نظرتون میرسه یا نمیرسه یا هر چی که دوست دارید یا دوست ندارید رو اینجا لطفا مطرح کنید تا ببینیم چه خبره بابا .

saro64

عضو جدید
سلام مهندس.ممنون میشم کمی در مورد ساخت فامیلی های مربوط به tag توضیح بدین.چون میخوام tag مخصوصی رو برای room tag طراحی کنم

ناصر نقدی

کاربر ممتاز
سلام مهندس.ممنون میشم کمی در مورد ساخت فامیلی های مربوط به tag توضیح بدین.چون میخوام tag مخصوصی رو برای room tag طراحی کنم

بله قربان . حتما .
اتفاقا این فمیلی های خودش خیلی بد ترکیبه . ما هم تموم این چیزا رو عوض کردیم برا نقشه ها . میگم حتما .

ناصر نقدی

کاربر ممتاز
سلام
من تمپلیت های فامیلی مثل ( reval - profile ) ندارم
میشه کمکم کنید ؟

اگه یه پروفیل با قابلیت تغییر ابعاد بسازید ( توی اموزش قدم به قدم اولین فمیلی که ساختیم همینه ) میتونید ازش به عنوان هم reval که چفت بندازید هم ریل نرده هم برجستگی روی دیوار هم قرنیز زیر دیوار و هم از این چیزا دیگه . استفاده کنید .
که اینو با تمپلیت پروفایل باید بسازید . یا اینکه اصلا تمپلین رو اگه ندارید که باید از یکی بگیرید قربان .

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقای نقدی ممنون میشم اگه درباره ساخت فمیلی lighting آموزشی بدید مثلا چه طور باید خودمون یه شی نورانی درست کنیم و بتونیم رنگشو و اندازشو تغییر بدیم

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام میشه به من یاد بدید چه جوری family بسازم و یا اصلاح کنم
خیلی فوریه تحویل پروژم نردیکه

جو کر

عضو جدید
salam revit 2014 nasb kardam ama family nadare,har familiy k mizaram barash ejra nemikone,bayad chi konam?

مریم n

عضو جدید
سلام چطوری میتونم یه family که دانلود کردم رو تغییر رنگ بدم؟؟ مثلا مبل