رتبه و درصد کنکور ارشد 94

11086

عضو جدید
سلام
تو دفترچه انتخاب رشته نوشته: هر داوطلب مجاز به انتخاب حداكثر 2 كد رشته محل داراي شرايط خاص و يا بورسيه مي باشد. منظور از کد رشته محل دانشگاه است یا رشته های موجود در دانشگاه داراي شرايط خاص و يا بورسيه؟ به طور مثال دانشگاه مالک اشتر تهران، گرایش های شناسایی، خوردگی و سرامیک را دارد و در مجموع روزانه و شبانه می شود شش کد رشته. با توجه به این قانون من می تونم فقط روزانه و شبانه خوردگی را بزنم یا اینکه تمام شش کد رشته را می توانم انتخاب کنم؟

najii

عضو جدید
سلام
دوستان ، یه سوال داشتم اینکه
رتبه در سهمیه با بدون سهمیه یعنی چی ؟ برای انتخاب رشته در سهمیه ملاک هست یا بدون سهمیه ؟
ممنون

سلام، ملاک با سهمیه هست. سهمیه ایثارگر اینارو نمیدونم. ولی حالت عادی منظور سهمیه منطقه هست. مثلا شهر های کوچک یک سهمیه ای دارن نسبت به تهران که تو ارشد تاثیرش کم هست.

ziadziad

عضو جدید
سلام
من زیاد تو اینترنت تحقیق کردم که با رتبه 1087 کجا روزانه میشه قبول شد.
نظرتون درمورد دانشگاه های ملایر یا سبزوار یا شاهرود یا بابل یا شهرکرد یا زاهدان چیه؟
بعضی ها میگن قبولی در شهر های بالا و بعضی ها میگن نه نظرتون چیه؟

SH_AGH

عضو جدید
سلام دوستان
به نظر شما بیو مواد پردیس بهتره یا شناسایی کرمان ، زاهدان ، سبزوار یا پردیس دانشگاهی

از نظر موقعیت شغلی چطور ، بیو مواد یا شناسایی ؟
ممنون

najii

عضو جدید
سلام دوستان
به نظر شما بیو مواد پردیس بهتره یا شناسایی کرمان ، زاهدان ، سبزوار یا پردیس دانشگاهی

از نظر موقعیت شغلی چطور ، بیو مواد یا شناسایی ؟
ممنون

بیومواد تقریبا موقعیت شغلی صفر هست فقط برای خارج رفتن مناسب هست.. فقط در حد آزمایشگاه هست تو ایران. شناسایی بهتره.

najii

عضو جدید
سلام

می خواستم در مورد انتخاب گرایش به من کمک کنید.

من رتبه خوردگی 74 ، جوش 58 ، شناسایی و انتخاب هم 81 هست.

در مورد اولویت گرایش ها مطمئن نیستم. من به ریخته گری علاقه دارم ولی به خاطر بازار کار و محدودیتی که در آینده برام پیش میاره اینطور انتخاب کردم. در ضمن من چند سال در زمینه نقشه کشی قطعات و نرم افزار های مهندسی کار کردم.

1- جوشکاری روزانه شریف

2- جوشکاری روزانه تهران

3- خوردگی روزانه شریف

4- خوردگی روزانه تهران

5- انتخاب مواد روزانه شریف

6- انتخاب مواد روزانه تهران

7- ریخته گری روزانه تهران

8- خوردگی روزانه تربیت مدرس
9- انتخاب مواد علم و صنعت

SH_AGH

عضو جدید
سلام
تو دفترچه انتخاب رشته نوشته: هر داوطلب مجاز به انتخاب حداكثر 2 كد رشته محل داراي شرايط خاص و يا بورسيه مي باشد. منظور از کد رشته محل دانشگاه است یا رشته های موجود در دانشگاه داراي شرايط خاص و يا بورسيه؟ به طور مثال دانشگاه مالک اشتر تهران، گرایش های شناسایی، خوردگی و سرامیک را دارد و در مجموع روزانه و شبانه می شود شش کد رشته. با توجه به این قانون من می تونم فقط روزانه و شبانه خوردگی را بزنم یا اینکه تمام شش کد رشته را می توانم انتخاب کنم؟

بچه ها کسی نیست جواب این سوال بده

ممنون میشم

علی 1369

عضو جدید
سلام دوستان. من رتبم برای گرایش شناسایی 930 شده. خودم اراک زندگی میکنم. الان موندم بین اراک وهمدان و کاشان کدوم دانشگاه رو بزنم. کسی از سطح علمی دانشگاه بو علی خبر داره؟ نسبت به دانشگاه اراک خیلی بهتره؟ دوستان اطلاع دارید که تقریبا چتد روز در هفته کلاس هست؟

SH_AGH

عضو جدید
ربطی به خوردگی نداره. مربوط میشه به دانشگاه های شرایط خاص مثل مالک اشتر.

