رتبه و محل قبولی ارشد

jasmin.me

عضو جدید
این سوالی هست که از آقای کوکبی شده
عینا براتون میذارم

سوال : سلام ببخشید اموزش محور ها یعنی چی؟ خوبه یا نه؟

پاسخ : سلام. یعنی اینکه شما به جای 8 واحد (یا برخی جاها 6 واحد) پروژه دوره ارشد، 3-4 درس سمینار دارید. از این نظر خوبه که شما خیلی درگیر استرس های انجام پروژه نیستید. اما خب عیبش هم اینه که توی رشته ایی که نیاز به آشنایی عملی با همه مفاهیم دارید، شما هیچ کار تحقیقی انجام نمی دید. موفق باشی.

مینو م

عضو جدید
سلام ببخشید من اینجا غریبم. میشه جوابمو بدید؟

کسی میدونه با این رتبه (106 نانو) اصفهان قبول میشم یا نه؟

کسی از قبولی های سال قبل نانو خبر نداره؟

jasmin.me

عضو جدید
نه ×
شبانه هم فقط میتونید امید داشته باشین !
درصورتی که شانس زیادی هم داشته باشین !

bahar2030

عضو جدید
سلام ببخشید من اینجا غریبم. میشه جوابمو بدید؟

کسی میدونه با این رتبه (106 نانو) اصفهان قبول میشم یا نه؟

کسی از قبولی های سال قبل نانو خبر نداره؟

سلام.من چندتا از بچه های نانو اصفهان رو میشناسم.فکر کنم رتبشون حدود 40 تا 50 بود.البته ورودی 2 سال قبل بودن.شاید الان عوض شده باشه.

mut

عضو جدید
salam
rotbe man 1200 shode emsal mikham bebinam aslan omidi hast b shabane?va ink shive amoozesh mehvar k migan manzoor chiye?reshteye man lisansam fizik atomi boodi va alan mavad sherkat kardam
mamnoon misham rahnamaim konid

سلام
قبولي در مورد دانشگاه هاي معروف تر نه، بقيه و آموزش محور رو هم نميدونم.
پژوهش محور يعني شما 24-20واحد ، 2 واحد سمينار(مرتبط با پروژه) و 6 واحد پروژه داريد.
آموزش محور ها پروژه ندارند و به جاي اون 6 واحد پروژه، دروس تئوري ميگذرونند. در واقع پروژه شون ميشه همون 2 واحد سمينار.
به نظر من با وضعيت موجود كه براي دكترا حتما مقاله احتياجه +90% آموزش محورها قبول نميشن مگر اين كه از جاي ديگه مقاله معتبر داشته باشن. در ضمن دانشگاه و اساتيد هزينه و فرصتي براي پژوهش عملي دانشجوي آموزش محور در نظر نميگيرن.
بنابراين اگه قصد ادامه تحصيل دارين به نظر من آموزش محور بودن اين فرصت رو ازتون ميگيره حتي اگه معدلتون 20 و رتبه كنكور دكتراتون 1 بشه!!!!

shaparak_7

عضو جدید
[h=2][/h]
سلام

دوستان یه اطلاعیه دوباره تو سایت سنجش گذاشته که اصلاحیه دوم دفترچه انتخاب رشته شنبه میاد( واقعا عاشق این حرکتاشونم روز آخر انتخاب رشته):surprised:

بعد گفته که ظرفیتا عوض میشه. روز شنبه ویرایشتون رو انجام بدین.حالا میخوام بدونم هممون باید بذاریم روز شنبه بفرستیم بهتره ؟؟

یا اینکه اگه دانشگاه خاصی اعلام ظرفیت کرد و من خواستم اونو تو انتخاب سومم بذارم همه انتخابام بهم میریزه؟؟ چجوریه کلا؟؟​

jasmin.me

عضو جدید
سلام

دوستان یه اطلاعیه دوباره تو سایت سنجش گذاشته که اصلاحیه دوم دفترچه انتخاب رشته شنبه میاد( واقعا عاشق این حرکتاشونم روز آخر انتخاب رشته):surprised:

