رتبه های آزمون دکتری سراسری 93

mahvizan84

عضو جدید
سلام دوستان

...تاچند روز دیگه باید کارنامه اولیه دکتری 93 بیاد

(پارسال که امتحان 18 اسفند بود 26 فروردین کارنامه ها اومد)

!لطفا درصد ها و رتبه هاتون رو توی این تاپیک به اشتراک بزارید

با تشکر​

elahenoor

عضو جدید
[h=1]طلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره تاريخ و نحوه اعلام نتايج اوليه آزمون ورودي دوره دكتري ( نيمه‌متمركز) سال 1393[/h] 1393/01/24

سازمان سنجش آموزش كشور بدين‌وسيله به اطلاع كليه داوطلباني كه در آزمون ورودي دوره دكتري (ph.D) نيمه‌متمركز سال 1393 ثبت‌نام و شركت نموده اند، مي‌رساند نتايج اوليه آزمون تا ساعت 18:00 روز يكشنبه 31/1/1393 و در قالب كارنامه اوليه بر روي سايت سازمان به نشاني: www.sanjesh.org قرار داده مي‌شود. كليه داوطلبان مي‌توانند با مراجعه به نشاني اينترنتي اين سازمان و وارد كردن شماره داوطلبي و ساير مشخصات فردي(نام خانوادگي، نام، شماره شناسنامه، سال تولد) نسبت به رؤيت كارنامه اوليه اعلام نتيجه اقدام نموده و درصورت لزوم از آن پرينت نمايند.ضمناً داوطلبانيكه مجاز به انتخاب رشته مي‌شوند، لازم است در هفته اول ارديبهشت ماه مطابق با توضيحات مندرج دراطلاعيه اعلام نتايج به سايت سازمان مراجعه و پس از دريافت دفترچه راهنماي انتخاب رشته از طريق سايت، نسبت به انتخاب كد رشته محل‌هاي مورد علاقه اقدام نموده و سپس كد رشته‌ محل‌هاي انتخابي خود را به ترتيب تقدم علاقه در فرم انتخاب رشته اينترنتي وارد نمايند. اطلاعيه تكميلي در خصوص زمان و نحوه انتخاب رشته همراه با اعلام نتايج منتشرخواهد شد
روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

mahvizan84

عضو جدید
۳/۳۳زبان انگليسي
۸۰/۰۰استعدادتحصيلي
۴۳/۳۳مجموعه دروس تخصصي كارشناسي وكارشناسي ارشد

سهمیه: ازاد
رتبه: 85
اخرین رتبه مجاز روزانه: 86
اخرین رتبه مجاز نوبت دوم،پيام نور،غيرانتفاعي و پرديس خودگردان: 172

ج-وضعيت مجاز به انتخاب رشته در دوره:

نوبت دوم،پيام نور،غيرانتفاعي
و پرديس خودگردان
روزانه
مي باشيد​
مي باشيد​

parvin24

کاربر فعال
۳/۳۳زبان انگليسي
۸۰/۰۰استعدادتحصيلي
۴۳/۳۳مجموعه دروس تخصصي كارشناسي وكارشناسي ارشد

سهمیه: ازاد
رتبه: 85
اخرین رتبه مجاز روزانه: 86
اخرین رتبه مجاز نوبت دوم،پيام نور،غيرانتفاعي و پرديس خودگردان: 172

ج-وضعيت مجاز به انتخاب رشته در دوره:

نوبت دوم،پيام نور،غيرانتفاعي
و پرديس خودگردان
روزانه
مي باشيد​
مي باشيد​

میشه خواهش کنم منابعی که خوندین رو معرفی کنین

mahvizan84

عضو جدید
دفترچه راهنمای انتخاب رشته هم که اومد روی سایت سنجش:
32 نفر روزانه و 13 نفر نوبت دوم و 1 نفر بورس خارج برای معماری و معماری اسلامی!!همین و بس!

samar

عضو جدید
zabanetun alieeeeee,khosh be haletun, chi khunde budin??

ممنون..والا من کلا هیچ مطالعه ای برای این امتحان نکردم ..زبان رو خودم دوسدارم و جند ساله که دارم کار میکنم برای زبان دکترا واقعا منبع خاصی نمیشناسم...

ahadi6688

عضو جدید
من رتبم 80 شده (تخصصی و استعداد 48 زبان 19) کسی میدونه برا مصاحبه به شبانه های دانشگاههای توی تهران دعوت می کنن یا نه؟

mahvizan84

عضو جدید
دوستانی که رتبه 80 و 86 رو اوردین، ضمن عرض تبریک به شما، به نظرتون ممکنه که اخرین رتبه های مجاز رو هم به مصاحبه دعوت کنن؟ :( ( جسارت نباشه، چون خودم هم 85 هستم پرسیدم)

samar

عضو جدید
دوستانی که رتبه 80 و 86 رو اوردین، ضمن عرض تبریک به شما، به نظرتون ممکنه که اخرین رتبه های مجاز رو هم به مصاحبه دعوت کنن؟ :( ( جسارت نباشه، چون خودم هم 85 هستم پرسیدم)

والا من هیچ اطلاعی در این رابطه ندارم و کسی هم نیست ازش بپرسم..ولی بنظرم میرسه احتمالش بعید باشه...

ahadi6688

عضو جدید
به مصاحبه کجا دعوت بکنن؟
روزانه های دانشگاه های داخل تهران بسیار بعید است
شبانه های دانشگاه های داخل تهران به غیر از شبانه تهران بهشتی احتمال دارد
روزانه های شهر های دیگر به احتمال کم
شبانه های شهرهای دیگر حتما دعوت می کنن

البته اینا نظر منه اگر کسی اطلاعات بیشتری داره بگه

دوستان کسی برای مصاحبه به دانشگاه تهران دعوت شده؟
تو سایت سنجش گفته 20 اردیبهشت اما تو سایت خود دانشگاه تهران نه خبری هست و نه هیچ فُرمی قرار داره !!!

کسی میتونه پیگیری کنه و نتیجه رو اطلاع بده؟
خیلی ممنون.

mahvizan84

عضو جدید
دوستان معمار برای مصاحبه کجا دعوت شدید؟؟ کسی درباره ی کیفیت و یا نحوه برخورد دانشگاه ها ی مختلف با دکتری معماری اطلاعی داره؟ اینکه هر دانشگاه چه سیستمی داره و ....

من برا مصاحبه دانشگاه هنر تبریز دعوت شدم...اما متاسفانه هنوز اطلاعات زیادی در مورد سوالات شما ندارم.شما کجاها دعوت شدی؟

samar

عضو جدید
من هم تبریز میرم مصاحبه احتمالا..راجع به سوالات من هم اطلاع خاصی ندارم و تجربه ای هم از گذشته ندارم...