تو دفترچه گفته حداکثر دو کد رشته محل
مثلا مالک اشتر، شناسایی،خوردگی،سرامیک هم روزانه هم شبانه داره،میشه 6 تا کد رشته محل
حالا فقط میتونم دو تا کد رشته محل انتخاب کنم؟
مثلا من میتونم فقط شناسایی روزانه و شبانه رو انتخاب کنم

Sind0kht

عضو جدید
سلام . بچه ها به نظرتون با 675 بیومواد شبانه جایی قبول میشم ؟ :confused:

11086

عضو جدید
سلام
با رتبه 920 می تونم شناسایی مالک(تهران) روزانه قبول بشم؟

shiaz

عضو جدید
با رتبه 1900 میشه پیام نور سمنان شناسایی یا شبانه جاها خیلی کوچیک قبول شد؟

shiaz

عضو جدید
تو تکمیل ظرفیت چطور؟خواهشا سریع جواب بدید...اگه میشه

ziadziad

عضو جدید
یعنی جواب که میدین آدم خوشحال میشه.خسته نباشید.

برادر من لابد کسی نمیدونه دیگه، برای همین کسی جواب نداده.
به تایپیک انجمن مهندسین مواد http://forum.iran-mavad.com سر بزن و سوال تو بپرس اونجا مهندسان مواد بیشتری سر می زنند و پاسخ می دن
یا تو انتخاب رشته مجازی ماهان یا مدرسان شرکت کن الته اونها پولی هستند.
انشاالله که قبولی

shiaz

عضو جدید
سلام.خیلی ممنون از جواب هاتون.برای خودم نمیخوام.خودم که مهندسی شیمی ام.واسه دوستم میخوام که داره سربازی میره و هرجورم شده باید بره ارشد و سریع تر کاراشو انجام بده..چون مجبوره بنا به دلایلی
ممنونم

misento

عضو جدید
داداشان من با رتبه 1087 کد 1 می تونم دانشگاهای زیر را بیارم
1-سهند خوردگی روزانه
2-بابل شناسایی روزانه
3- سبزوار شناسایی روزانه
4-ملایر سرامیک روزانه
من فقط روزانه برام مهمه
شبانه سهند هم می تونم بیارم؟

روزانه سهند نمیارین. رتبه 800 تو سهند شبانه میخونه.

ziadziad

عضو جدید
سلام کسی میدونه جواب نهایی کنکور کی میاد؟
پارسال کی اومد؟
گفتن هفته اول شهریور. من از الان استرس گرفتم.

sina0175

عضو جدید
احتمالا اواخر هفته آینده میاد.بچه های مواد چقدر ساکت شدند.
من امسال 190 نانو شدم از طرفی باهنر کرمان امسال نانو آورده به نظرتون روزانه قبول میشم؟؟:cry:
دوستان کسی از رتبه های قبولی نانو سال قبل خبر داره؟؟؟؟سال 90 ظاهرا با 100 سهند تبریز قبول شدن.الان ظرفیتها رفته بالا تاثیری داره به نظرتون؟؟؟لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

ziadziad

عضو جدید
سنجش گفت: 9 شهریور جواب هارو میده
خواهشا هرکی قبول شده بگه با چه رتبه ای و کجا قبول شده.

sina0175

عضو جدید
ن امسال 190 نانو شدم از طرفی باهنر کرمان امسال نانو آورده به نظرتون روزانه قبول میشم؟؟
:cry:
دوستان کسی از رتبه های قبولی نانو سال قبل خبر داره؟؟؟؟سال 90 ظاهرا با 100 سهند تبریز قبول شدن.الان ظرفیتها رفته بالا تاثیری داره به نظرتون؟؟؟لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه