رتبه 850 ریاضی کمک .....

hossein1320

عضو جدید
سلام
من امسال کنکور دادم و رتبم 850 منطقه دو شد طبق انتخاب رشته مجازی سنجش چندتا انتخاب دارم :
1- عمران علم و صنعت
2- مکانیک خواجه نصیر
3- برق خواجه نصیر
4- مکانیک صنعتی اصفهان
4- برق صنعتی اصفهان

من خودم تمایلم به مکانیکه ولی چون زیاد از خواجه نصیر تعریف نمی کنن و از طرفی علم و صنعت دانشگاه شناخته شده ایه دودلم که شاید عمران هم رشته ی جالبی باشه ضمن این که دانشگاه خوبی هم هستش لطفا کمکم کنین

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام
من امسال کنکور دادم و رتبم 850 منطقه دو شد طبق انتخاب رشته مجازی سنجش چندتا انتخاب دارم :
1- عمران علم و صنعت
2- مکانیک خواجه نصیر
3- برق خواجه نصیر
4- مکانیک صنعتی اصفهان
4- برق صنعتی اصفهان

من خودم تمایلم به مکانیکه ولی چون زیاد از خواجه نصیر تعریف نمی کنن و از طرفی علم و صنعت دانشگاه شناخته شده ایه دودلم که شاید عمران هم رشته ی جالبی باشه ضمن این که دانشگاه خوبی هم هستش لطفا کمکم کنین

اولویت اصلی رو روی رشته بگذار
با دانشگاهت 4 - 5 سال سرو کار داری ولی با رشتت یه عمر
فقط رشته هایی رو بزن که دوسشون داری

hengum

عضو جدید
سلام ببين من خودم امسال كنكور دادم رتبم هم 267 منطقه 2 شدم دانشگاه خواجه نصير و تهران هم رفتم البته دانشگاه خواجه نصير فقط دانشكده ي برق و كامپيوتر و رفتم جو دانشكده خواجه نصير فوق العاده است مي دوني همون چهار سال چه قدر تو شخصيتت اثر مي ذاره من خودم به شخصه كفم بريد تو دانشكده خواجه نصير واقعا عاليه!!!بعد چون دانشكده اش فقط مال برق و كامپيوتره(دانشكده هاش خيلي پخش و پلاس مثلا يكيش ونكه ماله برق و كامپيوترش نرسيده به پل سيد خندانه)در نتيجه تعداد دانشجو هاش كمه به دانشجوهاش احترام بيش تري مي ذارند...بچه هاش انقد خوبند همه مي خوان بهت كمك كنند فرق نداره طرف فوق باشه يا كارشناسي از ته دل كمكت مي كنن من كه اول خواجه نصيرو مزنم بعد علم و صنعتو اونم با توجه به جوي كه علم و صنعت داره نمي دونم چه قد خبر داري ولي برو ببين كي عضو هيئت علميشه!
موفق باشي;)

xphoenix

عضو جدید
بومي تهران نيستي؟به نظر منم ممكن مكانيك علم و صنعت بياري...در مورد عمرانم فك كنم امير كبير بياري حتما...سازمان سنجش كف رشته هاي قبولي رو نشون ميده...به نظر من تو چيزاي بهتري هم ميتوني قبول شي...:w16:

bahare shad

عضو جدید
به نظر من رشته مهمتر از دانشگاهه و بین رشته ها برق بهتر از همه است،هم بازار کازش خوبه هم رشته با کلاسیه

OJUBE

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــرق

بــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــرق

سلام
1- عمران علم و صنعت
2- مکانیک خواجه نصیر
3- برق خواجه نصیر
4- مکانیک صنعتی اصفهان
4- برق صنعتی اصفهان

برق باشه ، هر جا باشه !!

hossein1320

عضو جدید
ممنونم از راهنمایی هاتون
منم شنیدم که صنعتی اصفهان از خواجه نصیر بهتره ولی من مازندران زندگی می کنم و تهران نزدیکتره و رفت و آمد راحت تر ضمنا به یک دلیل شخصی هم تهران رو ترجیح می دم .

usef.key

عضو جدید
مکانیک علم و صنعت قبولی!!!
کل رشته نندازین لطفا!!!
امضا رو ببین:

a.javad12

عضو جدید
سلام
1- عمران علم و صنعت
2- مکانیک خواجه نصیر
3- برق خواجه نصیر
4- مکانیک صنعتی اصفهان
4- برق صنعتی اصفهان

مهندس ببین میخوای واسه اینکه دانشگاه خوب باشی درس بخونی یا نوی یه رشته خوب؟؟؟

از نظر من این یه رشته خوبه که میتونه آینده رو تاحد زیادی تامین کنه واسه یه دانشجو در وحله بعد دانشگاه و محیطش_ از نظر من از بین این گزینه هایی که نوشتی ، شماره 2 رو پیشنهاد میکنم:مکانیک خواجه نصیر

tur

عضو جدید
اگه میتونی اصلا دریق نکن که دانشگاه صنعتی اصفهان اونم مکانیک و نری
طبق تحقیقات شخصیم اول شریف بعد صنعتی اصفهان توی امار هام همینو زده
از چند تا فامیلها که یه سری امیرکبیر و یه سری اصفهان بودم پرسیدم نظرشون این بود سطح اطلاعات صنعتی اصفهان از ما بیشتره
منم داییم مکانیک صنعتی اصفهان خونده وقتی رفت کانادا رو هوا زدنش الانم دکتراشو داره کانادا میگیره
روش فکر کن

