[راه و ترابری ]► درخواست مقاله ، کتاب ، جزوه

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
سلام دوستان خوبین؟
بچه ها کسی راجع به روسازی بتنی مقاله داره؟

با سلام ......

دوست من از مطالب این تاپیک می تونید ..............یک مقاله جالب و مقایسه ای از رویه بتنی و رویه آسفالتی ...............ارائه بدید.............بدرود.

[h=3]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon2.gif راه سازی با بتن یا آسفالت؟[/h]

SamHashemi

متخصص نقشه برداری
352]یه مقاله با ترجمه فارسی برای روسازی و ایمنی در ترافیک میخوام . لطفا کمکم کنید . کارم خیلی ضروریه .[/QUOTE]

پیوست ها

• برهم کنش ویژگیه&#1.pdf
    342.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

akrambalaei

عضو جدید
سلام
یه مقاله تخصصی معتبرانگلیسی با ترجمه فارسی می خوام .در مورد هرچی میخواد باشه : روسازی ، ترافیک و... من ارشد راه و ترابری ام . خواهشا کمکم کنید . خیلی به این مقاله احتیاج دارم . کمک کمک کمک کمک کمک ..............................:(

soheila1

عضو جدید
پروژه راه آهن

پروژه راه آهن

سلام مهندسین گرامی درمورد شیوه های کنترل کیفی بالاست و زیربالاست از منابع معتبر ازجمله مقالات ای اس ای یا مقالات علمی پژوهشی آیا مطلبی دارین که در اختیار بنده قرار دهید؟ نیازمند کمک شما هستم.پیشاپیش عیدتون مبارررررک

ali.abdii

عضو جدید
سلام دوستان نوکر همتونم یه مقاله در حد10-15 صفحه در مورد راه سازی یا روسازی به زبان انگلیسی احتیاج دارم جونه من کمک کنین اینم ادرس ایمیلم : ali.abdi@gmail.com

eze631

عضو جدید
sps

sps

سلام دوستان , در زمینه sps یک مقاله میخواستم , کسی در این باره میتونه کمکم کنه ؟

sahapa

عضو جدید
مقاله لاتین مدیریت ایمنی راه

مقاله لاتین مدیریت ایمنی راه

با سلام خدمت مهندسین عزیز، من دانشچوی راه و ترابری هستم
برای درس ایمنی در ترافیک باید یک مقاله لاتین که در خارج از کشور کار شده رو انتخاب کنم و مطالبش رو برای ایران بومی سازی کنم، من خیلی گشتم چیز خوبی ندیدم لطفا راهنمایی کنید و اگر در زمینه های زیر مقاله لاتین دارید، منو راهنمایی کنید.
موضوعات :

هماهنگي و مديريت ايمني راه
سيستم هاي اطلاعات تصادفات
سرمايه گذاري در ايمني راه و نقش صنعت بيمه
برنامه ريزي و طراحي ايمن راهها
بهسازي نقاط تصادف خيز
آموزش ايمني براي كودكان
تعليم و امتحان رانندگي
تبليغات ايمني راه
استانداردهاي ايمني وسايل نقليه
قوانين ترافيكي
پليس راهنمايي رانندگي و اعمال قانون
فوريت هاي پزشكي براي مصدومان تصادفات
تحقيقات ايمني راهها
هزينه هاي تصادفات

arashabhari

عضو جدید
[سوال در مورد اجرای روسازی آسفالتی در شرایط مختلف آب و هوایی]

[سوال در مورد اجرای روسازی آسفالتی در شرایط مختلف آب و هوایی]

یه مقاله در مورد اجرای روسازی آسفالتی در شرایط مختلف آب و هوایی می خوام هر کی داره بهم بگه یا منبع از اینترنت بهم بگه منتظر خبرتون هستم ؟؟//////
فورررررری فوررررررررررری

hoto1

عضو جدید
لطفا کمک کنید

لطفا کمک کنید

سلام خسته نباشید .من تا حالا یه چند باز مشکل داشتم ولی متاسفانه کسی کمکم نکرد نمی دونم چرا:cry:
ولی اینبار واقعا برام مهمه این سوالات امتحان هستش واقعا احتیاج دارم

MS-Bhadori

عضو جدید
سلام و درود
این سوال ها که کاری نداره عزیز
یک ایمیل به من بزن Sadegh_Bahadori@yahoo.com تا اگه اینطوری متوجه جوابم نشدی شماره تلفن بهت بدم.

شاد و سلامت باشی