رتبه و محل قبولی ارشد

behnamm30

عضو جدید
اولویت شما اول خوردگی بود؟ یعنی اول خوردگی دانشگاه های تهران را زدید بعد از اون صنعتی؟ احیانا قبلش شکلی استخراجی چیزی نزده بودید؟ اگه زده بودید که واقعا عجیبه که قبول نشدید:eek:

سلام نه من فقط خوردگی میخواستم و خوردگی صنعتی اصفهان سومین اولویتم بود،تهران و شریفو نیوردم که خوب تقریبا میدونستم،

ilia_material

عضو جدید
سلام بچه ها یه سوال داشتم ازتون:
من توی ارشد دانشگاه ازاد رتبم 59 شده توی گرایش شناسایی نجف آباد میخواستم ببینم توی تکمیل نجف آباد رو میارم؟ یا طبق قانون جدید که برای تکمیل میتونیم دانشگاه رو عوض کنیم یه دانگاه دیگه رو انتخاب کنم که سطحش از نجف اباد پایین تر باشه و احتمال قبولیم زیادتر بشه؟ ببخشید اگه جای خوبی تاپیک نزدم...منتظر جواباتون هستم...

mazhelan

عضو جدید
سلام من سرامیک تبریز قبول شدم.رتبم 663
از متالورژی دارم میرم سرامیک.
کسی اطلاع داره باید چه واحدهای جبرانی بگذرونم.اگه کسی کتاب یا جزوه واسه دانلود داشته باشه که عاالیه
آخه اکثر کتابای بخش دانلود کتابو جزوه لینکاشون غیر فعال شده

sara.ceramic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من سرامیک تبریز قبول شدم.رتبم 663
از متالورژی دارم میرم سرامیک.
کسی اطلاع داره باید چه واحدهای جبرانی بگذرونم.اگه کسی کتاب یا جزوه واسه دانلود داشته باشه که عاالیه
آخه اکثر کتابای بخش دانلود کتابو جزوه لینکاشون غیر فعال شده

سلام مهندس.
عرض تبریک و خوش آمد دارم خدمتتون ! :)

Darlling

عضو جدید
سلام
دوستان کسی میدونه آخرین رتبه ای که امسال شکل دهی دانشگاه شیراز و خواجه نصیر آورد چند بود

مرسی:gol:

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان

لیست 42 نفر از پذیرفته شدگان ارشد مهندسی مواد 91

رتبه ها ، معدل موثر ، محل قبول

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
چقدر جالبه ....تمام افرادی که در این تاپیک رتبه و محل قبولی رو اعلام کرده بودند رو در لیست آوردن.

بله ، همینطوره .

به علاوه چندین نفر دیگه که از طریق سایت ثبت نام کرده بودند .

انشاا.. این لیست کاملتر هم خواهد شد .

speranza1989

عضو جدید
من فکر نمی کنم اینطور که شما می گویید باشه آخه یکی از دوستان ظاهرا با معدل 13.68 و رتبه 130 روزانه شناسایی علم و صنعت قبول شده جالبه که کارشناسیش هم ریاضی بوده و یکی دیگه از بچه ها با معدل 17.24 و رتبه 278 شناسایی شبانه علم و صنعت قبول شده. واقعا معدل تا چه حد و چجوری تاثیر داره؟؟!! یکی که اطمینان داره جواب بده. یعنی من فلک زده که معدلم 13.09 است باید قید رتبه ی زیر 100 ر بزنم؟؟؟ یا مثلا اگه رتبه ی زیر 100 بگیرم و تاثیر معدل هنگام انتخاب رشته باشه اونوقت رتبم حدود چند میشه؟؟200؟300؟؟بالاتر؟چند؟[/Q
یکی از دوستام با معدل 12.13 شده 66.معدل خیلی تاثیر نداره.

mohsen torabi

عضو جدید
سلام به همه دوستان
به نظر شما با رتبه 380 کجا قبول میشم؟دانشگاههای تهران رو میارم؟

mohammad_7234

عضو جدید
من فکر نمی کنم اینطور که شما می گویید باشه آخه یکی از دوستان ظاهرا با معدل 13.68 و رتبه 130 روزانه شناسایی علم و صنعت قبول شده جالبه که کارشناسیش هم ریاضی بوده و یکی دیگه از بچه ها با معدل 17.24 و رتبه 278 شناسایی شبانه علم و صنعت قبول شده. واقعا معدل تا چه حد و چجوری تاثیر داره؟؟!! یکی که اطمینان داره جواب بده. یعنی من فلک زده که معدلم 13.09 است باید قید رتبه ی زیر 100 ر بزنم؟؟؟ یا مثلا اگه رتبه ی زیر 100 بگیرم و تاثیر معدل هنگام انتخاب رشته باشه اونوقت رتبم حدود چند میشه؟؟200؟300؟؟بالاتر؟چند؟[/Q
یکی از دوستام با معدل 12.13 شده 66.معدل خیلی تاثیر نداره.

