رتبه علمی دانشگاه ها مقطع ارشد

174918

عضو جدید
سلام بچه هاامیدوارم موفق باشید
من امسال رتبم شد 204 ساخت و تولید به نظرتون روزانه صنعتی اصفهان را میارم در مورد شبانه اش چی،ممنون میشم یه نفر جوابما بده؟خواهش میکنم یه نفر جوابما بده من ترازمم 5981 شد سایت تخمین رشته مدرسان شریف آخرین فرد قبولی پارسال روزانه صنعتی اصفهان را رتبه 408باتراز 6050 نشون داده؟ جوابما بچه ها بدید دیگه...:confused:

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
سلام بچه هاامیدوارم موفق باشید
من امسال رتبم شد 204 ساخت و تولید به نظرتون روزانه صنعتی اصفهان را میارم در مورد شبانه اش چی،ممنون میشم یه نفر جوابما بده؟خواهش میکنم یه نفر جوابما بده من ترازمم 5981 شد سایت تخمین رشته مدرسان شریف آخرین فرد قبولی پارسال روزانه صنعتی اصفهان را رتبه 408باتراز 6050 نشون داده؟ جوابما بچه ها بدید دیگه...:confused:
بله به احتمال بالای 90 درصد شما روزانه صنعتی اصفهان رو میارید

174918

عضو جدید
سلام ایمان
شما مطمئنی که روزانه صنعتی را میارم خداوکیلی بیخودی امیدوارم نکنی؟ شما مطمئنید.....:eek:

erfan qiau

عضو جدید
سلام رتبه ساخت من امسال شد 670 .خداییش هیچی نخوندم جامداتی هم هستم تو انتخاب رشتمم اول روزانه دانشگاه های تهران زدم بعد شبانه دانشگاه های تهران بعد روزانه های شهرستان و بعدم شبانه های شهرستان به نظرتون کجا ها قبول میشم؟ تواین عکس های قبولی 91 پارسه شبانه های تهران با این رتبه قبول شده بودن.یعنی شبانه تهران میشه؟

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
سلام ایمان
شما مطمئنی که روزانه صنعتی را میارم خداوکیلی بیخودی امیدوارم نکنی؟ شما مطمئنید.....:eek:
بله سال گذشته با 300 قبول شدن البته به خاطر کاهش ظرفیت امسال و نوع کنکور ممکنه هم قبول نشید و لی احتمالش زیادتره که قبول بشید

config

عضو جدید
دوستان برای تبدیل انرژی تربیت مدرس نهایتا چ رتبه ای لازمه؟

chegoara

عضو جدید
بسته آموزشی آزمون کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک در غالب (ِDVD) برای اولین بار در ایران و به همت گروه مهندسان پویا گرد آوری شده است و سعی شده است از جزوات ارزشمند و مفید موسسات آموزشی معتبر که قیمت بسیار بالایی دارند در این مجموعه استفاده شده و همچنین از جزوات اساتید معتبر تهران نیز در این مجموعه موجود است و در آخر سوالات چند دوره اخیر آزمون کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی در خدمت عزیزان قرار گیرد ،لازم به ذکر است طریقه خرید محصولات به طریق پستی بوده و شما عزیزان می توانید بعد از تحویل بسته خود از مامور پست مبلغ مورد نظر را به وی داده و یا برای خرید از طریق پرداخت آنلاین از کارت های عضو شتاب استفاده کنید.
بسته آموزشی آزمون کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک در غالب (ِDVD) که شامل موارد زیر می باشد:
1-جزوه جامع مقاومت مصالح مدرسان شریف
2-جزوه جامع ریاضی مهندسی مدرسان شریف
3-جزوه جامع ریاضی مهندسی پارسه
4-جزوه جامع معادلات دیفرانسیل پارسه
5-چکیده دروس معادلات دیفرانسیل ،ریاضی 2 و ریاضی مهندسی (ویژه جمع بندی)
6-جزوات دروس معادلات دیفرانسیل ،ریاضی 2 و ریاضی مهندسی ویژه اساتید دانشگاه تهران
7-جزوه مکانیک سیالات پارسه (جامع)
8-جزوه مکانیک سیالات پارسه ویژه طرح 90 درصد (جمع بندی و خلاصه)
9-جزوه مکانیک سیالات پارسه ویژه اساتید دانشگاه تهران
10-جزوه استاتیک ،مقاومت مصالح،طراحی اجزاء پارسه (جامع)
11-جزوه استاتیک ،مقاومت مصالح،طراحی اجزاء پارسه ویژه طرح 90 درصد (جمع بندی و خلاصه)
12-جزوه استاتیک ،مقاومت مصالح،طراحی اجزاء ویژه اساتید دانشگاه تهران
13-جزوه جامع انتقال حرارت پارسه (جامع)
14-جزوه انتقال حرارت پارسه ویژه طرح 90 درصد (جمع بندی و خلاصه)
15-جزوه جامع انتقال حرارت ویژه اساتید دانشگاه تهران
16-جزوه ترمودینامیک پارسه (جامع)
17-جزوه ترمودینامیک پارسه ویژه طرح 90 درصد (جمع بندی و خلاصه)
18-جزوه ترمودینامیک ویژه اساتید دانشگاه تهران
19-جزوه دینامیک پارسه (جامع)
20-جزوه دینامیک پارسه ویژه طرح 90 درصد (جمع بندی و خلاصه)
21-جزوه دینامیک ویژه اساتید دانشگاه تهران
22-جزوه ارتعاشات پارسه (جامع)
23- جزوه ارتعاشات پارسه ویژه طرح 90 درصد (جمع بندی و خلاصه)
24-جزوه ارتعاشات ویژه اساتید دانشگاه تهران
25-جزوه کنترل پارسه (جامع)
26-جزوه کنترل پارسه ویژه طرح 90 درصد (جمع بندی و خلاصه)
27-جزوه کنترل ویژه اساتید دانشگاه تهران
28-جزوه زبان عمومی و تخصصی پارسه (جامع)
29-جزوه زبان عمومی پارسه ویژه طرح 90 درصد (جمع بندی و خلاصه)
30-کتاب 504 واژه ضروری ویژه لغات عمومی
31-سوالات 7 دوره ازمون کارشناسی ارشد مکانیک با پاسخ تستی و تشریحی 86 تا 92
لازم به ذکر است طریقه خرید محصولات به طریق پستی بوده و شما عزیزان می توانید بعد از تحویل بسته خود از مامور پست مبلغ مورد نظر را به وی داده و یا برای خرید از طریق پرداخت آنلاین از کارت های عضو شتاب استفاده کنید که در این صورت شامل تخفیف گروه مهندسان پویا می شوید.
برای خرید به لینک زیر بروید
www.mohandeci.ir

