رفع اشکال | درک عمومی و منظر آزمون ارشد معماری

monaa1993

عضو جدید
سلام دوستان
تو سوال درک تو پرسپکتیو با ابعاد اتاق اندازه اشیا اتاق و میخوان یا میگن کدوم اشیا با هم برابرن سوالای از این قبیل نکتش چیه؟؟
کلا نکته هایی که تو درک تو قسمت پرسپکتیو یا سایه خورشید و اینا که مهمن تو زدن تست کمک میکنه (خودتون خلاصه کردید)
.میشه بگیئد ممنون میشم .
من برای درک کاری نکردم یکم تست زدم ولی با دوتای ازمون اخرمرکز دوتا نتیجه متفاوت گرفتم!!!!(یکی متوسط یکی داغوووون)
میترسم از درک:cry:

pari.arch

عضو جدید
سلام دوستان
تو سوال درک تو پرسپکتیو با ابعاد اتاق اندازه اشیا اتاق و میخوان یا میگن کدوم اشیا با هم برابرن سوالای از این قبیل نکتش چیه؟؟
کلا نکته هایی که تو درک تو قسمت پرسپکتیو یا سایه خورشید و اینا که مهمن تو زدن تست کمک میکنه (خودتون خلاصه کردید)
.میشه بگیئد ممنون میشم .
من برای درک کاری نکردم یکم تست زدم ولی با دوتای ازمون اخرمرکز دوتا نتیجه متفاوت گرفتم!!!!(یکی متوسط یکی داغوووون)
میترسم از درک:cry:
یادش بخیر یکی میخاست اون اندازه ها رو برا منم توضیح بده ولی فکر کنم یادش رفت:-D
در مورد سوالات اومدم چندتا نکته ک تو تستا بهش رسیدم بگم ولی هم دیدم خیلی طولانی میشه هم نوشتاری نمیشه گفت ولی تو این فیلم اقای ایرانشاهی بیست تا سوال حل کردن (سایه پرسپکتیو و انعکاس) و نکته های خوبی توش هست

http://www.aparat.com/v/pfJ0g

ی فایلی هم از کل سوالات و جوابای این فیلم هست و همه اونایی ک خودشون تو فیلم توضیح ندادن و رد شدن فکر میکنم تو سایت اکادمی باید باشه

آخرین ویرایش:
بالا