دوست عزیز. توی دفترچه نوشته تاثیر معدل رو و اینکه رتبه ای که اوردی بر حسب همون درصد ها (80%) و معدل موثر (20%) هست.

"2 - 4 - هﺮﻤﻧ ﻞﻛ : ترﺎﺒﻋ ﺖﺳا هﺮﻤﻧ زا ﻞﻛ ﺐﻠﻃواد سﺎﺳا ﺮﺑ 80 % زا ﻞﺻﺎﺣ ﻲﻤﻠﻋ هﺮﻤﻧ نﻮﻣزآ ﻲﺻﺎﺼﺘﺧا ﻪﻛ ﺐﻳاﺮﺿ ﺎﺑ ياﺮﺑ طﻮﺑﺮﻣ ﺮﻫ ﺶﻳاﺮﮔ ) ﻪﺘﺷر رد ﻲﻳﺎﻫ ﻪـﻛ ياراد ﺪـﻨﭼ
ﺶﻳاﺮﮔ ﻲﻣ ﺪﻨﺷﺎﺑ ( ﻪﺒﺳﺎﺤﻣ هﺪﺷ و 20 % لﺪﻌﻣ ﻲﺳﺎﻨﺷرﺎﻛ ﻊﻄﻘﻣ ﺮﺛﺆﻣ .
"
چون فارسی بود درست کپی نشد!!! ولی همون چیزی هست که بالا گفتم. توی صفحه 3 دفترچه انتخاب رشته نوشته شده.

پ.ن: این دوستتون که میگی معدلش 12.13 بوده حتما خیلی خیلی کنکور رو خوب داده.

pouyan68

عضو جدید
سلام بچه ها
با رتبه 763 و معدل موثر 16.51 کجاها امیدوار باشم؟
شبانه شناسایی صنعتی اصفهان میارم؟

pouyan68

عضو جدید
s

s

سلام بچه ها با رتبه 763 و معدل موثر 16.51 کجاها امیدوار باشم؟
شبانه شناسایی صنعتی اصفهان میارم؟

jasmin.me

عضو جدید
بیو امیر کبیر تا چه رتبه هائی پر میشه ؟! روزانه
بعد از اون کدوم دانشگاهها خوبن واسه بیو؟!

saman_mettaller

عضو جدید
بیو امیر کبیر تا چه رتبه هائی پر میشه ؟! روزانه
بعد از اون کدوم دانشگاهها خوبن واسه بیو؟!

من شنیدم تا 150 روزانه هست و بعدش هم تهرانه فکر کنم که اینو دقیق میدونم که 212 یا 213 نفر آخر بوده چون هم 212 دوستم بود که آورد و هم 214 که نیاورد :D
بچه ها پارسال شناسایی شریف تا 52 آورده ، آماری از سالای قبلترش ندارین ؟
امسال هم مثه سال پیش همه خورگی تو بورسه ؟؟

saman_mettaller

عضو جدید
دوستان مطمئن هستین معدل موثر توی رتبه لحاظ نشده ؟؟
چون سال پیش دو نفر از دوستام یکی 212 و دیگری 214 هردو بایو تهران زدن که 212 قبول شد و 214 نه با اینکه معدل موثر نفر دوم حداقل 1 نمره بیشتر بود !!

jasmin.me

عضو جدید
لحاظ شده !
20% معدل بوده دیگه !

اما واسه انتخاب رشته دیگه فکر نمیکنم دوباره تاثیر بدن
از روی رتبه بندی الویت بندی میشه انتخاباشون !

patient8

عضو جدید
salam
rotbe man 1200 shode emsal mikham bebinam aslan omidi hast b shabane?va ink shive amoozesh mehvar k migan manzoor chiye?reshteye man lisansam fizik atomi boodi va alan mavad sherkat kardam
mamnoon misham rahnamaim konid

• Like
واکنش ها: mut