هستم

عضو جدید
به نظر من رشته مهمتر از دانشگاهه و بین رشته ها برق بهتر از همه است،هم بازار کازش خوبه هم رشته با کلاسیه
شما دیگه چرا این حرفو میزنید ای بابااااااااااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
سلام.اول از همه تبریک;););)رتبه ات خوبه!!!!!!!!!!!!!!مکانیک علم و صنعت رو مرزه اگه خوش شانس باشی میاری.اما اگه نظر شخصی منو بخوای نفت پلی تکنیک!!!!!!!!!! اما علاقه هم مهمهههههههههه خیلی.

frooh

عضو جدید
به این موضوع هم حتما فکر کن که بعدا می خوای ایران بمونی یا بری خارج. در این مواقع رشته مهم نیست دانشگاه هر چی شناخته شده تر باشه و به دانشجو در این مورد استاداش کمک کنند بهتر هست. پلی تکنیک هر چی بخونی از اونای دیگه در این مورد بهتره.
دانشگاه صنعت نفت هم که فوق لیسانساشو می فرسته استرالیا و فرانسه، خیلی هاشون راهشون برای دکتری به امریکا بصورت عالی باز و هموار می شه چون فوق رو در خارج خوانده اند و خیلی هاشون هم اصلا از همون استرالیا و فرانسه بر نمی گردن ایران. این موارد رو حتما مد نظر داشته باش.

fayezeh

عضو جدید
سلام
1- عمران علم و صنعت
2- مکانیک خواجه نصیر
3- برق خواجه نصیر
4- مکانیک صنعتی اصفهان
4- برق صنعتی اصفهان

امسال ظرفیتا خیلی زیاد شدن به احتمال زیاد مکانیک علمو صنعت قبول شی اینو بگم که دانشگاه های تهران سطح هاشون تقریبا یکیا پس رشته رو به دانشگاه ترجیح بده

EECi

مدیر بازنشسته
دقیقا مهمه که حاضری بخاطر علاقت ، زندگیت رو بزاری یا دوست داری بخاظر زندگیت به هر چیزی علاقه مند بشی!
اگر دنبال استفاده کشیدن از سلول های خاکستری مغزت می باشی ، بدون شک مهندسی برق از نوع مخابرات و بعد الکترونیک می تونن انتخاب عالی باشند .
ولی از نظر بازار کاری مکانیک در وضعیت بهتری قرار داره و برق قدرت هم می تونه رقیب خوبی برای مکانیک باشه.
در گرایش هایی مثل الکترونیک و مخابرات باید به بهترین نحو درس بخونی و اطلاعاتت علمی و به روز باشه و سعی کنی خلاق باشی.
در مورد رشته های دیگه اطلاعاتی ندارم.
البته باید بگم اول هدفت رو انتخاب کن بعد. میخوای ادامه بدی، میخوای شرایط استخدام واست باشه و...
در مورد دانشگاه هم ، بدون شک دانشگاه هر چقدر تهرانی تر باشه بهتر هست.مخصوصا نصیر ، علم و صنعت، حتی بهشتی . بیشتر بخاطر اساتیدش که می تونن پل موفقیت یک دانشجو باشند.( از نظر علمی و...)

موفق باشی

rezvane

عضو جدید
ممنونم از راهنمایی هاتون
منم شنیدم که صنعتی اصفهان از خواجه نصیر بهتره ولی من مازندران زندگی می کنم و تهران نزدیکتره و رفت و آمد راحت تر ضمنا به یک دلیل شخصی هم تهران رو ترجیح می دم .

تو که خودت شرایطتو بهتر میدونی پس از بین دانشگاه های تهران ببین به کدوم بیشتر علاقه داری:evil:

Alireza Moeini

عضو جدید
سلام رتبه ی من 919 شده و بین مکانیک خواجه و عمران علم و صنعت گیر کردم میخواستم ببینم مکانیک خواجه امکان خارج رفتن داره؟

Milad127

عضو جدید
مهمترين اولويت رو بذار برا رشته، اگه به رشتش خيلي علاقه نداري بري توش درجا مي‌زني
ولي خيلي هم روي علاقه‌ات به يه رشته حساب باز نكن ممكنه خيلي از اون رشته چيزي ندوني، اينه كه بايد سعي كنه رشته‌ها رو خيلي خوب بشناسي...
يه چيز ديگه هم كه به نظر خودم خيلي خيلي مهمه اينه كه كاملا به انتخاب رشته‌ي سنجي اعتماد نكن، ظرفيت‌ها هر سال داره جا‌به‌جا مي‌شه، درصد معدل بيشتر مي‌شه و خلاصه با سال ‌هاي قبل خيلي فرق داره، برا خود من 5 انتخاب اول تو شهر خودم رو كه بهم پيشنهاد داده بود رو بعد از علاقم كه صنايع بود زدم ولي بعدا ديدم هيچ كدوم رو نياورده بودم!

straxico

عضو جدید
دوست عزیز از اطلاعات این عکس هم میتونی استفاده کنی.من خودم گیلانیم و مکانیکو ترجیح میدم .(پس چرا مکانیک گیلان آخره؟خوب معلومه دیگه..خوابگاه دانشجویی یه چیز دیگست)fefefe.jpg

بالا