مهندس شریف به نظر خودت کافی نیست این همه تبلیغات کل سایتو گرفتی البته ببخشید ولی اگه کسی بخواد چیزی تهیه کنه به نظرتون الان یه کم دیر نیست

mahmoodras

عضو جدید
سلام ترتیب انتخاب رشته گرایش مکاترونیک
صنعتی شریف
شبانه شریف
روزانه امیر کبیر
شبانه امیرکبیر
روزانه تبریز
روزانه شاهرود
شبانه شاهرود
شبانه تبریز
روزانه سیستان
شبانه سیستان
بین الملل شریف
بین الملل تهران
اونوقت دانشگاه اراک کجای این نظر شماست؟؟؟؟؟؟؟؟
توی انتخاب رشته دانشگاه شاهرود و سیستان و بین الملل کلی بعد دانشگاه اراک پر میشه دقت کن دوست من

majidkt

عضو جدید
آقا دو تا سوال داشتم:
ا. با 1100 تبدیل کجاها میشه قبول شد؟
2.در بین دانشگاههای شهرستان بعد از دانشگاههای اصفهان،تبریز و شیراز چه دانشگاههای دیگری رو پیشنهاد می کنید؟

ami68

عضو جدید
سلا کسی میدونه با 493 تبدیل تهران میشه قبول شد یا نه؟ در مورد رتبه بندی دانشگا ها در رشته تبدیل کسی اطلاع داره ؟

ami68

عضو جدید
با 1100 تبدیل کجاها میشه قبول شد؟
بوعلی / گیلان / بابل احتمال خیلی زیاد

majidkt

عضو جدید
ممنون از پاسختون. اگر بخواهید بین دانشگاههای همدان،قزوین و کاشان اولویت بندی کنید،کدوم رو در اولویت قرار می دید؟

انشتین

عضو جدید
سلام بستگی به محل سکونتت داره
ار نظر علمی فکر کنم اول کاشان بعد قزوین و بعد همدان باشه
ممنون از پاسختون. اگر بخواهید بین دانشگاههای همدان،قزوین و کاشان اولویت بندی کنید،کدوم رو در اولویت قرار می دید؟

mehrz67

عضو جدید
سلام انشتین
فکر کنم دانشگاه بوعلی توی رنکینگ از بقیه بالاتر باشه ها!!!!!!!!!!

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بوعلی همدان رتبه ی 20 کشور رو داره! البته در این رنکینگ دانشگاه های علوم پزشکی هم بودن! برای 4 سال پیش بود فکر کنم!
ولی خب دانشگاه بوعلی دانشگاه خیلی بزرگ و با سابقه ای هست.

بنظرم بستگی به رشته تون هم داره. که تو اون دانشگاه چقد خوب کار میکنن و چقد از نظر اساتید قوی هستن در اون رشته.

موفق باشید