بعد گفته که ظرفیتا عوض میشه. روز شنبه ویرایشتون رو انجام بدین.حالا میخوام بدونم هممون باید بذاریم روز شنبه بفرستیم بهتره ؟؟

یا اینکه اگه دانشگاه خاصی اعلام ظرفیت کرد و من خواستم اونو تو انتخاب سومم بذارم همه انتخابام بهم میریزه؟؟ چجوریه کلا؟؟​
چرا شبهه ایجاد میکنین !!!!
روز آخر که شنبه هستش !
مگه تا شنبه فرصت انتخاب رشته نیستش !؟

اون موقع هم فرصت ویرایش دارین !

بین نشین

عضو جدید
مشاوره

مشاوره

سلام دوستان به نظر شما شکل تهران بالاتره یا جوش امیرکبیر (بدون در نظر گرفتن علاقه) ؟؟؟؟؟؟

البته من با رتبه 77 به خوردگی تهران علاقه دارم که فکر نکنم بیارم

ferferfer

عضو جدید
اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور در باره اعلام‌ رشته‌ محل‌هاي جديد و برخي اصلاحيات دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات تكميلي (كارشناسي ارشد) سال‌ 1392

http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=939

mut

عضو جدید
سلام دوستان به نظر شما شکل تهران بالاتره یا جوش امیرکبیر (بدون در نظر گرفتن علاقه) ؟؟؟؟؟؟

البته من با رتبه 77 به خوردگی تهران علاقه دارم که فکر نکنم بیارم

جوش اميركبير، من پارسال با 105 نياوردمش.

مینو م

عضو جدید
سلام.من چندتا از بچه های نانو اصفهان رو میشناسم.فکر کنم رتبشون حدود 40 تا 50 بود.البته ورودی 2 سال قبل بودن.شاید الان عوض شده باشه.

سلام . ممنون. راستش من خودم ازبچه های پارسال پرسیدم با رتبه 80 و 100 هم دانشگاه اصفهان رو آوردند ولی برای اطمینان بیشتر سوال کردم. در واقع گفتم بچه های مواد شاید بیشتر در جریان باشند. به هر حال امید به خدا. اگه اون بخواد قبول میشم. امیدوارم شما هم موفق باشی و به آنچه که میخواهی برسی.

bahar2030

عضو جدید
سلام . ممنون. راستش من خودم ازبچه های پارسال پرسیدم با رتبه 80 و 100 هم دانشگاه اصفهان رو آوردند ولی برای اطمینان بیشتر سوال کردم. در واقع گفتم بچه های مواد شاید بیشتر در جریان باشند. به هر حال امید به خدا. اگه اون بخواد قبول میشم. امیدوارم شما هم موفق باشی و به آنچه که میخواهی برسی.

جدی؟ من که رفته بودم پیش چندتا از ورودی های دو سال قبل رتبشون حدود 40 بود.یکیشون که فیزیکی و مکانیکیشو 90 درصد زده بود من کلی ترسیدم.حالا اینجور که شما میگی پس خیلی خوب شده. پس دیگه نگران چی هستی؟ حتما قبولی ایشالله. مهر ماه میام دانشکده علوم و فناوی نوین بهت سلام میکنم:D

12341232

عضو جدید
تو رو خدا یکی جواب منو بده
سلام دوستان
من اگه توی انتخاب رشته شناسایی مالک اشتر رو در اولویت قرار بدم و بعدش شکل دادن مالک اشتر رو بزنم .بعد مصاحبه هم قبول بشم اما مثلا" با توجه به رتبم شناسایی رو نیارم اما شکل دادن رو بیارم توی شکل دادن قبول میشم یا با توجه به اینکه شناسایی رو در اولویت قرار داده بودم دیگه کلا" رد میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه سوال دیگه هم داشتم اگه مثلا" شناسایی مالک اشتر اصفهان انتخاب 50 من باشه (بعد مصاحبه رو قبول بشم اما مثلا" بخاطر رتبم قبول نشم) بعد انتخاب 51 و 52 و .... که شناسایی سمنان و استخراج همدان هستند بررسی میشه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو رو خدا کمک کنید​

