رتبه و قبولی

Fiboonatchi

عضو جدید
سلام

اگه میشه در مورد بازار کار مکانیک و هوا فضا هم توضیح بدین
مکان ها و درامد
و اینکه درسته که بیشتر پسرا رو بره کار می خوان؟
یا اگه کارمون درست باشه دخترا رو هم می خوان؟

vooroojak1900

عضو جدید
سلام دوست عزيز

سلام دوست عزيز

به نظر مني كه فارغ اتحصيل رشته هوافضا بودم كه بازار كارش خوبه ولي براي دختر خانم ها شايد استخدام در مراكز فعاليت اين رشته سخت باشه مراكزي مثل نيروي هوايي، وزارت دفاع ، صنايع دفاع و يا پژوهشگاه هوافضا و ... از لحاظ حقوقي هم خوبه ولي من مكانيك رو با توجه به وضعيتتون پيشنهاد مي كنم البته هوافضا هم ميتونه براتون خوب باشه ميتونيد در پروژه هاي مختلفي كه تعريف ميشه فعاليت كنيد و يا به كار تدريس در اين رشته مشغول بشيد.

iliya21

عضو جدید
سلام
میشه در مورد ارشد هوافضا یه کمی توضیح بدین؟..........ممنون میشم
اینکه چقدر متقاضی داره......ظرفیت های قبولی.............و اینکه دانشگاه دولتی و آزاد تو چه شهر هایی این رشته رو دارند

nano2011

عضو جدید
سلامممممم .. می خوام این رشته رو انتخاب کنم .. واسه من خوبه یا نه ؟ کلا واسه خانوما خوبه یا نه ؟

H_M_1987

اخراجی موقت
در مورد ارشد

1 کی از دوستای من با رتبه 280 داره هوافضای ستاری میخونه. راضیه...تازه ترم 1 ماهی دوروبر 300 تومنم میگیره

دوست عزيز شرط اول انتخاب رشته = علاقه است . بنابراين به خودت رجوع كن! اما در مورد بازار كار متاسفانه هوافضا تو ايران جا نيافتاده
حالا شخص فارغ التحصيل بانو باشه كه چه بدتر . در كل برا دخترا اصلا هوافضا توصيه نميشه.

samane00

عضو جدید
سلام,من مکانیک خوندم,رتبه ارشدم تبدیل 635 شد و هوافضا 174
میشه راهنماییم کنین که کدومو انتخاب کنم باتوجه به اینکه میتونم هوافضا دانشگاه بهتری قبول شم؟؟
ممنون

hsdanesh

عضو جدید
سلام,من مکانیک خوندم,رتبه ارشدم تبدیل 635 شد و هوافضا 174
میشه راهنماییم کنین که کدومو انتخاب کنم باتوجه به اینکه میتونم هوافضا دانشگاه بهتری قبول شم؟؟
ممنون

سلام. تبریک میگم.
شبانه شریف جلوبرندگی رو احتمالا بیاری. اگه نشد امیرکبیر حتما قبولی. اگه بخوای تبدیل بخونی باید دانشگاه های تهران رو بیخیال بشی. به نظرم انتخاب اولت جلوبرندگی باشه.

rasa

عضو جدید
سلام به نظرم چون مکانیک خوندی همون رشته خودتو ادامه بدی خیلی بهتره هر چند تو هوافضا دانشگاههای بهتری قبول میشی البته اگه تو هوافضا تو گرایش مرتبط رشته ات بخونی مثل پیشرانش {جلوبرندگی} خوبه وحتما پیشرانش تربیت مدرس،خواجه نصیر یا علم وصنعت قبولی-موفق باشی

samane00

عضو جدید
سلام
خیلی ممنون از راهنمایی و اطلاعات مفیدتون,فقط من به ایرودینامیکم علاقه دارم,منظورتون اینه که گرایش جلوبرندگی بهتره که به اون اشاره کردین؟