مینو م

عضو جدید
جدی؟ من که رفته بودم پیش چندتا از ورودی های دو سال قبل رتبشون حدود 40 بود.یکیشون که فیزیکی و مکانیکیشو 90 درصد زده بود من کلی ترسیدم.حالا اینجور که شما میگی پس خیلی خوب شده. پس دیگه نگران چی هستی؟ حتما قبولی ایشالله. مهر ماه میام دانشکده علوم و فناوی نوین بهت سلام میکنم:D

ممنون از لطفت . ان شا الله. منم امیدوارم شما موفق باشی. ;)

mina.a.s

عضو جدید
سلام.این پردیسای دانشگاهی چه طوره؟
میشه با یه رتبه متوسط قبول شد؟

mut

عضو جدید
تو رو خدا یکی جواب منو بده
سلام دوستان
من اگه توی انتخاب رشته شناسایی مالک اشتر رو در اولویت قرار بدم و بعدش شکل دادن مالک اشتر رو بزنم .بعد مصاحبه هم قبول بشم اما مثلا" با توجه به رتبم شناسایی رو نیارم اما شکل دادن رو بیارم توی شکل دادن قبول میشم یا با توجه به اینکه شناسایی رو در اولویت قرار داده بودم دیگه کلا" رد میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه سوال دیگه هم داشتم اگه مثلا" شناسایی مالک اشتر اصفهان انتخاب 50 من باشه (بعد مصاحبه رو قبول بشم اما مثلا" بخاطر رتبم قبول نشم) بعد انتخاب 51 و 52 و .... که شناسایی سمنان و استخراج همدان هستند بررسی میشه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو رو خدا کمک کنید​

اگه محدوديت انتخاب نذاشتن يعني نگفتن مثلا از مالك اشتر يكي ميتونين انتخاب كنين، مشكلي نيست.
اونقدري كه من ميدونم رشته هايي كه نياز به مصاحبه داره باعث حذف انتخاب هاي بعدي نميشه...

pary_69

عضو جدید
من 2 سال قبلو خبر دارم که با رتبه 40 تبریز قبول شد که صد در صد اصفهانو قبل اون زده بود

کیوی

عضو جدید
سلام.اینکه خیلی خوبه.ولی میگندرتبه بایدزیر200باشه تافردوسیس مشهدشناسایی قبول بشیم درسته؟

Darlling

عضو جدید
سلام
دوستان کسی میدونه شکل دهی دانشگاه تهران تا چند میگیره؟؟؟؟
ممنون:gol:

crying baby

عضو جدید
درودبه همه
من رتبه بیو موادم 315 شده.کسی میدونه کجا ممکنه قبول شم یا سال قبل رتبه های قبولی چه جوری بوده؟ من از تهران تا سمنان همه رو زدم.
لطفا اگه کسی اطلاع داره بگه.
بدرود.

jasmin.me

عضو جدید
اگه شبانه ها رو هم زده باشین . احتمال امیر کبیر و تهران هست

اما اگر فقط روزانه زدین ... 100% علم و صنعت رو میارین

joker0098

عضو جدید
ارشد مواد

ارشد مواد

سلام دوستان.کسی اطلاع داره که واسه روزانه و شبانه جوش شهید چمران اهواز چه رتبه هایی رو باید بیاریم؟

R E

عضو جدید
سلام دوستان
برای قبولی ارشد رشته استخراج دانشگاه فردوسی مشهد
که سال 92 ، 4 نفر روزانه و 2 نفر شبانه پذیرش داشت ،
چه رتبه ای لازم است ؟

H-nouri

عضو جدید
آقا كسي مي دونه با رتبه هاي 1600 و 2100 و 3500 مي شه از جايي قبول شد ؟ مهندسي مواد

mb619

عضو جدید
سلام دوستان من رتبم 391 شد به نظرتون شبانه تهران گرایشی احتمال هست بیارم ؟؟؟